Kokie agurkai auga ant grotelių?

Kokie agurkai auga ant grotelių?

Ar dygstant reikia uždengti sėklas?
Ar cucurbitacin yra kenksmingas?
Kaip paspartinti morkų augimą?
Kodėl neturėtume liesti augalų naktį?
Kiek yra per daug kavos tirščių sode?


Augindami agurkus ant grotelių, pasirinkite tinkamą veislės tipą. Krūmų veislės nelipa, todėl būtinai pasodinkite vynmedžių veislę. Dasher II, Ashley, Spacemaster, Sweet Success, Regal ir Gherkins yra geriausi, kuriuos galite auginti ant grotelių.

Ar visi agurkai gali augti ant grotelių?

Agurkai turi du skirtingus augimo įpročius: krūmų ir vynmedžių augimą. Krūmų veislės yra kompaktiškos ir nereikalauja grotelių. Jie idealiai tinka auginti konteineriuose arba mažose pakeltose lysvėse. Vynuogienieji agurkai duoda daugiau vaisių, tačiau jiems reikia daugiau vietos nei krūmų veislėms.

Kokie agurkai auga?

Tokios veislės kaip „Burpee Hybrid“, „County Fair 83“, „Dasher 11“, „Liberty Hybrid“, „Saladin“, „Slice Master Hybrid“, „Slice Nice“, „Sweet Slice“ arba „Sweet Success“ “ yra populiarūs agurkų vynuogių pasirinkimai.

Kokio aukščio agurkai užaugs ant grotelių?

Daugiausiai paplitusių agurkų veislių galima lengvai išmokyti užauginti 5–6 pėdų aukščio groteles.

Kiek agurkų man reikia grotelėms?

Kvadratinėje pėdoje galite patogiai auginti du agurkų augalus, išdėstytus 6 colių atstumu vienas nuo kito. Galbūt manote, kad tai nėra daug, bet atsižvelkite į tai, kad agurkų augalai yra energingi vynmedžiai, galintys užauginti maždaug penkis svarus vaisių iš vieno augalo.

Ar cukinija lips ant grotelių?

Cukinija ilgainiui pati išaugs ant grotelių, tačiau iš pradžių gali tekti surišti stiebus, kad paskatintumėte augimą tinkama kryptimi. Kas dvi ar tris dienas perkelkite vynmedžių galus per vištienos vielos angas ir aplink jas.

Kas yra geras vijoklinis agurkas?

Taigi, jei norite pabandyti auginti agurkus ant grotelių, įsitikinkite, kad perkate alpinistus, o ne krūmų tipus. Kaip galite pasakyti skirtumą? Sėklų paketas arba augalasžyma turėtų nurodyti, kokia tai rūšis. Keletas iš mano mėgstamiausių vynuogių yra naminiai marinatai, „Sumter“, citrina ir „Marketmore“.

Ar yra vijoklinis agurkas?

Laipiojantys agurkai Agurkams puikiai sekasi, jei jie gali lipti ant tvoros ar grotelių. Vynmedžio ūseliai padeda jiems lipti ant konstrukcijų, o tai neleidžia jiems pakilti nuo žemės ir užtikrina geresnę oro cirkuliaciją; abu reiškia mažiau puvimo ir ligų. Be to, vynmedžiai užima mažiau vietos!

Ar visi agurkai auga?

Yra dviejų rūšių agurkų augalai: vynmedžių agurkai ir krūminiai agurkai. Labiausiai paplitusios vynmedžių veislės agurkai auga ant energingų vynmedžių, užtemdytų dideliais lapais. Šie augalai auga greitai, o derlius gausus, jei tinkamai juos prižiūrite.

Į kurią pusę turi būti nukreiptas agurkų grotelės?

Greičiausiai šiaurė / pietūs agurkams suteiks šiek tiek pastovesnės saulės.

Ar agurkai lips į pomidorų narvą?

Pomidorų narvas yra apvalus pomidorų narvas, kuris visiškai suvirina sunkias plienines vielas. Jis atlieka panašias funkcijas kaip ir pomidorų bokštas – jie visapusiškai palaiko pomidorus, žirnelius, agurkus, cukinijas, pipirus ir kitus greitai augančius vynmedžius ir vynmedžius; vijokliniai augalai.

Kaip arti galiu sodinti agurkus ant grotelių?

Agurkus sodinkite, kai vidutinė dienos temperatūra pasiekia 70 s° F vidurį. Agurkus sodinkite 36–60 colių atstumu (12 colių atstumu vienas nuo kito, jei augalai su grotelėmis) vietovėje, kurioje gausu saulės ir derlingos, gerai nusausintos dirvos, kurios pH 6,0 iki 6.8.

Ar visi agurkai auga?

Yra dviejų rūšių agurkų augalai: vynmedžių agurkai ir krūminiai agurkai. Labiausiai paplitusios vynmedžių veislės agurkai auga ant energingų vynmedžių, užtemdytų dideliais lapais. Šie augalai auga greitai, o derlius gausus, jei tinkamai juos prižiūrite.

Valisagurkai lipa į pomidorų narvą?

Pomidorų narvas yra apvalus pomidorų narvas, kuris visiškai suvirina sunkias plienines vielas. Jis atlieka panašias funkcijas kaip ir pomidorų bokštas – jie visapusiškai palaiko pomidorus, žirnelius, agurkus, cukinijas, pipirus ir kitus greitai augančius vynmedžius ir vynmedžius; vijokliniai augalai.

Kaip priversti agurkus lipti ant grotelių?

Nesijaudinkite, išmokyti agurkus augti ant grotelių nėra sunku. Tiesiog ištiesinkite vynmedžius ir pritvirtinkite juos prie atramos. Tačiau jų ne visada reikia surišti. Daug kartų galite švelniai apvynioti arba įpinti stiebus į groteles, o ūseliai galiausiai sugriebs juos pačios.

Kas atsitiks, jei pasodinsite agurkus per arti vienas kito?

Tokios grybelinės ligos, kaip šios, klesti drėgnomis sąlygomis, ir kuo arčiau augalai yra, tuo mažesnė oro cirkuliacija aplink juos. Agurkų augalų sodinimas per arti gali padidinti ligų riziką. Laikydamiesi gerų agurkų augalų atstumo nurodymų, sumažinsite ligų paplitimą.

Ar galima kartu sodinti cukinijas ir agurkus?

Kaip ir kitų moliūgų augalų, cukinijų ir agurkų nepatartina sodinti kartu. Agurkai yra Cucurbitaceae šeimos nariai, kaip ir cukinijos, todėl jie konkuruos dėl vietos ir maistinių medžiagų. Be to, auginant kelis panašius augalus toje pačioje vietovėje, kenkėjai gali lengviau rasti augalus.

Kiek agurkų gaunate iš vieno augalo?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Kokio aukščio turėtų būti cukinijos grotelės?

Pasirinkite vietą savo sode, kur 6 pėdų aukščio grotelių metamas šešėlis nedarytų neigiamo poveikio kitiems augalams. Palikite vietoseilutės ilgis; paprastai geriausiai veikia 16–18 pėdų eilės.

Koks yra saldžiausias auginamas agurkas?

Dryžuotasis armėniškasis agurkas yra vienas saldžiausių. Jis turi mažas sėklas ir ploną odą. Nors atrodo kaip agurkas, tai iš tikrųjų yra melionas – Cucumis rūšis.

Koks agurkas auga greičiausiai?

Spacemaster Spacemaster agurkai taip pat yra vieni iš greičiausiai augančių agurkų, todėl jų derlių galite pradėti jau po 56 dienų.

Ar beburpiniams agurkams reikia grotelių?

Buržuoti agurkai paprastai užauga iki 2 pėdų aukščio ir gali būti auginami vazonuose neįrengiant grotelių. Tačiau pomidorų narvai ar trumpi kuoliukai gali padėti jiems šiek tiek palaikyti ir išlaikyti juos nuo žemės. Pasirinkite bent 12 colių pločio ir 8 colių gylio talpyklą, kurios apačioje yra drenažo angos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: