...

Kokius agurkų žiedus šalinate?

Kaip arti augalai gali būti kartu?
Kaip dažnai auga agurkų augalai?
Kaip dažnai turėčiau laistyti pipirų augalus?
Ar galima ant žemės dėti kaulų miltų?
Ar Miracle-Gro absorbuojamas per lapus?


Kartą per savaitę nuskinkite vyriškus agurkų žiedus, kad agurkai netaptų kartūs. Daugumos šiltnamio efektą sukeliančių agurkų augalai išaugina ir vyriškus, ir moteriškus žiedus – nesunku atskirti, nes vyriškos gėlės turi paprastus stiebus, o moteriškos gėlės turi miniatiūrinius vaisius, susiformuojančius už žiedlapių.

Kurias gėles šalinate nuo agurkų augalų?

5 (Moteriškų agurkų žiedų tarp žiedo apačios ir stiebo yra tarsi mažas agurkas).

Kaip atskirti vyriškus ir moteriškus agurkų žiedus?

Galite atpažinti vyriškas gėles, nes už jų nėra mažo vaisiaus. Jie gamina žiedadulkes, reikalingas vaisiui susidaryti, tačiau vaisių negamina. Moteriškoji gėlė, priešingai, turi mažą vaiselį už žiedo dar prieš jai išsiskleidus.

Ar man nuimti vyriškus agurkų žiedus?

Gėlių pašalinimas Abu turi būti palikti ant lauko veislių, bet nuimkite vyriškus žiedus, kai jie pasirodo ant kambarinių veislių, kad vaisiai netaptų kartūs. Žiedus lengva atskirti – po moteriškąja gėle yra išbrinkimas, kuris virs agurku.

Ar turėčiau nuskinti vyriškų agurkų žiedus?

Jei leisite vyriškoms gėlėms vystytis ir apdulkinsite moteriškąsias gėles, vaisiai, kurie vystosi, paliks jums nemalonų poskonį, nes sėklose yra kartaus junginio, vadinamo cucurbitacinu. Taigi padarykite įprastą darbą, kad pašalintumėte vyriškus žiedus, o vaisiai būtų be sėklų ir saldūs.

Kodėl mano agurkai žydi, bet neduoda vaisių?

Agurko augalas žydės, bet neduos vaisių, jei ant augalo trūksta vyriškų arba moteriškų žiedų. Trūkumasvaisių atsiras ir dėl prasto apdulkinimo. Augimo sąlygos (pavyzdžiui, temperatūra, oras ir azoto lygis) taip pat turi įtakos apdulkinimui ir gėlių augimui.

Kaip pasiekti, kad agurkai duotų daugiau vaisių?

Norėdami geresnių agurkų vaisių, prieš sėdami sėklas pasiruoškite sodinti lysves, įberdami pasenusių trąšų. Mažas azoto ir daug kalio turintis komposto mišinys gali padėti agurkams geriau augti. Be vandens, agurkų augalams greitam augimui reikia ir trąšų.

Ar paliekate gėles ant agurkų augalų?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles iš apačios, kad augalas daugiau dėmesio skirs viršutiniams agurkams (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Ar agurko augalas gali turėti per daug žiedų?

5

Kodėl mano agurkų augalas žydi, bet neaugina agurkų?

5 žiedai) Trūksta apdulkinimo (nepakanka bičių ir kitų apdulkintojų)

Kokios geltonos gėlės yra ant agurkų augalo?

Agurkų augalas turi ir vyriškus, ir moteriškus geltonus žiedus. Vyriškojo žiedo žiedadulkės turi apdulkinti moterišką žiedą, kad augalas duotų vaisių.

Ar turėčiau nugnybti savo agurko augalo viršūnę?

Suimkite augantį augalo galiukąpasiekė savo atramos viršūnę, kad paskatintų šoninių ūglių (taigi ir didesnių pasėlių) formavimąsi. Kai vaisiai pradės vystytis, suimkite kiekvieno žydinčio šoninio ūglio galiuką, palikdami po du lapus po kiekvieno vaisiaus.

Ar agurko augalas gali turėti per daug žiedų?

5

Ar turėtumėte genėti agurkų vynmedžius?

Siurbtukai yra neryškūs ūgliai, augantys į šonus nuo pagrindinio vynmedžio. Reguliariai juos pašalinus, padidės jūsų agurkų derlius ir dydis. Taip pat turėtumėte nugenėti visus pažeistus agurkus, vynmedžius ar gėles ant augalo. Tiesiog venkite šalinti sveikų gėlių ir lapų, kitaip augalas neaugins agurkų.

Kiek laiko po žydėjimo pasirodo agurkai?

Priklausomai nuo veislės, agurkų augalas gali duoti vaisių praėjus 35–60 dienų po persodinimo į sodą. Prireiks nuo 4 iki 18 dienų nuo gėlės apdulkinimo, kol bus subrendę vaisiai.

Kodėl mano agurkų augalas turi tik vyriškus žiedus?

Prasta mityba. Jei žydi vyriški žiedai, bet nėra moteriškų žiedų, nors laukėte, kol augalas subręs, gali būti, kad jūsų augalas negauna tinkamos mitybos. Moteriškiems žiedams išauginti reikia daugiau energijos, todėl būtinai atitinkamai patręškite augalą.

Kaip sužinoti, ar agurko žiedas buvo apdulkintas?

Nuvytančios ir mirštančios gėlės yra vieni pirmųjų požymių, kad jūsų agurkas yra apdulkintas. Kai agurkas bus apdulkintas, ryškiai geltona gėlė jūsų mažyčio vaisiaus gale nuvysta. Kai nukrenta moteriškas agurko žiedas, tai reiškia, kad jūsų agurkas buvosėkmingai apdulkintos.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kokios geltonos gėlės yra ant mano agurko augalo?

Agurkų augalas turi ir vyriškus, ir moteriškus geltonus žiedus. Vyriškojo žiedo žiedadulkės turi apdulkinti moterišką žiedą, kad augalas duotų vaisių.

Ar visi agurkų žiedai duoda vaisius?

Agurkai, kaip moliūgai, moliūgai, arbūzai, melionai ir daugelis kitų augalų, tame pačiame augale skleidžia vyriškus ir moteriškus žiedus atskirai. Jie dažnai pradeda gaminti vyriškus žiedus likus kelioms savaitėms iki patelių atsiradimo. Patinai gamina žiedadulkes ir yra būtini, bet neduoda vaisių.

Kas yra geros naminės trąšos agurkams?

Sėklų miltų, kalkių, kaulų miltų ir rudadumblių miltų mišinys. Visos medžiagos yra gautos iš gamtos ir yra prieinamos daugumoje sodo centrų. Naminės trąšos nesudegins agurkų augalų. Sumaišykite ingredientus dideliame kibire arba talpykloje.

Ar turėčiau nupjauti savo agurko augalo viršūnę?

„Neturėtumėte auginti agurko augalo, nes norite, kad jis žydėtų ant viršaus, kad derlius būtų geresnis.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: