...

Kokie agurkai turi baltus žiedus?

Kas atsitinka, kai pasėsi sėklą Dievui?
Kodėl mano agurkai riebūs viename gale?
Kas nemėgsta kavos tirščių?
Ar agurkų trynimas pašalina kartumą?
Ar augalai auga, jei su jais kalbate?


Laukinis agurkas yra daugiametis augalas arba vynmedis, kilęs iš Pietų Kalifornijos ir Baja California. Jis turi mažas baltas gėles ir vaisius, primenančius smailų rutulį.

Kaip sužinoti, kokį agurką turiu?

Išmatuokite agurko ilgį. Armėniški agurkai yra ilgesni nei dauguma kitų veislių. Angliški agurkai taip pat yra ilgi, bet dažniausiai yra šiek tiek trumpesni nei armėniški agurkai. Sodo agurkai, kurie yra labiausiai paplitusi veislė Šiaurės Amerikoje, paprastai yra trumpesni nei armėniškos, ir angliškos.

Kaip vadinami baltieji agurkai?

Baltųjų agurkų veislės White Wonder – kitaip žinomos kaip Albino, Ivory King, Jack Frost, Landreths White Slicing arba long white yra paveldima veislė, pristatyta 1893 m. Ji žinoma dėl savo švaraus, vėsaus skonio ir traškios tekstūros. Idealiai tinka pjaustyti į salotas arba marinuoti.

Ar saugu valgyti baltus agurkus?

Jei jūsų agurkai balti dėl blanširavimo ar perlaistymo, juos bus saugu valgyti, tačiau jie gali būti ne tokie skanūs, kaip tikitės.

Kodėl mano agurkai balti, o ne žali?

Dėl drėgmės pertekliaus suardomos dirvožemio maistinės medžiagos, todėl atsiranda balti agurkai. Be to, dėl perlaistymo agurkų augalai iš dirvožemio negali gauti atitinkamų maisto medžiagų. Pavyzdžiui, gausus laistymas išplauna fosforą. Agurkai pasidaro blyškūs arba balti, kai jiems trūksta maistinių medžiagų.

Kokio skonio agurkas skaniausias?

Diva agurkus geriausia valgyti, nes jie pasižymi geriausiu skoniu ir tekstūra. Jie turi traškų išorinį sluoksnį ir minkštą vidinį derinį, suteikiantį švelniai malonų skonį. Diva agurkų augalas yra atsparus daugeliui augalų ligų, todėl oda yra beveik be dėmių.

Kuo skiriasi angliški agurkai irįprasti agurkai?

Angliški agurkai yra ilgi ir tiesūs, plona odele su įdubomis. Sėklos tokios mažos, kad beveik nepastebimos. Angliško agurko skonis yra saldesnis nei standartinio agurko, todėl prieš valgant jo nereikia nulupti ar sėti!

Kaip žinoti, kada baltieji agurkai yra paruošti skinti?

Derliaus nuėmimas. Baltųjų stebuklingųjų agurkų vaisius reikia nuskinti, kai jie yra maždaug 7 colių ilgio, todėl jie yra puikūs augalai trelavimui. Vaisiai turėtų pradėti nokti praėjus 58 dienoms po pasodinimo. Vaisius nupjaukite aštriu peiliu nupjaudami atskirus jų stiebus.

Kodėl mano agurkai balti ir kartūs?

Atsakymas: Agurkų kartumą sukelia junginys cucurbitacin. Cucurbitacins paprastai randamas agurkų augalų lapuose, stiebuose ir šaknyse. Cucurbitacins plinta iš vegetatyvinių augalo dalių į agurkų vaisius, kai augalai patiria stresą.

Kokios rūšies agurkai yra sveikiausi?

Angliškuose agurkuose gausu vitamino C, vitamino A, magnio, kalio, kalcio ir maistinių skaidulų, taip pat silicio dioksido ir kitų veikliųjų medžiagų.

Kas atsitiks, jei laistysite agurkų augalus?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kaip dažnai turėčiau laistyti agurkų augalus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras yra labai karštas.dienų laikotarpis. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kaip sužinoti, ar jūsų agurkų augalas miršta?

Bakterinis vytimas Normalu, kad agurkų augalai dieną nuvysta, o naktį atgyja. Jei atrodo, kad jūsų augalo lapai visą laiką nukrenta, gali būti, kad jis turi ligą, vadinamą bakteriniu vytuliu. Pasak Clemson Cooperative Extension, agurkų vabalai augalams platina Erwinia tracheiphila bakteriją.

Kodėl mano agurkai balti ir kartūs?

Atsakymas: Agurkų kartumą sukelia junginys cucurbitacin. Cucurbitacins paprastai randamas agurkų augalų lapuose, stiebuose ir šaknyse. Cucurbitacins plinta iš vegetatyvinių augalo dalių į agurkų vaisius, kai augalai patiria stresą.

Kada turėčiau skinti agurkus?

Skinkite agurkus, kai jie pasieks bent šešių–aštuonių colių ilgį. Atidžiai stebėkite tamsiai žalią odelę ir tvirtus vaisius. Geriausia šių gražuolių derlių nuimti ankstesnėje pusėje, kad gautumėte vaisių dėl jų saldaus minkštimo ir švelnių sėklų. Jie užaugs didesni, o vėliau nuėmus derlių vis tiek galima valgyti.

Kaip pasakyti, ar agurkas geras?

Kaip pasirinkti agurkus. Ieškokite kietų agurkų, be dėmių ar minkštų dėmių, kurie gali rodyti, kad jie pradėjo pūti. Jie turi būti tamsiai žali, be jokių geltonų dėmių, kurios atsiranda agurkams per daug sunokstant. Tuo metu jis dažnai skleis pašalinius skonius ir kvapus.

Kokių trąšų reikia agurkams?

Agurkams reikia vidutinio azoto ir daug fosforo ir kalio, todėl ekologiškas augalinis maistas, kurio pirmasis skaičius mažesnis nei paskutiniai du (pvz., 3-4-6), yra geras. Pomidorams reikia dirvožemio, kuriame yra daug visų maistinių medžiagų, irtos pačios trąšos su šiek tiek didesniais P ir K skaičiais, puikiai tiks.

Kaip dažnai turėčiau laistyti agurkų augalus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Koks agurkas geriausiai tinka salotoms?

Angliški agurkai bakalėjos parduotuvėje paprastai būna suvynioti į plastiką. Jis turi giliai žalią atspalvį ir suspaustus galus. Saldus ir švelnus, šis besėklis agurkas puikiai tinka pjaustytoms salotoms ir kanapėms, nes nereikia kasti centrų, kad receptas neužsikimštų vandens pertekliumi.

Kas atrodo kaip agurkas, bet ar ne?

Kas yra cukinija? Taip pat cilindro formos, tamsiai žalios išorėje ir blyškios viduje, cukinijos iš pirmo žvilgsnio dažnai supainiojamos su agurkais ir jos yra susijusios. Cukinijos taip pat yra moliūgų rūšis, bet cucurbita pepo rūšis – tokia pati kaip moliūgai ir moliūgai.

Kaip atskirti, ar tai agurkas, ar cukinija?

Agurkai yra ilgi ir žali, bet turi blizgančią odą. Cukinijos taip pat yra ilgos ir žalios, tačiau viename jos gale yra sumedėję stiebai. Agurkai kieti ir vaškiniai. Cukinija yra grūdėta.

Kokia yra saldžiausia agurkų rūšis?

Dryžuotasis armėniškasis agurkas yra vienas saldžiausių. Jis turi mažas sėklas ir ploną odą. Nors atrodo kaip agurkas, tai iš tikrųjų yra melionas – Cucumis rūšis.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: