Ar galiu nupjauti pomidorų augalo viršūnę?

Ar prieš sodinimą mirkote pomidorų sėklas?
Ar bulvės ir pomidorai gali kryžmiškai apdulkinti?
Kaip pataisyti perlaistytus pomidorus?
Ar purškiant vandenį ant augalų jie neužšals?
Ar galite auginti pomidorus 8 colių dirvoje?


Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliai nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Ar turėčiau nupjauti pomidorų augalų viršūnę?

Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Kokio aukščio turėčiau leisti augti pomidorų augalams?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus augimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustos bandyti išvesti naują augimą viršutinėje augalo dalyje ir susikoncentruos į naują augimą ir vaisius apačioje.

Kaip neleisti, kad mano pomidorų augalai augtų per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kaip genėti pomidorų augalų viršūnes?

Jums reikia naudoti tinkamą techniką, kad nupjautumėte pomidorų augalų viršūnes. Tai užtikrins, kad nenugenėsite daugiau nei reikia. Ir nesuteikite per daug streso pomidorų augalui. Idėja yra nupjauti pagrindinio stiebo viršūnę, kuri yra storas pomidoro augalo kamienas. Taip pat norite nupjauti visus čiulptukus šalia viršaus.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidoro viršūnę?

Leiskite tęsti bent vienam čiulptuvuiaugti, ir jis taps naujuoju pagrindiniu stiebu, praneša Mother Nature Network. Mažai tikėtina, kad subrendusio pomidoro augalo viršutinio stiebo pažeidimas bus mirtinas. Net jei nulūžtų didelė stiebo dalis, augalas toliau derės.

Kaip neleisti pomidorų augalams užaugti per aukšti?

Užauginkite augalą, kol jis užauga per aukštas. Padėkite ant pomidoro augalo, kai jis užauga iki narvelio ar kuolo viršaus. Taip daugiau augalo energijos gali būti nukreipta į vaisių auginimą, o ne į stiebus.

Ar mano pomidorų augalas išaugins naujus stiebus, jei juos nupjausiu?

Tai, kaip ji reagavo į mano genėjimą, man priminė mitinę hidrą, išdygusią naujus stiebus, lapus ir žiedus visur, kur karpiau ir gniaužiau. Jūsų pomidorų augalas tikrai neužaugins trijų naujų stiebų vietoje kiekvieno nupjauto stiebo, bet už jūsų genėjimo pastangas bus atlyginta gausybe skanių vaisių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: