Ar galima sėti sėklas vasario mėnesį?

Ar galima sėti sėklas vasario mėnesį?

Ar pomidorams patinka kavos tirščiai ir kiaušinių lukštai?
Ar galima tręšti pomidorus karštu oru?
Kaip dažnai reikia genėti pomidorų augalus?
Ar turėtumėte nupjauti apatines pomidorų augalų šakas?
Kiek sėklų sėti į duobutę?


Nors vasaris vis dar per šaltas, kad lauke būtų galima sėti daug sėklų tiesiai į dirvą, viduje vis dar yra daug sėklų, kurias galite pradėti auginti. Jei turite daugintuvą ar šiltnamį, tai idealu. Bet jei ne, tuomet puikiai tiks ir šilta ir šviesi palangė.

Ar per šalta vasario mėnesį sėti sėklas?

Nors vasaris vis dar per šaltas, kad lauke būtų galima sėti daug sėklų tiesiai į dirvą, viduje vis dar yra daug sėklų, kurias galite pradėti auginti. Jei turite daugintuvą ar šiltnamį, tai idealu. Bet jei ne, tuomet puikiai tiks ir šilta bei šviesi palangė.

Ką galiu pasodinti vasario mėnesį savo sode?

Priešingu atveju vazonėliuose ant šiltos, saulėtos palangės sėkite kietesnių daržovių, pavyzdžiui, lapinių kopūstų, ir ištvermingų vienmečių gėlių, pavyzdžiui, kosmoso, sėklas. Vasaris taip pat tinkamas metas į vazonus sodinti vasarą žydinčius svogūnėlius, kurių dauguma geriausiai dera laisvai drenuojančiose dirvose. Taip pat galite sodinti ištvermingus daugiamečius augalus, tokius kaip japoninės anemonės ir ištvermingosios pelargonijos.

Kada geriausias metų laikas sėti sėklas?

Puikus metas sodinti daržovių sėklas, tokias kaip paprikos ir svogūnai, taip pat gražias gėles, tokias kaip Salvija ir Kosmosas. Nuo vasario vidurio čia yra geriausių sėklų, kurias reikia sėti patalpose, sąrašas:

Ar galima ridikėlių sėklas sėti vasario mėnesį?

Pietuose ir vakaruose vasario pabaigoje galite sodinti šaltu oru valgomus augalus, pavyzdžiui, ridikėlius. Bendra taisyklė – ridikėlių sėklas sėti sode likus dviem ar trims savaitėms iki paskutinių šalnų. Lapinius žalumynus, tokius kaip šveicarinis mangoldas, taip pat galima sodinti vasario mėnesį šiltesniuose regionuose.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0