Ar galiu kartu sodinti 2 pomidorų sodinukus?

Ar pomidorai gali išgyventi užšalus?
Ar pomidorai gali atsigauti po perlaistymo?
Kaip dažnai reikia laistyti pomidorus karštu oru?
Ar turėčiau nuskinti gėles nuo pomidorų?
Kur turėčiau sodinti pomidorus?


Pomidorų augalų negalima sodinti vienas šalia kito. Nors tai techniškai įmanoma padaryti, šalia esantiems pomidorams bus sunku tinkamai augti. Netinkamas tarpas tarp pomidorų lems nepakankamą šaknų plotą. Kai šaknys susipainioja, nei vienas pomidoras negaus pakankamai maistinių medžiagų.

Ar turėčiau atskirti pomidorų daigus?

Pomidorų daigai turi būti kruopščiai atskirti, kai jie yra bent 3 colių aukščio ir turi 4–6 tikrus lapus, kad šaknys būtų kuo nepažeistos. Padalijus mažesnius pomidorų daigus, jie gali žūti, nes jų stiebai yra trapūs, o atskyrus daug didesnius, labiau subrendusius augalus, galite pažeisti šaknis.

Ar galima kartu sodinti 2 skirtingus pomidorų augalus?

Įvairių veislių pomidorus galima sodinti kartu ir neturės įtakos vienas kito augimui, sveikatai ar derliui. Jei neketinate išsaugoti sėklų, nieko daugiau nereikia daryti. Tačiau jei norite išsaugoti konkrečios veislės sėklas, turėsite izoliuoti gėles, kad išvengtumėte kryžminio apdulkinimo.

Kiek pomidorų sodinukų galima sodinti kartu?

Kai šaknys susipainioja, nei vienas pomidoras negaus pakankamai maistinių medžiagų. Du pomidorų augalai badaus vienas kitą, padidindami ligų, tokių kaip maro grybelis, riziką. Kad išvengtumėte šių problemų, viename vazone geriausia sodinti tik vieną pomidorą.

Kokio aukščio turėtų būti mano pomidorų daigai prieš persodinant?

Pomidorai yra paruošti persodinti į sodą, kai daigai yra 3–4 colių aukščio, o nakties temperatūra nuolat viršija 50 laipsnių.

Kiek metų turi būti pomidorų daigai prieš persodinant?

Prireikia 2–3 savaičių auginimo laiko, kad sodinukai būtų paruošti persodinti į savo vazonus. Pomidorų daigai yra paruošti persodinti, kai jie turi pirmąjį rinkinįtikrieji lapai. #1 Palaukite bent tris savaites, kol jūsų pomidorų sėklos sudygs ir užaugs pirmieji tikrieji lapai.

Ar galite pasodinti du pomidorus vienoje duobėje?

Turėkite šiek tiek platesnę duobutę, sudėkite 2 augalus, bet labai arti vienas kito, priklijuokite jų stiebus juostele ir po 2-3 savaičių jie buvo kaip vienas augalas apačioje. Taigi aš tiesiog nupjaunu ne tokį stiprų stiebą iš dviejų ir leidžiu šiam pomidorų medžiui užaugti maždaug. tame pačiame plote po žeme.

Ar pomidorai gali būti perpildyti?

Pomidorų augalų sugrūdimas sukels priešingą rezultatą ir duos mažiau vaisių, o ne daugiau. Pomidorų augalams taip pat reikalingas laisvas oro srautas, kad būtų išvengta lapų ligų, o jų susigrūdimas slopins oro srautą. Taip pat bus daug lengviau nuimti pomidorų derlių, jei jie nebus užrakinti nepraeinamoje tankmėje.

Ar galiu įdėti du pomidorų augalus į 5 galonų kibirą?

Namų sodininkui yra šimtai veislių. Nesvarbu, ar auginate determinuotą, ar neapibrėžtą veislę, 5 galonų kibirui pasodinkite vieną pomidorą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų, nes galimos bendros ligos, pvz., Agurkų mozaikos virusas ir Fitoftoros maras. Abi ligos greitai plinta iš vienos rūšies į kitą abiem būdais.

Ar du sodinukai gali augti kartu?

Jei pasėjote 3 sėklas ir dvi sudygo ir auga labai arti vienas kito, tiesiog švelniai nupjaukite vieną iš jų, nepažeisdami pagrindinio, kurį norite išlaikyti, sodinuko šaknų, įmeskite auginį į vandenį ir netrukus turėsite antrą. sodinukas.

Kas atsitiks, jei daug sodinukų bus auginami kartu?

Jei sėklos sėjamos arti viena kitos, augantys augalai negaus pakankamai saulės šviesos,maistinių medžiagų ir vandens iš dirvožemio. Todėl kai kurie arba visi augalai silpnai augs.

Kas atsitiks, jei kartu pasėsite dvi sėklas?

Turėtumėte atlikti daigumo testą, kiek procentų sėklų sudygsta. Jei išdygsta pusė jūsų pasėtų. Tada pasodinkite kelias sėklas į duobę. Paprastai, jei į duobutę pasodinsite kelias sėklas, jei abu augalai išaugs, antrinį (dažniausiai silpnesnį) augalą turėsite nupjauti, nužudyti arba persodinti.

Kaip užauginate daug pomidorų?

Sodydami į žemę pasirinkite saulėčiausią vietą, kurioje bent šešias valandas šviečia tiesioginiai saulės spinduliai per dieną. Pomidorams saulė yra kaip vanduo, jie ją sugers ir duos daugiau vaisių! Be to, įsitikinkite, kad jūsų pomidorai nėra per daug perpildyti, kad saulė pasiektų apatinius jų lapus.

Kaip sustiprinti pomidorų daigus?

Kasdien ranka nuvalykite sodinukų viršūnes, kad užtikrintumėte „mechaninį kondicionavimą“, kuris sukuria tvirtus, o ne dygliuotus sodinukus. Ne tik vieną kartą, bet švelniai pusę minutės ar minutės. (Taip, pirmyn, kalbėkite su jais, kol tai darote.

Kodėl mano pomidorų daigai tokie kojuoti?

Pagrindinė kojuotų sodinukų priežastis – šviesos trūkumas. Augdami daigai stumiasi aukštyn ieškodami tiesioginių saulės spindulių, o esant blankioms sąlygoms – tai nesibaigiančios pastangos. Stiebai augs vis ilgiau ir ilgiau krūmų lapų augimo sąskaita.

Kurį mėnesį sodinate pomidorus?

Pomidorai bėga ant šilumos; pasodinti vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje, išskyrus 10 zoną, kur jie yra rudens ir žiemos pasėliai.

Per kiek laiko pomidorų daigai išauga tikrieji lapai?

Apie 10–14 dienų po sudygimo jūsų pomidorų daigai išaugs pirmieji tikrieji lapai.

Kokiu paros metu geriausia persodinti pomidorus?

PomidorasSodininkystės guru svetainė pataria, kad vėsiomis, debesuotomis dienomis geriausia persodinti pomidorus į namų sodą. Sodininkai turėtų sodinti ryte, kad pomidorai neišdžiūtų ar nenukentėtų proceso metu.

Kokio dydžio vazonai pomidorų daigams?

Dabar tie daigai gali atrodyti maži, tačiau pilnaverčiui pomidorų augalui reikia daug vietos stipriai šaknų sistemai. Norint gauti maksimalią produkciją, idealus puodo dydis yra 18 colių skersmuo determinantiniams pomidorams ir 24 colių skersmuo neapibrėžtiems pomidorams.

Kaip atskirti sodinukus jų nenužudžius?

Sėjinukų stiebai yra labai trapūs ir lengvai pažeidžiami. Jei reikia atskirti sodinukus, kurie buvo išauginti kartu dėkluose, švelniai šakute arba pirštais atplėškite šaknis. * Pažymėkite viską! Manote, kad atsiminsite, kuris butas yra kuris, bet neprisiminsite.

Ar du sodinukai gali augti kartu?

Jei pasėjote 3 sėklas ir dvi sudygo ir auga labai arti vienas kito, tiesiog švelniai nupjaukite vieną iš jų, nepažeisdami pagrindinio, kurį norite išlaikyti, sodinuko šaknų, įmeskite auginį į vandenį ir netrukus turėsite antrą. sodinukas.

Ar galite kartu sodinti pomidorų augalus?

Jei sodinate į nedidelį konteinerį arba naudojate nedidelę lysvę, yra didelė tikimybė, kad susigundysite šiuos pomidorų augalus sodinti kartu. Tačiau to reikėtų vengti, nes tai yra nelaimės jūsų sode receptas.

Ar galima viename vazone auginti kelis pomidorus?

Keli vaisiniai augalai gerai tinka konteineriuose, įskaitant pomidorus. Sužinojau daugiau apie pomidorų auginimą soduose ir norėjau sužinoti, ar viename vazone gali klestėti keli augalai. Taigi, aš atlikau kai kuriuos tyrimus ir sukūriau šį įrašą, kad atsakyčiau į šį klausimą. Viename vazone galite auginti kelis pomidorų augalus, bet aš nerekomenduojutai darydami.

Kokiu atstumu vienas nuo kito sodinate pomidorų augalus?

Augalai, auginami pomidorų narveliuose, turi būti išdėstyti 2,5–3 pėdų atstumu, o augalai, kuriems leidžiama plisti, turi būti išdėstyti 3–4 pėdų atstumu. Nustatytas atstumas tarp pomidorų yra 2–2 1/2 pėdų.

Ar galima vienu metu sodinti kelis sodinukus?

Pabandyti visada verta. Jei daigai neauga per arti, augalą palaistykite tikrai gerai (turi būti purvinas). Dabar galite švelniai traukti papildomus daigus, vėl nepažeisdami pagrindinio daigelio, kurį norite išlaikyti, šaknų ir iš karto pasodinti, užkasdami daugiau stiebo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: