Koks vabzdys apdulkina moliūgą?

Ar braškėms reikia dalinio pavėsio?
Ar galite valgyti šliaužiančius agurkus?
Kokie agurkai turi sėklas?
Ar „Miracle-Gro“ sudegins mano augalus?
Kaip atrodo pertręšti augalai?


Bitės paprastai yra skirtos komerciniam moliūgų apdulkinimui, tačiau vietinės specializuotos dviejų genčių – Peponapis ir Xenoglossa, vadinamosios moliūgų bitės – yra labai dažnos, dažnai dominuojančios daugelio laukinių Naujojo pasaulio Cucurbita (genties, kuriai priklauso moliūgai ir moliūgai) apdulkintojai. moliūgai).

Ar moliūgams reikalingas apdulkintojas?

Taip, moliūgai turi būti apdulkinti, kad augalai duotų vaisių.

Ar bitėms patinka moliūgai?

Taigi, kai rudenį demonstruojate beisbolo lazdos dydžio cukiniją arba drožiate moliūgą, turite padėkoti šiam vabzdžiui. „Nors [moliūgų augalus] ieško nektaro bitės ir kamanės, vienintelės, kurios iš tikrųjų renka žiedadulkes, yra moliūgai“, – aiškina Margarita López-Uribe, Ph.

Kaip skatinate moliūgus apdulkinti?

Moteriškos gėlės viduje yra stigma, į kurią reikia perkelti žiedadulkes. Yra du būdai, kaip apdulkinti moliūgų gėles. Galite tiesiog nupjauti vyrišką moliūgo gėlę nuo augalo, nuimti žiedlapius, kad atsiskleistų kuokeliai, o tada švelniai patrinti jį prie moteriškos gėlės stigmos, kad ją apdulkintumėte.

Ar bitėms patinka moliūgai?

Taigi, kai rudenį demonstruojate beisbolo lazdos dydžio cukiniją arba drožiate moliūgą, turite padėkoti šiam vabzdžiui. „Nors [moliūgų augalus] ieško nektaro bitės ir kamanės, vienintelės, kurios iš tikrųjų renka žiedadulkes, yra moliūgai“, – aiškina Margarita López-Uribe, Ph.

Kodėl mano moliūgas žydi, bet neduoda vaisių?

Jei jūsų moliūgų augalas duoda daug žiedų, bet niekada neduoda vaisių arba duoda vaisių, kurie nustoja augti, kai yra labai mažas, greičiausiai susiduriate su apdulkinimo problema. Dauguma moliūgų yra vienanamiai, tai reiškia, kad vienas augalasaugina ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Kodėl mano moliūgai neapdulkina?

Kas lemia prastą moliūgų apdulkinimą? Per mažai bičių ir apdulkintojų, kad žiedadulkės perkeltų iš vyriškų į moteriškus žiedus. Labai vėsaus arba labai karšto oro ruožas, kai žydi gėlės. Drėgnas oras arba netinkamas laistymas turės įtakos žiedadulkių kiekiui ir kokybei.

Kaip sužinoti, ar moliūgo gėlė yra apdulkinta?

Neapdulkinti moliūgai iš pradžių pradeda gelsti. Tada jie nustos augti, taps rudi ir taps minkšti liesti. Vienintelis būdas sužinoti, ar gėlės buvo apdulkintos, pažvelgus į cukinijos moliūgą. Apdulkintas moliūgas išlieka ryškiai žalias ir kasdien auga ilgiau.

Kokie vabzdžiai apdulkina cukinijas?

Bitės yra pagrindiniai cukinijų augalų apdulkintojai, nors kiti skraidantys vabzdžiai gali būti apdulkintojai. Kai bitė aplanko vyrišką cukinijos žiedą, žiedadulkės iš žiedo kuokelių prilimpa prie plaukuotų bitės kojų.

Kokio tipo bitės apdulkina moliūgą?

Bitės paprastai yra skirtos komerciniam moliūgų apdulkinimui, tačiau vietinės specialios dviejų genčių – Peponapis ir Xenoglossa, vadinamosios moliūgų bitės – yra labai paplitusios, dažnai dominuojančios daugelio laukinių Naujojo pasaulio Cucurbita (genties, apima moliūgus ir moliūgus).

Ar bitės miega moliūgų žieduose?

Šios bitės miega žieduose, kai per karščius užsidaro, ir išskrenda, kai atsiskleidžia ankstų rytą. Vietoj avilių, moliūgų bitės yra antžeminės lizdavietės. Susiporavusios patelės įkasa į žemę ir deda kiaušinėlius, o patinai dieną miega uždaruose moliūgų žieduose.

Kaip skatinate moliūgų bites?

Norėdami paskatinti moliūgų augimą savo sode, geriau vengti gilaus žemės dirbimo. Buvo daug rytų, kai mačiaumoliūgų bitės, išnyrančios iš savo dirvožemio ertmių, tiesiai po agurkų lapais. Taip pat naudinga prižiūrėti įdirbtas, ribines vietas, esančias arti jūsų skvošo ploto.

Kaip gauti daugiau moteriškų gėlių ant moliūgų?

Jei jūsų augalas duoda daugiau moteriškų nei vyriškų gėlių, nuimkite vyriškus žiedus ir laikykite juos vandens vazoje šaldytuve iki dviejų dienų. Išsaugotas gėles naudokite moteriškiems žiedams apdulkinti. Vieną vyrišką gėlę galite apdulkinti iki trijų moteriškų gėlių.

Kodėl mano moliūgų augalai neduoda derliaus?

Trūksta apdulkintojų Moliūgams reikia, kad bitės skleistų žiedadulkes iš vyriškųjų augalų į moteriškus augalus. Tačiau jei jūsų sode ar denyje nėra apdulkintojų, moliūgų žiedai neišsivys ir turėsite apdulkinti rankomis.

Ar cukinijas reikia apdulkinti?

Cukinijas turi aplankyti daug bičių ar kitų apdulkintojų, kad būtų sėkmingas apdulkinimas, kitaip vaisiai nutrūks. Kai taip atsitiks, vaisiai nustos augti, pagelsta ir gali pradėti pūti.

Kodėl mano moliūgų augalai neduoda derliaus?

Taigi, dėl ko moliūgai gali nevisiškai išsivystyti? Vasarinių moliūgų augalų gedimą gali sukelti daugybė problemų: netinkamas laistymas, prastas dirvožemis arba įsiskverbę kenkėjai, tokie kaip moliūgų vabzdžiai, agurkų vabalai ir (arba) vynmedžių gręžiniai. Patikrinkite, ar ant stiebų ir lapų nėra vabzdžių pažeidimo požymių.

Ar galima moliūgus apdulkinti cukinijomis?

Geros naujienos: bet kuris vasarinių moliūgų patinas gali būti naudojamas apdulkinti skirtingos veislės vasarinių moliūgų šeimos žydėjimą! Pavyzdžiui, žalios cukinijos patelei apdulkinti galite naudoti kreivakaklio arba geltonojo moliūgo patinėlį. Be to, tai tinka ir žieminių ar kietųjų moliūgų šeimai!

Ar bitėms patinka moliūgai?

Taigi, kai puikuojatėstos beisbolo lazdos dydžio cukinijos ar drožti moliūgą rudenį, jūs turite padėkoti šiam vabzdžiui. „Nors [moliūgų augalus] ieško nektaro bitės ir kamanės, vienintelės, kurios iš tikrųjų renka žiedadulkes, yra moliūgai“, – aiškina Margarita López-Uribe, Ph.

Kaip nustatyti, ar moliūgų gėlė yra vyriška ar moteriška?

Skvoše tai padaryti labai paprasta. Moteriškos gėlės visada turės mažyčius vaisius po gėle. Vyriškos gėlės auga ant ilgo siauro stiebo. Taip pat galite atskirti juos pažvelgę ​​į dauginimosi organus, esančius gėlės centre. Moteriškuose žieduose yra stigma.

Kokios trąšos yra geriausios moliūgams?

Skvošas geriausiai veikia, kai juos maitina trąšomis, kuriose yra lygios azoto, fosforo ir kalio dalys. Šiose organinėse 4-4-4 trąšose yra 4% azoto, fosforo ir kalio masės. Tai suteikia subalansuotą maistinių medžiagų profilį, kuris skatins moliūgų augalus visais gyvenimo tarpsniais.

Kodėl moteriškų moliūgų žiedai neprasiskrenda?

Svarbiausia atskirti vyriškas ir moteriškas gėles. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad sezonas vėlesnis, o vasara buvo labai karšta, labiausiai tikėtina priežastis yra ta, kad dėl mūsų užsitęsusio karšto oro žiedadulkės gali būti neperspektyvios, o tai taip pat paaiškintų, kad gėlė nevisiškai atsiskleidžia.

Ar galima valgyti kryžmadulkes moliūgus?

Suvalgę net kelis gabalėlius galite smarkiai susirgti ir patirti baisų šalutinį poveikį. Kadangi kryžminis apdulkinimas yra veiksnys, lemiantis didelę cucurbitacino koncentraciją, nevalgykite ir jums nepažįstamų moliūgų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: