Ar galite nupjauti pomidorų augalo viršūnę?

Ar galite nupjauti pomidorų augalo viršūnę?

Kiek pomidorų augalų galite pasodinti į 5 galonų kibirą?
Kiek saulės yra per daug pipirams?
Kiek laiko užtrunka užauginti didelius pomidorus?
Ar galima kartu pasodinti du pomidorų daigus?
Koks yra pomidorų laužymo etapas?


Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliai nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidorų augalo viršūnę?

Šis genėjimo tipas vadinamas „užpildymu“, todėl augalas nustoja žydėti ir nešti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius. Taip vaisiai sunoks greičiau, be to, didėja tikimybė, kad žali pomidorai, kuriuos nuskinsite prieš šalnas, tikrai sunoks, kai įnešite juos į patalpą.

Kaip neleisti, kad mano pomidorų augalai augtų per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Ar galiu nupjauti savo neapibrėžtų pomidorų augalų viršūnes?

Jūsų neapibrėžtos veislės augs ir išnyks tol, kol šalnos (arba ligos) jas nenumarins. „Uždėti“ augalą reiškia sugnybti arba nupjauti jo augantį galiuką (darant prielaidą, kad išmokote jį iki vieno stiebo) ir neleisti čiulptukams išaugti iš viršutinių lapų pažasčių.

Kaip genėti pomidorų augalus jų nenužudant?

Pasirinkite šoninį ūglį, kurį norite genėti atgal norimame augalo aukštyje. Nepamirškite kas savaitę nupjauti viršūnių, kai augalas pradeda augti. Kiekvieną kartą apsodinus augalą, energija nukreipiama į šoninius stiebus, o tai sulėtina viršūnės augimą ir gali jį visiškai sustabdyti. Nedelsdami uždėkite pomidorų viršūnes, kai jie pradeda augti per aukšti.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidoro viršūnęaugalas?

Jei nupjausite tam tikro pomidoro augalo viršūnę, jis naudos savo energiją subrendusiems pomidorams subrandinti ir tada pradės vyti. Kita vertus, neapibrėžtieji pomidorų augalai užauga iki neriboto aukščio ir toliau gamina stiebus, todėl augalas susilpnėja.

Kaip neleisti pomidorų augalams užaugti per aukšti?

Užauginkite augalą, kol jis užauga per aukštas. Padėkite ant pomidoro augalo, kai jis užauga iki narvelio ar kuolo viršaus. Taip daugiau augalo energijos gali būti nukreipta į vaisių auginimą, o ne į stiebus.

Ar turėčiau papildyti pomidorus?

Štai ką turėtumėte žinoti apie pomidorų užpilą. Pomidorų augalų papildymas turi daug privalumų. Pirmas privalumas yra tai, kad jis užaugina pilnesnius augalus. Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite jo viršūnę. Tai leidžia augalui nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: