Ar galite auginti kambarinį pomidorų augalą?

Ar pomidorų augalai žydi daugiau nei vieną kartą?
Kiek ilgai augs pomidorų augalai?
Kaip pastorinti pomidorų stiebus?
Kaip dažnai turėčiau laistyti pomidorus vazonuose?
Ar visiems pomidorams reikia kuoliukų?


Raskite tobulą vietą: Pomidorai neaugs namuose, nebent sąlygos bus panašios į lauko sodą. Augalams reikia gerų aštuonių valandų saulės šviesos per dieną ir maždaug 70 laipsnių Farenheito ar aukštesnės aplinkos temperatūros.

Ar galima auginti pomidorus patalpose?

Pomidorai nėra įprastas kambarinis augalas, tačiau juos galima auginti, jei pasirūpinsite, kad sąlygos būtų labai panašios į lauko vasaros sodą. Pomidorų augalai paprastai sodinami pavasarį, praėjus šalnų grėsmei. Tačiau patalpoje galite pradėti juos bet kada, taip pat paskirstyti jų sodinimo laiką, kad gautumėte reguliarų derlių.

Kaip auginti pomidorus mažame sode?

Nuspręskite, kur auginti pomidorų augalą. Šviesiausia vieta jūsų namuose yra geriausia vieta, nes pomidorams žydėti ir vaisiams duoti reikia daug šviesos. Didelis langas į pietus yra idealus. Jei neturite lango, kuris veiktų, įrenkite augalų auginimo šviestuvus ir auginkite pomidorų augalus po žibintais.

Kur geriausia sodinti pomidorų augalą?

Šviesiausia vieta jūsų namuose yra geriausia vieta, nes pomidorams žydėti ir vaisiams duoti reikia daug šviesos. Didelis langas į pietus yra idealus. Jei neturite lango, kuris veiktų, įrenkite augalų auginimo šviestuvus ir auginkite pomidorų augalus po žibintais.

Kaip apdulkinti pomidorų augalus patalpose?

Lauko aplinkoje apdulkinimu pati gamta rūpinasi vėjas, bitės, paukščiai ar kiti vabzdžiai kaip apdulkintojai. Viduje turėsite imtis tam tikrų priemonių, kad palengvintumėte apdulkinimą. Laikykite stalo ventiliatorių mažu greičiu nukreiptą į pomidorų augalą, kad atkartotų natūralaus vėjo poveikį.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0