Ar dabar kambariniai augalai gali išeiti į lauką?

Kiek vandens reikia pomidorų sėkloms sudygti?
Kas yra sėjomainos metodas?
Kokius augalus kaitalioti su pomidorais?
Ar gerai praleisti augalų laistymo dieną?
Kiek laiko užtrunka užauginti didelius pomidorus?


Dauguma kambarinių augalų klesti lauko sąlygomis, nors švelnius atogrąžų augalus, tokius kaip kandžių orchidėjos ir afrikietiškos žibuoklės, geriausia laikyti patalpose. Lietus nuplaus susikaupusias dulkes, o padidėjęs šviesos intensyvumas skatina sveiką augimą. Taip, visi mūsų kambariniai žalumynai šiltais vasaros mėnesiais gali išeiti į lauką. Galų gale, čia augalai išsivystė! Jiems be galo patiks grynas lauko oras. Vienas iš pagrindinių dalykų, kurį reikia atsiminti, yra lauko saulės šviesos intensyvumas, kai sodinate augalus lauke.

Ar kambariniai augalai gali gyventi lauke?

Nors kambariniai augalai labai mėgaujasi grynu oru ir saulės šviesa lauke, negalite tiesiog pasiimti kambarinio augalo ir vieną dieną atsitiktinai išnešti į lauką. Priešingu atveju jis pateks į šoko būseną ir gali mirti.

Ar kambariniai augalai gali išeiti į lauką vasarą?

Šie tvirti kambariniai augalai gali atlaikyti vasaros saulės spindulius ir jūsų lauko erdvėms suteikti reikiamo atspalvio. Norėdami pagyvinti savo verandas ir suteikti augalams saulės, nedvejodami išneškite šias veisles į lauką. Sukulentai yra vieni iš atspariausių augalų.

Ar reikia išnešti kambarinius kanapių augalus į lauką?

Ar reikia išvežti kambarinius kanapių augalus į lauką? Augalų auginimas patalpose yra puikus būdas užtikrinti, kad jie turėtų tvirtą augimo pagrindą, prieš tai, kai lauke susiduria su mažiau nuspėjamomis ir ne tokiais nuosekliais elementais. Taigi, net jei norite būti augintojais lauke, dažnai verta pradėti auginti lauke.

Ar galiu žiemą sodinti augalus lauke?

Absoliučiai įsitikinkite, kad dienos šviesos valandų skaičius lauke nėra didesnis nei viduje, nes priešingu atveju jūsų augalai susipainios ir gali grįžti į vegetacinę stadiją. Jei jums reikia sodinti augalus lauke atrumpą laiką, pvz., valydami savo auginimo kambarį ar kitaip jį reguliuodami.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: