Ar galima kartu pasodinti 3 sėklas?

Ar lengvas šalnas pakenks pomidorams?
Ar turėtumėte nuimti lapus nuo pomidorų augalų?
Ar uždengiate pomidorų sėklas, kad sudygtų?
Ar turėčiau nupjauti gėles nuo pomidorų augalo?
Ar pomidorai žydi daugiau nei vieną kartą?


Paprastai į duobutę reikia sėti nuo dviejų iki trijų sėklų. Sėklos neturi 100% daigumo, todėl ne kiekviena pasodinta sėkla sudygs. Persėjant duobutes, ląsteles ar vazonus padėsite užtikrinti, kad išaugs norimų augalų skaičius (ar daugiau!).

Kodėl sėjate 3 sėklas?

Pašalina konkurenciją tarp sodinukų, nes vienoje skylėje lieka tik vienas. Kadangi beveik neabejotina, kad išdygs bent viena sėkla, tai užtikrina, kad visoje eilėje ar sodo erdvėje kažkas auga. Gražiausio sodinuko išlaikymas padeda užtikrinti, kad augalo kokybė išliks aukšta.

Ar galite kartu pasėti krūvą sėklų?

Kaip ir daugelyje sodininkystės dalykų, visada yra išimčių iš šios taisyklės – 2–3 sėklos vienoje duobėje. Jei sodinate dideles sėklas, tokias kaip agurkai, melionai ar moliūgai, vienai duobutei naudokite tik vieną sėklą. Tačiau vis tiek galite sodinti sėklas arti vienas kito ir išretinti, kai tik jos įsitvirtins.

Kas atsitiks, jei į vieną skylę įdėsite per daug sėklų?

Neviršykite trijų sėklų vienoje skylėje. Jei sudygsta daugiau nei vienas, nupjaukite priedus ir nuo dirvos linijos. Taip išvengsite sėjinukų šaknų pažeidimo toje, kurią retinant ir toliau augsite. Į duobutę neįpilkite daugiau nei vienos didelės sėklos.

Kaip iš vienos sėklos išauginti daugiau nei vieną sodinuką?

Jei pasėjote 3 sėklas ir dvi sudygo ir auga labai arti vienas kito, tiesiog švelniai nupjaukite vieną iš jų, nepažeisdami pagrindinio, kurį norite išlaikyti, sodinuko šaknų, įmeskite auginį į vandenį ir netrukus turėsite antrą. sodinukas.

Kas atsitinka, kai vienu metu pasėjate 5 sėklas?

Kai pasodinate 5 ar 6 sėklas vienoje vietoje, 90 % jų sudygsta ir pradeda konkuruoti dėl išteklių dirvoje. dažniausiai vyrauja stipriausias augalas, irkartais auga kartu su antruoju augalu, tačiau užauga iki didžiulio dydžio su labai stipriais stiebais.

Kaip persodinti sodinuką iš sėklos?

Atkreipkite dėmesį, kad tai geriausia padaryti, kai augalai dar jauni ir ką tik išvysta pirmieji tikrieji lapai. Jei pasodinote 3 sėklas ir dvi išdygo ir auga labai arti vienas kito, tiesiog švelniai nupjaukite vieną iš jų, nepažeisdami pagrindinio daigelio, kurį norite išlaikyti, šaknų, įmeskite auginį į vandenį ir netrukus turėsite antrą sodinuką.

Ar turėtumėte sėti kelias sėklas į duobutę?

Trečia priežastis sėti kelias sėklas į duobutę yra kompanionas sodinimas, kai vienas šalia kito esantys augalai suteikia tam tikros naudos (pvz., atbaido kenkėjus, fiksuoja azotą arba suteikia vijoklą) savo kaimynams.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: