Ar galima pomidorų augalus laikyti žiemą?

Kada turėčiau tręšti vazonuose auginamus pomidorus?
Kokio gylio turėtų būti pomidorų šaknys?
Kuriems pomidorams reikia pašalinti šoninius ūglius?
Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo valgymo?
Ar reikėtų nuskabyti ankstyvus pomidorų žiedus?

Kaip išlaikyti pomidorų augalus gyvus žiemą?

Yra keletas dalykų, kuriuos turite padaryti, kad pomidorų augalai išliktų gyvi žiemą. Pirma, galite neštis į vidų arba į šiltnamį. Norėdami tai padaryti, paimkite 3–4 auginius, padėkite juos į vandenį, pasodinsite šalia saulės, pasirūpinsite vandeniu, dirvožemiu ir atidžiai apžiūrėkite.

Ar pomidorų augalai duoda vaisių žiemą?

Priklausomai nuo jūsų namų temperatūros ir augalo gaunamos šviesos kiekio, jis gali duoti vaisių arba neduoti vaisių. Pomidorų augalai teikia pirmenybę dienos temperatūrai nuo 70° iki 85° Farenheito, o naktį – nuo ​​59° iki 68°F.

Ar galima peržiemoti pomidorų augalus?

Galima žiemoti pomidorų augalus, esant šaltam klimatui, turėsite pasirūpinti tinkamu apšvietimu ir šildymu. Pomidorų augalų žiemojimo priežastys yra tam tikros genetikos linijos tęsimas, kai trūksta sėklų. Arba gaminti vaisių žiemą. Ar galima peržiemoti pomidorų augalus? Kaip peržiemoti pomidorų augalus?

Ar galite auginti pomidorus lauke ištisus metus?

– Chrissy H Pomidorus galite auginti patalpose, kad jie išliktų gyvi ištisus metus, tačiau kambariniai pomidorai vasarą būna mažesni nei lauko augalai, o derliaus nuimama mažiau. Galite perkelti augalus žiemai iš lauko į patalpą, bet ilgainiui jie nustos duoti vaisių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: