...

Ar galima leisti pomidorų augalams pakabinti?

Ar pomidorų augalai plinta?
Ar gerai laistyti pomidorų augalus saulėje?
Ar augalai užšals 39 laipsnių temperatūroje?
Ar pomidorai gali dygti tamsoje?
Kaip sužinoti, ar per daug laistote pomidorus?


Geriausi kabinti pomidorų augalai yra vyšninių ir vynuoginių pomidorų veislės. Šie mažavaisiai augalai daug geriau atlaiko augimą konteineriuose nei dideli pjaustomi pomidorai, o jų ilgi, lyniški vynmedžiai driekiasi per konteinerio kraštus.

Ar galiu pomidorų augalus sudėti į pakabinamus krepšelius?

Pomidorai puikiai tinka kabinti krepšelius. Sode jiems reikia paramos, nes nedaug pomidorų išsilaiko vertikaliai. Pakabinamuose krepšeliuose tokia padėtis yra tobula, nes pomidorai natūraliai krenta per kraštus, apversdami savo šakas, gėles ir nuostabius pomidorus per šonus.

Ar galite pakabinti pomidorų augalus aukštyn kojomis?

Pomidorų auginimas aukštyn kojomis padeda pašalinti tokius bjaurius kenkėjus, kaip kirmėlės, ir tokias ligas kaip žemės grybas. Tai reiškia sveikus augalus ir mažiau darbo jums.

Ar turėtumėte leisti savo pomidorų augalams užaugti?

KLAUSIMAS: Kaip užtikrinti, kad pomidorai neužaugtų per aukšti? ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kaip auginti kabančius pomidorus?

Kabančių pomidorų auginimas ir sodinimas labai panašus į tai, kaip sodintumėte pakabinamus gėlių krepšelius! Pradėkite užpildydami talpyklą geros kokybės vazoninio dirvožemio ir įpilkite lėtai atpalaiduojančių trąšų. Pasodinkite pomidorų augalą į dirvą ir gerai laistykite.

Ar turėčiau leisti savo pomidorų augalams liesti žemę?

Leidau savajam šliaužioti po visą žemę. Derlingoje dirvoje nesunku išgauti 3 pėdų aukščio pomidorų krūmą, apimantį 16 kvadratinių pėdų plotą. Jūs prarandate keletą pomidorų, tačiau augalas nuleidžia naujas šaknis, todėl jis yra tvirtesnis ir duoda daugiau vaisių nei įprastai. mulčias apsaugos pomidoruskurie liečia žemę.

Ar galite vazonuose sodinti pomidorus aukštyn kojomis?

Augalai natūraliai nori augti link saulės. Pasodinus aukštyn kojomis į specialų indą, pomidorų stiebai sulinksta ir suformuoja U formą, kai bando augti link šviesos. Sulenkti stiebai yra silpni ir lengvai nutrūksta slegiant vaisiui arba esant dideliam vėjui. Apversti vazonai taip pat gali iš dalies pavėsinti besivystantį augalą.

Kaip auginti pomidorus krepšelyje?

Užpildykite krepšelį (-ius) žeme ir kiekviename pasodinkite iki 4 pomidorų augalų. Stenkitės tolygiai paskirstyti augalus aplink krepšį. Pasodinkite juos lygiai taip pat, kaip į konteinerį arba auginimo maišelį. Jei naudojate didelį krepšį, galbūt galėsite pasodinti daugiau. Svarbu neperkrauti augalų: jiems reikia vietos augti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: