...

Kokios yra mano agurkų augalų klaidos?

Kokios yra mano agurkų augalų klaidos?

Ar kovo mėn. per anksti sodinti gėles?
Kaip vadinami vijokliniai augalai?
Ar arbūzams reikia paramos?
Kokio tipo augalai yra alpinistai?
Ar galiu pabarstyti kavos tirščiais savo veją?


Agurkų vabalai, moliūgų vabzdžiai, baltasparniai ir amarai yra vienos iš dažniausiai agurkų augalų aptinkamų vabzdžių. Kiekvienam jų reikia šiek tiek kitokio kontrolės metodo.

Kas puola mano agurkų lapus?

Agurkus gali užpulti agurkų vabalai, moliūgų vabzdžiai, moliūgų vynmedžiai ir kiti kenkėjai. Kai kurie iš šių kenkėjų taip pat perneša ligas.

Kas valgo mano agurkų augalus?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Kas puola mano agurkų lapus?

Agurkus gali užpulti agurkų vabalai, moliūgų vabzdžiai, moliūgų vynmedžiai ir kiti kenkėjai. Kai kurie iš šių kenkėjų taip pat perneša ligas.

Kaip atsikratyti agurkų vabzdžių?

Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus ant žemės ir gaudykite juos kartono gabalėliu, padėtu po augalu. Arba naudokite rankinį dulkių siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Ar muiluotas vanduo pašalins agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Rekomenduojame išbandyti augalinį ploviklį, pavyzdžiui, nimbamedžio aliejų.

Kaip galima kontroliuoti agurkų ligą?

Pašalinkite ir sunaikinkite visas augalų liekanas sode, nes liga kasmet gali išgyventi ant augalų liekanų. Dvejus ar daugiau metų kaitaliokite pasėlius su nešeiminiais augalais, tokiais kaip kukurūzai, kad sumažintumėte šios ligos paplitimą. Venkite sudrėkinti lapus, kailaistyti.

Kaip natūraliai atsikratyti amarų?

Dažnai galite kovoti su amarais nušluostydami arba purškdami augalo lapus švelniu vandens tirpalu ir keliais indų ploviklio lašais. 2 savaites reikia pakartotinai naudoti muiluotą vandenį kas 2–3 dienas.

Kokios yra mažos juodos blakės ant mano agurkų augalų?

Šių mažyčių kenkėjų plika akimi nematyti, tačiau jų daroma žala gali būti. Tripsai gali būti maži, bet kai jie įsitaisys jūsų augaluose, gali atsirasti pražūtingų pasekmių. Šios mažytės, į musę panašios blakės prasiskverbia pro agurkų augalų ląsteles ir kramto tolyn, todėl dažnai deformuojasi žalumynai ir nuvysta lapai.

Ar medetkos apsaugo nuo agurkų vabalų?

Auginkite atbaidančius augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Kas valgo mano agurkus naktį?

Agurkų vabalai ir blusų vabalai stulbinančiai greitai randa pasėlius, todėl geriausia kuo greičiau pasiruošti uždėjus fizinį barjerą. Svarbiausia prevencija; kai turėsite tų kenkėjų, juos gali būti sunku suvaldyti.

Kaip apsaugoti agurkus nuo agurkų vabalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Kaip natūraliai atsikratyti agurkų vabzdžių?

Diatomitinė žemė taip gerai padeda, kad agurkų vabalai nepatektų į mūsų sodą! Diatomitinė žemė yra netoksiški milteliai, kurie puikiai kovoja su kenkėjais jūsų sode. Diatomitinė žemė yra smulkūs milteliai, pagaminti iš susmulkintų diatominių dumblių su kietu apvalkalu fosilijų.

Kaip apsaugoti nuo agurkų vabalus nuo augalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Iš kur atsiranda agurkų vabalai?

Agurkų vabalai randami visoje JAV, Kanadoje iki Meksikos ir yra dryžuoti (Acalymma vittatum) arba dėmėti (Diabrotica undecimpunctata howardi). Abi rūšys daugiausia minta agurkų (agurkų, moliūgų, moliūgų ir melionų) lapais, žiedais ir vaisiais.

Kaip elgiatės su agurkų vabalais dirvoje?

Spinosad purškalai gali būti naudojami kaip dirvožemio drėkinimo priemonė, kad lervos sunaikintų, kol jos nesudygsta dirvoje. B. bassiana purškalai užkrečia ir naikina agurkų vabalus jiems išsiritus. Jie veiksmingiausi taikant ne suaugusiems skirtus etapus.

Ar Epsom druska padeda agurkams?

Kaip ir bet kuris kitas augalas, agurkas klesti maistinių medžiagų turtingose ​​dirvose. Epsom druska yra svarbiausia šių maistinių medžiagų atžvilgiu. Tai užtikrina, kad jūsų agurkai turėtų pakankamai magnio ir sieros, nes dėl jų trūkumo augimas sulėtėja.

Ar saugu valgyti sergančio augalo agurkus?

Panašiai į bakterinį vytimą, jei norėjote valgyti agurką, užkrėstą mozaikos virusu, tai saugu. Šis virusas kenkia tik augalams, o ne žmonėms. Kartais pilkai balta spalva pasikeičia tik iki odos. Kai kuriais atvejais, kai vaisiai yra labai iškreipti, gali nukentėti tekstūra.

Ar turėčiau nupjauti geltonus agurkų lapus?

„Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Nupjaukite ūglius, kurie šakojasi nuo pagrindinio jūsų augalovynmedžio stiebas reguliariai“, – priduria Starkas.

Ar galima valgyti agurkus iš sergančio augalo?

Tikėtina, kad dirbdami su ligotais augalais savo sode užsikrėsite liga, tačiau tai yra galimas pavojus (priklausomai nuo infekcijos), todėl į tai reikia atsižvelgti. Sodo gėrybes iš sergančio augalo paprastai saugu valgyti, nors tai gali būti nepageidautina.

Ar kavos tirščiai apsaugo nuo amarų?

Kavos tirščiai paprastai reklamuojami kaip vaistas nuo sodo kenkėjų, tokių kaip amarai, sraigės ir šliužai, kontrolė, tačiau tiesa ta, kad jų kenkėjų atbaidymo galia nėra tiesa.

Kas yra geriausias amarų žudikas?

Jei reikia insekticidų, insekticidiniai muilai ir aliejai yra geriausias pasirinkimas daugeliu atvejų. Aliejai gali būti naftos pagrindu pagaminti sodininkystės aliejai arba augalinės kilmės aliejai, tokie kaip neemo arba rapsų aliejus. Šie produktai žudo pirmiausia uždusindami amarus, todėl užkrėstą lapiją reikia kruopščiai padengti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: