Ar galiu auginti svogūnus su pomidorais?

Per kiek laiko pomidorų sėklos užaugina vaisius?
Iš kur atsiranda pomidorai?
Ar galite sodinti pomidorus 12 colių atstumu vienas nuo kito?
Kurį mėnesį pomidorai paruošti derliui?
Kuo geriausiai auga pomidorai?


Svogūnus galite sodinti šalia pomidorų. Kaip jau minėta, pomidorų auginimas šalia svogūnų derliaus gali padėti atgrasyti nuo kenkėjų varginti pomidorų derlių. „Šios aštrios daržovės yra puikūs pomidorų augalai.

Ko nederėtų sodinti šalia svogūnų?

Svogūnai yra puikūs sodinimo kompanionai, nes jie gali pagerinti savo kompanioninių augalų skonį, taip pat atbaido kenkėjus, tokius kaip amarai, japoniniai vabalai ir triušiai. Tačiau žirniai, šparaginės pupelės, krūminės pupelės ir šparagai blogai auga, kai pasodinti šalia svogūnų.

Ar galite sodinti pomidorus ir svogūnus vienoje lysvėje?

Pomidorais pasodinti svogūnai ir česnakai padeda atbaidyti daugelį įprastų kenkėjų, įskaitant šliužus ir sraiges. Toje pačioje lysvėje pasodintas bazilikas gali padėti praturtinti prinokusių pomidorų skonį.

Kas gerai auga šalia svogūnų?

1. Kopūstas. Visos kopūstų šeimos augalai, įskaitant brokolius, lapinius kopūstus, žiedinius kopūstus, ropes, kaliaropes ir briuselio kopūstus, yra puikūs svogūnų kompanionai, nes mėgsta vienodas dirvožemio sąlygas ir saulėtą vietą sode.

Kokie yra patys blogiausi pomidorų kompanioniniai augalai?

Kas yra blogi pomidorų kompanionai? Brokoliai, kopūstai, Briuselio kopūstai, kaliaropės ir kitos daržovės. Brassicas, įskaitant brokolius, kopūstus, rūtus ir žiedinius kopūstus, dėl maistinių medžiagų konkuruos su pomidorais, nes ir brassicas, ir pomidorai yra sunkūs tiekėjai.

Ar pomidorai ardo dirvą?

Ar pomidorai ardo dirvą? Pomidorų augalai greitai išeikvoja dirvą maistinėmis medžiagomis, nes jiems jų reikia daug. Mes kalbame apie fosforą, kalį ir kalcį. Kaip matote, jie yra sunkūs tiekėjai.

Ar galima pasodinti svogūnus su paprikomis?

Svogūnai. Svogūnai neužima daug vietos virš žemės ir, kaip teigiama, atbaidodaug sode paplitusių vabzdžių kenkėjų, tokių kaip amarai, šliužai ir kopūstinės kirmėlės, todėl jie yra geras paprikų kompanionas.

Koks yra geriausias laikas sodinti svogūnus?

Pavasarį svogūnus sodinkite lauke, kai tik galima apdoroti žemę, paprastai kovo pabaigoje arba balandžio mėnesį, kai tikėtina, kad temperatūra nukris žemiau –2 °C. Pavasarį, maždaug 6 savaites prieš persodindami į žemę, svogūnų sėklas pradėkite sodinti patalpoje (kai dirva yra bent 50 °F).

Kodėl nepasodinus žirnių ir svogūnų kartu?

Aliuminių (svogūnų ir česnakų) šeimos augalai nėra geri žirnių partneriai, nes jie linkę stabdyti žirnių augimą.

Ar turėtumėte mulčiuoti aplink svogūnus?

Aplink svogūnus esantis mulčio sluoksnis taip pat padeda išlaikyti drėgmę dirvoje. Tai padeda jūsų augalams išgyventi ilgą karštą ir sausą laikotarpį. Mulčias gali padėti išlaikyti vandenį, o tai naudinga vietovėse, kuriose yra sausas dirvožemis ir mažai kritulių. Taip pat sumažėja poreikis laistyti svogūninius augalus sezono metu.

Ar galima kartu sodinti svogūnus ir paprikas?

Svogūnai. Svogūnai neužima daug vietos virš žemės ir, kaip teigiama, atbaido daugelį sode įprastų vabzdžių kenkėjų, tokių kaip amarai, šliužai ir kopūstinės kirmėlės, todėl yra geras paprikų kompanionas.

Kur turėčiau sodinti svogūnus savo sode?

Pasirinkite saulėtą vietą, kurioje jūsų svogūnų neužtemtų kiti augalai. Kuo daugiau energijos jie gali gauti iš saulės spindulių, tuo didesnės jų lemputės gali augti. Rudenį arba ankstyvą pavasarį į dirvą įmaišykite pasenusio mėšlo arba komposto, kad pagerintumėte tekstūrą. Įsitikinkite, kad nėra akmenų ar šiukšlių.

Koks tinkamas pomidorų pasėlis?

Avižos ir žieminiai rugiai puikiai tinka pomidorų sodui. Nupjautus stiebus palikite vietoje ir persodinkite persodintus augalus.

