Kokios yra geltonos gėlės ant agurkų augalų?

Kodėl neturėtume liesti augalų naktį?
Ar jamas yra saldžiosios bulvės?
Kuris augalas yra alpinistas?
Kas padidina vyriškų gėlių skaičių agurkuose?
Ar augalai auga, jei su jais kalbate?


Agurkų augalas turi tiek vyriškų, tiek moteriškų gėlių, kurios yra geltonos spalvos. Vyriškojo žiedo žiedadulkės turi apdulkinti moterišką žiedą, kad augalas duotų vaisių.

Ar geltoni agurkų žiedai virsta agurkais?

Agurkų augalai, tokie kaip moliūgai, melionai ir daugelis kitų augalų, turi atskirus vyriškus ir moteriškus žiedus tame pačiame augale. Vyriškas gėles galite atpažinti, nes už jų nėra mažo vaisiaus. Jie gamina žiedadulkes, reikalingas vaisiui susidaryti, tačiau vaisiaus negamina.

Ką reiškia geltona gėlė ant agurko augalo?

Šis gerai apdulkintas agurkų augalas augina naują agurką. Vaisiai gaunami iš moteriškos gėlės, apdulkintos žiedadulkėmis, perkeltomis iš vyriškos gėlės, kaip ir aukščiau esančios ryškiai geltonos. Idealiu atveju žiedadulkes perneša bitės, bet jei ne, galima apdulkinti rankomis.

Ar turėčiau nuimti gėles nuo agurkų augalų?

Jei leisite vyriškoms gėlėms vystytis ir apdulkinsite moteriškąsias gėles, išsivysčiusių vaisių poskonis bus nemalonus, nes sėklose yra kartaus junginio, vadinamo cucurbitacinu. Taigi padarykite įprastą darbą, kad pašalintumėte vyriškus žiedus, o vaisiai būtų be sėklų ir saldūs.

Kiek laiko užauga agurkai po geltonų žiedų?

Tręštos moteriškos gėlės vaisiai užaugs per 10–12 dienų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: