...

Ar galima kartu sodinti 2 skirtingus pomidorų augalus?

Ar 12 colių gylio pakanka pomidorams?
Ką reiškia, jei mano augalo lapai susisuka?
Kiek kilogramų pomidorų galite gauti iš vieno augalo?
Ar sėkloms sudygti reikia šilumos ar šviesos?
Kas verčia sėklas greičiau sudygti?


Įvairių veislių pomidorus galima sodinti kartu ir neturės įtakos vienas kito augimui, sveikatai ar derliui. Jei neketinate išsaugoti sėklų, nieko daugiau nereikia daryti. Tačiau jei norite išsaugoti konkrečios veislės sėklas, turėsite izoliuoti gėles, kad išvengtumėte kryžminio apdulkinimo.

Ar galite kartu sodinti 2 ar 3 pomidorų augalus?

„Pomidorams reikia daug vietos, kad jie gerai augtų“, – rašo UC ANR patarėjai. Jie rekomenduoja pomidorų augalus išdėstyti dviejų ar daugiau pėdų atstumu.

Ar skirtingų veislių pomidorai apsidulkins?

Pomidorai kryžmadulkės nelengvai, nes dažniausiai apsidulkina prieš išsiskleidžiant žiedams. Tačiau jei bitė atkeliauja su kitos veislės žiedadulkėmis, gali įvykti kryžminimas arba hibridas.

Ar galite įdėti du pomidorų augalus į tą pačią duobę?

Turėkite šiek tiek platesnę duobutę, sudėkite 2 augalus, bet labai arti vienas kito, priklijuokite jų stiebus juostele ir po 2-3 savaičių jie buvo kaip vienas augalas apačioje. Taigi aš tiesiog nupjaunu ne tokį stiprų stiebą iš dviejų ir leidžiu šiam pomidorų medžiui užaugti maždaug. tame pačiame plote po žeme.

Ar galiu sodinti du pomidorų augalus vienas šalia kito?

Pomidorų augalų negalima sodinti vienas šalia kito. Nors tai techniškai įmanoma padaryti, šalia esantiems pomidorams bus sunku tinkamai augti. Netinkamas tarpas tarp pomidorų lems nepakankamą šaknų plotą. Kai šaknys susipainioja, nei vienas pomidoras negaus pakankamai maistinių medžiagų.

Kaip toli vienas nuo kito turi būti pomidorai, kad neapdulkintų?

Pasodinkite pomidorus bent 25 pėdų atstumu vienas nuo kito, pageidautina 10 ar daugiau tos pačios veislės augalų su konkuruojančiomis gėlėmis tarp jų ir išsaugokite sėklą tik tada, kai yra mažai apdulkintojų. Tai sumažins kryžminį apdulkinimą iki minimumo.

Ar galiteskirtingų rūšių pomidorų kartu?

Priderinkite pomidorų rūšį su konservuojamu produktu. Įprasti pomidorai puikiai tinka sultims ir konservuotiems pomidorams. Itališkos ir slyvos tipo veislės tinka padažams, salsai, kačiukui ir tyrėms gaminti. Abu tipus galima maišyti.

Kaip toli vienas nuo kito pomidorai turėtų apdulkinti?

Ar galite kartu auginti 2 pomidorų augalus 5 galonų kibire?

Namų sodininkui yra šimtai veislių. Nesvarbu, ar auginate determinuotą, ar neapibrėžtą veislę, pasodinkite po vieną pomidorą į 5 galonų kibirą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kas atsitiks, jei pasodinsite pomidorus per arti vienas kito?

Mityba ir nedidelis atstumas Tačiau per arti pasodinti pomidorų augalai konkuruoja dėl šių ir kitų dirvožemio maistinių medžiagų, taip pat dėl ​​vandens dirvožemyje. Dėl šios padidėjusios konkurencijos atsiranda mažesni augalai su šviesiai žaliais lapais, o ne sveikais, ryškiai žaliais.

Ar galite kartu auginti 2 pomidorų augalus 5 galonų kibire?

Namų sodininkui yra šimtai veislių. Nesvarbu, ar auginate determinuotą, ar neapibrėžtą veislę, pasodinkite po vieną pomidorą į 5 galonų kibirą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kada galiu sodinti du pomidorus kartu?

Kodėl mano pomidorai auga kartu? Dėl gėlių susižavėjimo du vaisiai gali susilieti ir augti kartu. Šis reiškinys gali pasireikšti daugelyje skirtingų vaisių. Genetika, bakterijos, grybelinės ar virusinės problemos, aplinka ir herbicidų žala gali sukelti augalų dalių susižavėjimą.

Koks pomidorų augalas užaugina daugiausia pomidorų?

Supersweet 100 ir Sungold vyšnios yra dvi pomidorų veislės, iš kurių galima užauginti daugiausiai pomidorų. Veislės su mažais vaisiais paprastai užaugina daugiau pomidorų nei veislės su dideliais vaisiais. Vyšninis ir vynuoginis pomidorasveislių iš vieno augalo paprastai užaugina daug pomidorų.

Kokios trąšos geriausiai tinka pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Kaip užauginate daug pomidorų?

Sodydami į žemę pasirinkite saulėčiausią vietą, kurioje bent šešias valandas šviečia tiesioginiai saulės spinduliai per dieną. Pomidorams saulė yra kaip vanduo, jie ją sugers ir duos daugiau vaisių! Be to, įsitikinkite, kad jūsų pomidorai nėra per daug perpildyti, kad saulė pasiektų apatinius jų lapus.

Ar pomidorų augalai gali gauti per daug saulės?

Pomidorų nudegimas nuo saulės: kodėl per daug saulės gali kelti pavojų jūsų pomidorų sveikatai. Pomidorų nudegimas nuo saulės yra problema, kurią sukelia augimo sąlygos – ypač intensyvūs, tiesioginiai saulės spinduliai ilgą laiką labai karštu oru. Per daug saulės spindulių nuspalvina dėmės ant nokstančių arba žalių pomidorų.

Kaip padidinti pomidorų vaisių dydį?

Palaikius 3 lapų ploto indeksą, vaisiai augs maksimaliai. Rankinis pomidorų retinimas ant santvaros galo užtikrina tolygesnio dydžio, didesnius vaisius. Augimo reguliatorių, pvz., auksinų, naudojimas prie anttezės gali paskatinti vaisių sėkmę ir padidinti vaisių dydį, ypač esant prastam apšvietimui ir žemai temperatūrai.

Ar galima kartu virti raudonus ir geltonus pomidorus?

A: Konservuoti galima bet kokius pomidorus; tačiau dėl skirtingo rūgščių kiekio pomidoruose, konservuojant bet kokio tipo pomidorus, visada būtina pridėti rūgšties.

Ar galite sodinti pomidorus 12 colių atstumu vienas nuo kito?

Idealus atstumas tarp vienas po kito einančių augalų yra 12–24 colių. Dėldidelių veislių, rekomenduojamas 18-24 colių tarpas tarp augalų.

Kaip galima išvengti kryžminio apdulkinimo?

Vėjo arba vabzdžių apdulkinamus augalus reikia apdulkinti iš kitų augalų (tiek tų pačių, tiek skirtingų veislių) žiedų, kad išaugintų sveikų sėklų. Kad išvengtumėte kryžminio apdulkinimo, turėtumėte sodinti skirtingas veisles 100 jardų (91 m) ar didesniu atstumu vienas nuo kito. Namų sode tai paprastai neįmanoma.

Kiek pomidorų augalų yra per daug?

Nors vaisiai maži, vienam žmogui pasodinkite nuo vieno iki keturių augalų, pataria Harvest to Table. Tai prilygsta nuo keturių iki 16 augalų keturių asmenų šeimai.

Kaip giliai sodinti pomidorų augalus?

Pasodinkite pomidorus giliai, giliai, giliai. Kiekviena Bonnie pomidorų etiketė ragina pomidorus sodinti giliai, kad 2/3 augalo būtų po žeme. Tai reiškia, kad jei perkate 10 colių aukščio augalą, visi, išskyrus tris ar keturis colius, bus palaidoti.

Ar galite vazone pasodinti du pomidorų augalus?

Du pomidorų augalai badaus vienas kitą, padidindami ligų, tokių kaip maro grybelis, riziką. Geriausia viename vazone sodinti tik vieną pomidorą, kad išvengtumėte šių problemų. Ar turite kartu sodinti du pomidorų augalus? Kaip toli vienas nuo kito jūsų sode turėtų būti pomidorų augalai? Kokiu atstumu vienas nuo kito turėtų būti pomidorų augalai konteineryje?

Kiek vietos reikia tarp dviejų pomidorų augalų?

Koks turėtų būti standartinis tarpas tarp dviejų pomidorų augalų? Labiausiai rekomenduojamas standartinis tarpas tarp dviejų pomidorų augalų yra 2–3 pėdos. Ši erdvė puikiai tinka palaikyti oro srautą. Ar tinka sodinti du pomidorų augalus viename vazone?

Ar du pomidorų augalai badaus vienas kitą?

Du pomidorų augalai badaus vienas kitą, padidindami ligų, tokių kaip maro grybelis, riziką. Geriausia tik sodintipo vieną pomidorą viename puode, kad išvengtumėte šių problemų. Ar turite kartu sodinti du pomidorų augalus?

Ar galite konteineryje auginti 40 skirtingų pomidorų veislių?

Būtų puiku, jei vietoj 20 veislių būtų galima auginti 40 skirtingų veislių, bet gali būti sunku atskirti, kurie pomidorai priklauso kuriam augalui! Savo konteineriuose užauginau du augalus (tos pačios veislės), ir atrodo, kad tai puikiai tinka dviem iš jų, kurie yra apkrauti žiedais ir vaisiais.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: