Ar augalai gali atsigauti nuo perlaistymo?

Ar turėčiau nuimti pomidorų žiedus?
Kokia temperatūra pakenks pomidorų augalams?
Kiek metų derės pomidorų augalas?
Ar galite atgaivinti pomidorų augalą?
Ar galima sėklas sėti patalpose be šilumos kilimėlio?


Niekada nėra garantijos, kad jūsų augalas gali atsigauti nuo perlaistymo. Jei jūsų augalas išgyvens, rezultatus pamatysite maždaug per savaitę. Šiuo metu galite perkelti augalą atgal į pradinę vietą ir tęsti laistymą įprastu būdu.

Kas nutiks, jei augalą laistysite per daug?

Augalų perlaistymas dažnai turi šalutinį poveikį, kad deguonis nebegali pasiekti augalo šaknų. Leisdami dirvai išdžiūti, deguonis vėl galės pasiekti šaknis. To dažnai pakanka, kad jūsų augalas atsigautų ir vėl galėtumėte jį laistyti.

Ką daryti perlaisčius augalą?

Kai vieną ar du kartus perlaistėte augalą ir augalui pasireiškia keli simptomai, galite padaryti daug dalykų, kad jam padėtumėte. Paprasčiausias sprendimas šiuo atveju yra nustoti laistyti augalą ir leisti dirvai visiškai išdžiūti.

Kiek laiko užtrunka, kol augalai atsigauna po perlaistymo?

Niekada nėra garantijos, kad jūsų augalas gali atsigauti po perlaistymo. Jei jūsų augalas išgyvens, rezultatus pamatysite maždaug per savaitę. Šiuo metu galite perkelti augalą atgal į pradinę vietą ir tęsti laistymą kaip įprasta.

Ar galima išgelbėti perlaistytus augalus?

Pirmasis žingsnis siekiant išsaugoti perlaistytus augalus – nustatyti, kaip jie buvo paveikti. Jei jūsų augalai šiek tiek pagelsta, bet dar nepradėjo vyti, galite juos išsaugoti pradėję tinkamai laistyti. Jei pradėjo vytėti, turėsite daugiau dirbti, kad juos išsaugotumėte.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: