Ar galima aplink pomidorų augalus dėti kavos tirščių?

Kodėl sodinant pomidorus į duobutę kišti kiaušinį?
Ar galima sodinti pomidorus prieš paskutines šalnas?
Ką daryti, kai žydi pomidorų augalai?
Ar galima kartu sodinti pomidorus ir paprikas?
Kiek laiko gyvena pomidorų augalai?


Kavos tirščiuose yra apie 2% azoto, taip pat įvairus kiekis fosforo ir kalio, kurie yra labai svarbūs pomidorų augalų augimui. Įmaišydami šiek tiek kavos tirščių į dirvą po pomidorų augalais, įvesite šias maistines medžiagas, kurių reikia augalams klestėti.

Kaip dažnai turėtumėte dėti kavos tirščius ant pomidorų augalų?

Jis suteiks pomidorų augalams lėtai išsiskiriančias maistines medžiagas ir pagerins dirvožemio sudėtį. Konteineriuose auginamiems pomidorams kavos tirščius ir žemę galite sumaišyti santykiu 1:1. Floridos universitetas siūlo žemę maišyti su kavos tirščiais bent du kartus per metus.

Ar galima ant pomidorų augalų dėti per daug kavos tirščių?

Nors įdėję kavos tirščių į dirvą nepakenks jūsų pomidorų augalams, greičiausiai tai jiems irgi nepadės. Jei norite, galite jais pataisyti dirvą ankstyvą pavasarį (suteikdami jiems laiko suirti), bet nerekomenduočiau praleisti tręšimo, kai sodinate vasarą.

Ar pomidorams patinka kavos tirščiai ir kiaušinių lukštai?

Kalbant apie kiaušinių lukštus, „LA Compost“ pabrėžia kalcio, dar vienos įprastos trąšų sudedamosios dalies, indėlį. Papildomas postūmis yra ypač naudingas auginant augalus, tokius kaip pomidorai ir paprikos, kuriems gali trūkti kalcio, dėl ko lėtas augimas, silpni stiebai ir geltoni lapai.

Kaip naudojate kavos tirščius pomidorams auginti?

Persodindami pomidorų daigus į sodinimo duobę įpilkite gerai kompostuotų kavos tirščių, kad pagerintumėte dirvožemio sudėtį ir suteiktumėte augalams lėtai išsiskiriančių maistinių medžiagų šaltinį. Visą vasarą mulčiuokite aplink pomidorus kompostuotais kavos tirščiais, kad išsaugotumėte drėgmę, išvengtumėte piktžolių ir į dirvą pridėtumėte maistinių medžiagų.

Ar turėtumėte naudoti kavos tirščius savo augalams?

Jei savo augalams naudosite kavos tirščius, jie galės augti greičiau ir stipriau. Taip yra todėl, kad jūsų augalai lengvai pasisavina kavos tirščių maistines medžiagas. Tačiau jei naudosite per daug kavos tirščių, jūsų augalai nukentės. Taip yra todėl, kad žemė išdžius. Norėdami to išvengti, į dirvą įpilkite vandens.

Ar kavos tirščiai atbaido kenkėjus iš pomidorų augalų?

Kai kurie sodininkai mano, kad kavos tirščiai gali atgrasyti kenkėjus nuo jūsų pomidorų augalų. 2002 m. Nebraskos universitetas atliko tyrimą, kurio metu buvo ištirtas kofeino kaip repelento poveikis sraigėms ir šliužams. Jie nustatė, kad tam tikru lygiu koncentruotas kofeinas kenkėjams tampa mirtinu neurotoksinu.

Ar kavos trąšos tinka pomidorams?

Šios makroelementai yra labai svarbūs jūsų pomidorų augimui. Neabejotinai suprantama, kodėl daugelis mano, kad kava yra puiki lėto atpalaidavimo trąša pomidorams. Teoriškai tai turėtų veikti. Dirvožemyje suirusios žemės, jos natūraliai išskirs maistines medžiagas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: