Ar galiu dabar dėti pomidorų augalus lauke?

Ar gerai laistyti pomidorų lapus?
Ar galite pasodinti 2 pomidorus kartu?
Kas atsitiks, jei augalai sodinami per arti vienas kito?
Ar galite pasėti per daug sėklų?
Kada sėti sėklas tiesiai į žemę?


Pomidorų sodinimas lauke Po paskutinių gegužės šalnų išneškite pomidorus į lauką. Pasirinkite saulėtą, apsaugotą vietą, kur galite pasodinti juos į kraštą (į dirvą, kurioje buvo daug gerai supuvusio sodo komposto), arba į 30 cm vazonus, arba įdėkite du ar tris augalus į auginimo maišą.

Ar galima pavasarį sodinti pomidorus lauke?

Daugelis renkasi pomidorus pirmiausia sodinti viduje arba šiltnamyje, o paskui šiltaisiais mėnesiais sodinti lauke. Jaunų augalų galima įsigyti sodo centruose pavasarį, tačiau jie nėra greitas kelias sodinti lauke. Jauniems pomidorų augalams prieš sodinant lauke reikės neužšąlančių sąlygų ir sukietėjimo.

Ar galiu sodinti pomidorus šiltnamyje?

Prieš sodinant lauke, pomidorų augalus reikia sukietinti. Tai reiškia, kad pomidorus reikia pripratinti prie vėsesnės temperatūros, kitaip nei šiltnamyje esanti drėgmė ir šiluma. Norėdami tai padaryti, galite patekti į šaltą šiltnamį arba persikelti į šaltą rėmą. Atidarykite dangtį dieną ir uždarykite naktį savaitei, kad augalai per daug nesušaltų.

Kaip grūdinate pomidorus, kad jie augtų lauke?

Kietėja auginant pomidorus lauke. Augalams reikia laiko prisitaikyti prie žemesnės temperatūros, stipresnio vėjo ir didesnio apšvietimo. Pomidorų augalai lengvai patiria stresą, todėl laipsniškai, maždaug per savaitę, pripratę prie lauko sąlygų, jie bus laimingi ir nuolat auga.

Ar JK galite auginti pomidorus lauke?

Didžiausias iššūkis auginant pomidorus lauke JK yra drėgnas oras. Drėgni lapai ant pomidorų augalų, kurie išlieka drėgni ilgiau nei dieną ar dvi, tampa pažeidžiami pūtimo. Deguonis yra grybelinė liga, kuri gali sunaikinti pomidorų augalus, pradedant nuo lapų, tada stiebų ir vaisių. Pagaliau – marasatsparus pomidoras!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0