Ar balandžio mėn. per anksti sodinti pomidorus?

Kokia temperatūra per karšta pomidorams?
Kaip palikti kambarinius augalus 2 savaitėms?
Ar pomidorų augalai išsilaiko ilgiau nei vieną sezoną?
Kiek atgal galite nupjauti pomidorų augalą?
Kokius pokyčius pomidorų augalai patiria per visą savo gyvavimo ciklą?


Sėklas geriausia sėti po danga kovo ir balandžio mėnesiais, paruoštas derliui nuo liepos iki rugsėjo. Sėjos laikas skirsis priklausomai nuo pasirinktos auginti pomidorų veislės, todėl visada laikykitės nurodymų ant sėklų pakelio.

Koks mėnuo yra tinkamiausias sodinti pomidorus?

Pomidorai bėga ant šilumos; pasodinti vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje, išskyrus 10 zoną, kur jie yra rudens ir žiemos pasėliai.

Ar galima sodinti pomidorus metų pradžioje?

Nors daugelis žmonių stengiasi pomidorus sodinti kuo anksčiau, faktas yra tas, kad šis metodas nepadarys anksčiau augančio pomidoro, be to, pomidorų augalas gali patirti netikėtas vėlyvas šalnas, kurios gali nužudyti augalą. Be to, pomidorai neaugs žemesnėje nei 10 C (50 F.) temperatūroje.

Kada geriausias laikas nuimti pomidorų derlių?

Pomidorų derliaus nuėmimo laikas turėtų būti idealus, kai vaisiai yra subrendę žali, o tada jiems leidžiama sunokti nuo vynmedžio. Tai apsaugo nuo skilimo ar mėlynių susidarymo ir leidžia kontroliuoti nokinimo procesą.

Ar jau per vėlu skinti pomidorus?

Esame įpratę pirkti ryškius raudonus pomidorus iš bakalėjos parduotuvių, bet faktas yra tas, kad spalva nėra geras pomidorų rinkimo laiko rodiklis. Laukiant, kol vaisiai bus tolygiai raudoni, pomidorus galima skinti šiek tiek vėlai.

Kaip sužinoti, kada mano pomidorų augalai yra paruošti derliui?

Kai perkate pomidorų augalą, etiketėje bus nurodytos dienos iki brandinimo (arba derliaus nuėmimo). Maždaug tiek laiko prireiks augalui, kol jis pradės duoti pomidorus. Nustatykite pirmojo šalčio datą savo vietovėje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: