Kurie agurkai vynuogės?

Ar agurkai mėgsta daug saulės?
Ar saugu šunims valgyti spragėsių?
Kokią dieną turėtum dovanoti merginai gėlių?
Ar mano pomidorų augalas perlaistytas ar perlaistytas?
Kaip pataisote kojuotas agurkų sodinukus?


Populiarios yra tokios veislės kaip „Burpee Hybrid“, „County Fair 83“, „Dasher 11“, „Liberty Hybrid“, „Saladin“, „Slice Master Hybrid“, „Slice Nice“, „Sweet Slice“ arba „Sweet Success“. agurkų vynmedžių pasirinkimas.

Kaip sužinoti, ar mano agurkai yra krūminiai, ar vynmedžiai?

Tinkamo agurko pasirinkimas Agurkai turi du skirtingus augimo įpročius: krūmą ir vynuogyną. Krūmų veislės yra kompaktiškos ir nereikalauja grotelių. Jie idealiai tinka auginti konteineriuose arba mažose pakeltose lysvėse. Vynuogienieji agurkai duoda daugiau vaisių, tačiau jiems reikia daugiau vietos nei krūmų veislėms.

Kokie agurkai geriausiai auga ant grotelių?

Augdydami agurkus ant grotelių, pasirinkite tinkamą veislės tipą. Krūmų veislės nelipa, todėl būtinai pasodinkite vynmedžių veislę. Dasher II, Ashley, Spacemaster, Sweet Success, Regal ir Gherkins yra geriausi, kuriuos galite auginti ant grotelių.

Kokio tipo agurkai laipioja?

Labai aukštu lygiu yra dviejų rūšių agurkų augalai: krūminiai ir vynmedžiai. Vynuogių veislės yra vijokliniai augalai, o krūmų tipai – ne. Taigi, jei norite pabandyti auginti agurkus ant grotelių, įsitikinkite, kad perkate alpinistus, o ne krūmų tipus.

Ar agurkus geriau auginti ant grotelių ar ant žemės?

Treluotus agurkus lengviau skinti ir jie mažiau jautrūs ligoms. Agurkams geriausiai sekasi, jei jie gali lipti, o ne pasklisti ant žemės. Vynmedžių ūseliai sugriebs tvoras, virveles, vielos groteles ar aukštus narvus, kad vynmedžiai liptų į konstrukcijas.

Ar agurkams reikia lipti?

Agurkams laipioti nereikia – jie gali tiesiog išsisklaidyti per žemę. Tačiau jų auginimas kaip alpinistas yra efektyviausias būdas naudoti erdvę, todėl sodo ypatybė yra dar ryškesnė.

Kiek agurkų man reikia agrotelės?

Kvadratinėje pėdoje galite patogiai auginti du agurkų augalus, išdėstytus 6 colių atstumu vienas nuo kito. Galbūt manote, kad tai nėra daug, bet atsižvelkite į tai, kad agurkų augalai yra energingi vynmedžiai, galintys užauginti maždaug penkis svarus vaisių iš vieno augalo.

Ar agurkai lips į pomidorų narvą?

Pomidorų narvas yra apvalus pomidorų narvas, kuris visiškai suvirina sunkias plienines vielas. Jis atlieka panašias funkcijas kaip ir pomidorų bokštas – jie visapusiškai palaiko pomidorus, žirnelius, agurkus, cukinijas, pipirus ir kitus greitai augančius vynmedžius ir vynmedžius; vijokliniai augalai.

Ar aštuoni agurkai užlips ant grotelių?

Palikimas. Šis pjaustomas agurkas, pavadintas dėl idealiai tiesių, 8 colių ilgio vaisių, jau seniai vertinamas dėl aukštos kokybės, skonio ir tolygios sodrios žalios spalvos. Puikiai pritaikytas visoje JAV. Energingi, produktyvūs vynmedžiai, kuriems naudingas trelis.

Ar agurkai be raukšlių auga?

Paprastai jie auga kaip vynmedžiai. Dauguma negraužtų veislių auga kaip trumpi, kompaktiški vynmedžiai arba ilgi, besidriekiantys.

Ar tiesūs 8 agurkai yra krūmas ar vynas?

Dygimas: 8-10 dienų. Ūgis brandos metu: vynuogynų tipas, kuris geriausiai auga ant grotelių. Tiesūs Aštuoni agurkai užaugs iki maždaug 30 cm (12 colių) aukščio be grotelių atramos. Plotis: 1 m (36 colių)

Kuo skiriasi Burpless ir pjaustomi agurkai?

Pjaustymas Agurkai yra ilgi, tiesūs agurkai, dažniausiai matomi prekybos centruose. Jie veisiami šviežiam maistui, su plonu, nekartiu odele ir lėtu sėklų vystymusi. „Burpless“ agurkai yra pjaustomi agurkai, auginami taip, kad gamintų mažiau karčiųjų cheminių medžiagų, kurios skrandyje išskiria dujas.

Kaip aukštai pakils agurkai?

Taigi, kaip aukštai pakils agurkai? Kai kurios agurkų veislės gali užaugti iki 6–7 pėdų aukščioaukščio, o kitos veislės bus mažesnės nei vienos pėdos aukščio. Tačiau bet koks agurkas gali užaugti tik tokio aukščio, koks yra grotelės arba atrama, kuria jis lipa.

Kodėl mano agurkų augalas žydi, bet neaugina agurkų?

Moteriška gėlė negali gaminti žiedadulkių, reikalingų vaisiui vystytis, ir priklauso nuo vabzdžių (arba žmonių) apdulkintojų, kurie perneša žiedadulkes iš vyriškos gėlės. Vyriški žiedai pradeda formuotis anksčiau nei susiformuoja moteriškieji žiedai. Taigi, agurkai gali žydėti, bet neduoti vaisių.

Ar turėtumėte genėti krūminius agurkų augalus?

„Agurkus auginimo sezono metu reikia genėti kartą per savaitę. Tačiau aktyvesnėse augimo fazėse tai galima padaryti net du kartus per savaitę“, – sako Barbosa Fernandes. Tačiau svarbu negenėti agurkų per anksti.

Kodėl mano agurkų augalai žydi, bet neduoda vaisių?

Agurko augalas žydės, bet neduos vaisių, jei ant augalo trūksta vyriškų arba moteriškų žiedų. Vaisių trūks ir dėl prasto apdulkinimo. Augimo sąlygos (pavyzdžiui, temperatūra, oras ir azoto lygis) taip pat turi įtakos apdulkinimui ir gėlių augimui.

Kaip atskirti vyriškus ir moteriškus agurkus?

Apžiūrėkite ryškiai geltonas gėles, augančias ant agurko augalo. Pažiūrėkite už kiekvienos gėlės, ar už jos auga mažas nesubrendęs agurkas. Moteriškos gėlės žydi nesubrendusios, žinomos kaip kiaušidės, už jos auga, o vyriškos gėlės – ne. Vyriški žiedai auga ant plonesnio išvaizdos stiebo.

Kokio tipo agurkai laipioja?

Labai aukštu lygiu yra dviejų rūšių agurkų augalai: krūminiai ir vynmedžiai. Vynuogių veislės yra vijokliniai augalai, o krūmų tipai – ne. Taigi, jei norite pabandyti auginti agurkus ant grotelių, jūsreikia įsitikinti, kad perkate alpinistus, o ne krūmų tipus.

Kodėl mano agurkai nelipa?

Norint treniruoti agurką, augantį agurko augalą reikia švelniai pinti arba apversti aplink grotelę arba per ją, kad ūseliai „rastų“ groteles ir įsikibtų. Tačiau gali prireikti papildomos atramos virvele, sodo juostele arba užtrauktukais.

Į kurią pusę turi būti nukreiptas agurkų grotelės?

Greičiausiai šiaurė / pietūs agurkams suteiks šiek tiek pastovesnės saulės.

Ar visi agurkų augalai yra alpinistai?

Agurkai yra natūralūs alpinistai ir be atramos išsiskleis po žemę, panašiai kaip moliūgai ar braškės. Tačiau jei augalas auginamas ant žemės, jis yra labiau pažeidžiamas puvinio, ligų ir kenkėjų.

Ar galiu sodinti pomidorus ir agurkus vienas šalia kito?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0