Ar galiu sodinti paprikas su pomidorais?

Pagrindiniai paprikų ir pomidorų sodinimo privalumai yra maksimalus derlius iš mažos erdvės, dirvožemio sąlygų optimizavimas, vandens ir maistinių medžiagų poreikių sutelkimas ir tų pačių apdulkintojų pritraukimas. Abi šias daržoves galima sutvirtinti tinkleliu, kad būtų padidintas jų derlius.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų, nes galimos bendros ligos, pvz., Agurkų mozaikos virusas ir Fitoftoros maras. Abi ligos greitai plinta iš vienos rūšies į kitą abiem būdais.

Ką dedate į dirvą po pomidorų?

Kompostas ir kompostuotas mėšlas puikiai papildo dirvą pomidorams ir daugeliui kitų augalų. Kompostas prideda pagrindinių maistinių medžiagų ir pagerina dirvožemio struktūrą.

Kiek metų galite sodinti pomidorus toje pačioje vietoje?

Pirma, niekada nesodinkite pomidorų (ar bulvių) į tą pačią dirvą dvejus metus iš eilės. Jų buvimas pritraukia šakniavaisius nematodus, kurie pirmaisiais metais nėra problema, tačiau antraisiais metais didėjant jų populiacijai, augalai kenčia ir dažnai žūva.

Ar galima pakartotinai panaudoti dirvą vazonams iš pomidorų?

Kl.: Ar galiu pakartotinai panaudoti dirvą vazonams iš pomidorų? A: Nenaudokite vazoninio dirvožemio iš pomidorų, kad vėl augtų pomidorai mažiausiai 3 metus. Jie yra sunkūs tiekėjai, kurie iš dirvožemio ištraukia daug maistinių medžiagų. Be to, pomidorai yra linkę į ligas.

Kiek mėnesių užauga svogūnai?

Svogūnai yra vėsaus sezono pasėliai, kuriems subręsti reikia 90 ar daugiau dienų. Dėl šio ilgo auginimo sezono reikalavimo ir pirmenybės vėsesniam orui svogūnų sėklas sodinant tiesiai į sodą pavasarį, svogūnams sunku pasiekti tinkamo dydžio prieš atėjus šiltai temperatūrai.

Kodėlar nereikėtų sodinti agurkų šalia pomidorų?

Neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų, nes galimos bendros ligos, pvz., Agurkų mozaikos virusas ir Fitoftoros maras. Abi ligos greitai plinta iš vienos rūšies į kitą abiem būdais.

Kokios yra geriausios svogūnų trąšos?

Svogūnams reikalingas didelis azoto šaltinis. Trąšų azoto pagrindu (amonio sulfatu arba amonio nitratu) reikia tręšti po vieną puodelį dvidešimties pėdų eilės. Pirmą kartą purkšti reikėtų praėjus maždaug trims savaitėms po pasodinimo, o vėliau purkšti kas 2–3 savaites.

Ko negalima sodinti pomidorais ir paprikomis?

Baklažanai, paprikos, bulvės ir kitos nakvišos. Pomidorai priklauso nakvišų šeimai, o tai reiškia, kad neturėtumėte sodinti jų su kitomis nakvišėmis, tokiomis kaip baklažanai, paprikos ar bulvės. Taip yra todėl, kad nakvišams gali pasireikšti tos pačios bakterinės ir grybelinės ligos.

Ar galite kartu sodinti svogūnus ir pomidorus?

Svogūnai ir kiti aliejai taip pat puikiai tinka pomidorams ir kitiems nakvišų šeimos nariams. Vėlgi, šiame kontekste svogūnai gali padėti kontroliuoti įvairius kenkėjus, kurie kitu atveju galėtų pakenkti jūsų pasėliams.

Ar svogūnai tinka pomidorams?

Svogūnai gali būti labai naudingi jūsų pomidorų pasėliams. Pirma, jie pagerina vaisių skonį. Antra, jie supainioja kenkėjus, tokius kaip amarai, kai kramto jūsų pomidorus. Kaip ir pomidorai, paprikos gaus tą pačią naudą iš svogūnų draugystės – pagerins skonį, labiau tikėtina, kad aitriosios paprikos.

Kokias daržoves galima auginti aplink svogūnus?

Salierus, kurie vis dar priklauso morkų šeimai, geriausia auginti aplink svogūnus. Svogūnai apsaugos salierų augalus nuo kenkėjųkurie gali į juos įsiveržti. Nors svogūnai yra puikūs daugelio augalų kompanionai, vis tiek yra kai kurių, kuriuos reikėtų auginti toli dėl galimo skonio užteršimo ir cheminio nesuderinamumo.

Ką galiu sodinti šalia savo pomidorų augalų?

Pupelės yra dažnas pomidorų augalas, nes jos sugeria azotą ir padidina azoto kiekį dirvožemyje. Mažai augančius, negiliai įsišaknijusius augalus su skirtingais maistinių medžiagų poreikiais galima sodinti aplink pomidorų augalų pagrindą, kad būtų suvaldytas piktžolių augimas ir užtemdytas dirvožemis, veikiantis kaip gyvas mulčias.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: