Kodėl „The Secret Garden“ atrodė taip paslaptingai?

Kodėl „The Secret Garden“ atrodė taip paslaptingai?

Ar įdėjus kavos tirščių į dirvą jis tampa rūgštesnis?
Kaip išlaikyti pomidorų augalus šiltą naktį?
Kodėl mano agurkai tokie kartūs?
Ar džiutas yra trumpos dienos augalas?
Kokia dirva geriausia žolėms?


Kas čia? … Jų plonos pilkos arba rudos šakos ir purslai atrodė kaip miglota mantija, pasklidusi ant visko, sienų ir medžių ir net rudos žolės, kur jie nukrito nuo tvirtinimo ir bėgo žeme. Būtent dėl ​​šio migloto raizginio nuo medžio iki medžio viskas atrodė taip paslaptingai.

Kokia yra Slapto sodo A dalies tema?

Viena iš pagrindinių knygos temų yra tai, kaip laimė pagimdo laimę, o vargas tik daugiau savęs. Pavyzdžiui, tai, kad meistras Craven yra liūdnas, užtikrina, kad jis ir toliau liūdės, o aplinkinius bus taip pat liūdni.

Kaip Marija jautėsi atradusi sodą?

Atsakymas: Marija grįžo į savo kambarį visiškai nesijausdama taip, kaip jautėsi įėjusi iš sodo. Ji buvo sukrėsta ir nusivylusi, bet visiškai nesigailėjo Kolino.

Koks objektas yra žmogaus dvasios simbolis slaptame sode?

Rožės apsivijo aplink seną medį, o krūmuose lizdą atėjo raudonasis. Autorius aiškina, kad slaptas sodas yra žmogaus dvasios simbolis.

Ką Marija veikė kiekvieną dieną Misselthwaite dvare?

1 klausimas: ką Marija veikė kiekvieną dieną Misselthwaite dvare? Atsakymas: Kiekvieną rytą Misselthwaite dvare Morta Marijai duodavo pusryčius, kurių ji kiekvieną dieną valgydavo šiek tiek daugiau. Ji neturėjo knygų, todėl kiekvieną dieną bėgdavo į sodą.

Kokia yra Secret Garden žinia?

Slaptasis sodas tikrai negalėtų būti aiškesnis apie savo moralinę žinią, jei knyga būtų pavadinta „Laimė = nesavanaudiškumas“. Iš esmės šios knygos laimės paslaptis yra mažiau galvoti apie save ir daugiau apie kitus žmones (ir augalus) aplink jus.

Ką Robinas simbolizuoja Slaptame sode?

Robinas yra išmintingos ir švelnios prigimties atstovas – dalis XXV skyriaus pasakojama jo požiūriu, tarsi įrodant, kad gyvūnai tikrai turi savo protą. Būtent jis pirmasis parodo Marijai slaptojo sodo raktą, taip įrodydamas, kad pati gamta susitaria su jos noru patekti į vidų.

Ar „The Secret Garden“ yra tikra istorija?

Ne, „The Secret Garden“ nėra paremtas tikra istorija.

Kaip Morta atrodo „The Secret Garden“?

Martha Sowerby yra mūsų įžanga į „The Secret Garden“ itin pozityvų neturtingų Anglijos kaimo gyventojų vaizdavimą: ji rausva skruostai, darbšti, nesąmoninga, orientuota į šeimą ir dosni. Ji taip pat yra Marijos tarnaitė Misselthwaite dvare.

Su kuo Marija išteka „The Secret Garden“?

Mary Lennox, niūri, blogo būdo našlaitė „The Secret Garden“ herojė, užaugo. Ji ištekėjo už Colino – dabar leitenanto Craven – ir jie turi sūnų Džeką. Dickonas dirba soduose, buvo sužeistas Pirmajame pasauliniame kare. Po kelių dešimtmečių į Misseltveito dvarą atvyksta dar viena nelaiminga našlaitė.

Kaip Marija lygina save su Robinu?

Marija taip pat lygina save su raudonėliu, pažymėdama, kad tiek jis, tiek ji į sodą užkliuvo per atsitiktinumą ir jame apsigyveno kaip namuose. Dickonas sustiprina šią asociaciją kelis kartus vadindamas slaptą sodą Marijos „keistu paukščio lizdu“.

Ar „The Secret Garden“ yra alegorija?

Dešimtmetį apleistas sodas (atkreipkite dėmesį, kad našlaitė Marija, nepageidautina ir palikta jos pačios tėvų, taip pat yra dešimties metų amžiaus) yra Marijos dvasinio aš alegorija.

Ką simbolizuoja Colino pirmasis rožės pasodinimas sode „The Secret Garden“?

Rožės spalva simbolizuoja taiką istorijoje. Kolino motinamylėjo rožes; kai pasodina vieną, užmezga ryšį su ja. Q.

Kodėl Morta negalėjo praleisti taip, kaip anksčiau?

Atsakymas: Morta negalėjo praleisti, kaip tai darydavo anksčiau, nes tada ji nebuvo tokia stora kaip dabar.

Kas verkia „The Secret Garden“?

Vėliau Marija atskleidžia keistų garsų, kuriuos ji girdėjo dvare, šaltinį: tai jos tariamai sergančio ir suluošinto 10-mečio pusbrolio, dėdės sūnaus Kolino, kuris buvo uždarytas namuose ir prižiūrimi tarnų.

Kiek laiko sodas buvo uždarytas?

Tačiau prieš išeidama Marta užsimena, kad kažkur Misseltveito teritorijoje yra sodas, kuris buvo uždarytas dešimt metų. Kadaise tai buvo šeimininkės Craven sodas, o po jos mirties meistras Kreivenas užrakino jo duris ir palaidojo raktą.

Kaip baigiasi „The Secret Garden“?

Colinas pasisiūlo eiti per sodą ir grįžti į namus kartu su savo tėvu, taip galiausiai atskleidžiant namų ūkio darbuotojams, kad iš tikrųjų moka vaikščioti. Taigi su pasauliu viskas gerai – tiesa? Taip, čia mūsų pabaiga laiminga.

Kaip Colinas ir Marija yra susiję?

Kaip ir knygoje, Marija sužino, kad turi pusbrolį Coliną (Edan Hayhurst), kuris lieka pasislėpęs savo kambaryje, nes jo tėvas bijo, kad taps „kuprotu“ kaip jis. Marija įtikina Koliną, kad jo liga yra psichosomatinė, o Colinas sustiprėja pabuvęs lauke sode.

Kuo baigiasi „The Secret Garden“?

Colinas pasisiūlo eiti per sodą ir grįžti į namus kartu su savo tėvu, taip galiausiai atskleidžiant namų ūkio darbuotojams, kad iš tikrųjų moka vaikščioti. Taigi su pasauliu viskas gerai – tiesa? Taip, čia mūsų pabaiga laiminga.

Ką simbolizuoja sodas?

Tai archetipinis sielos, nekaltumo, laimės vaizdas; tai vidinio Aš augimo vieta. Tai yra sąmonės simbolis dėl savo tvarkos ir uždarų savybių, priešingai nei nesąmoningas MIŠKAS. Tačiau jis taip pat reiškia vaisingumą ir paprastai laikomas moterišku.

Kaip keičiasi Marijos charakteris „Slaptajame sode“?

Slaptajame sode Marija kardinaliai pasikeičia: iš išlepintos, nemylimos ir nemylimos būtybės ji tampa dvasios ir draugų apsupta mergina. Ji pradeda knygą kaip jos pagrindinis veikėjas, bet vėliau ją išstumia Colinas.

Ar slaptasis sodas tamsus?

Slapto sodo istorija iš prigimties yra tamsi: 10-metė Mary Lennox (Kate Maberly) po niokojančio žemės drebėjimo britų kolonizuotoje Indijoje lieka našlaitė ir išgabenta į keistą dvarą, priklausantį jos miglotai bauginančiai, našlys dėdė (John Lynch) Anglijoje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0