Koks vaisius tinka sėklai?

Ar augalai gali atsigauti po per daug „Miracle-Gro“?
Ar augalai tampa vieniši vazonuose?
Kiek laiko užtrunka, kol išdygsta obuolių sėkla?
Kiek šaltį agurkų augalai gali toleruoti naktį?
Kaip pasigaminti sodo groteles agurkams?


Tai apima kai kurias paveldimų obuolių rūšis (pvz., Antonovka), abrikosus, avokadus, citrusinius vaisius (apelsinus, citrinus, laimus), nektarinus, persikus, papajas, letenėles, persikus, paveldimus pomidorus, rūgščiąsias vyšnias. Šiame straipsnyje apžvelgsime 12 dažniausiai pasitaikančių vaisių, kurių sėklas galite išsaugoti, ir kaip iš jų sėklų galite išauginti naujus medžius.

Kas tinka sėkloms?

Sėklai tinkamas arba augantis teisingas reiškia augalus, kurių sėkla duos tokio paties tipo augalus kaip ir pirminis augalas. Atvirai apdulkinti augalai, tarp kurių yra ir palikuonys, beveik visada išaugs kaip sėklos, jei kita veislė jų neapdulkina.

Ar obuolys atitinka sėklas?

Obuoliai neišauga iš sėklos. Tiesą sakant, maždaug 1 iš 80 000 obelų, išaugintų iš sėklų, yra pakankamai geras kokybės faktorius, kad net būtų galima įvertinti. Dažniausiai atsiduri medyje su mažais ar prastesniais vaisiais ir jis visai nepanašus į tėvą.

Kokius vaisius galima išauginti iš sėklų?

Persikai, nektarinai, obuoliai, kriaušės ir svarainiai lengvai išaugs iš sėklų. Net abrikosai dažnai išdygs. Dažniausiai tokiu būdu auginame savo persikų, slyvų, kriaušių, svarainių poskiepius medelyne.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: