Kodėl mano moteriškos cukinijos žiedai neatsidaro?

Ar galite išsaugoti perlaistytą agurkų augalą?
Kaip paskatinti savo cukinijas apdulkinti?
Kiek kiaušinių šuo gali suvalgyti per dieną?
Ar galite auginti česnaką iš parduotuvėje pirktų gvazdikėlių?
Ar agurkai apsidulkina?


Gudrybė yra mokėti atskirti vyriškas ir moteriškas gėles. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad sezonas vėlesnis, o vasara buvo labai karšta, labiausiai tikėtina priežastis yra ta, kad dėl mūsų užsitęsusio karšto oro žiedadulkės gali būti neperspektyvios, o tai taip pat paaiškintų, kad gėlė neišsiskleidė iki galo.

Kodėl mano cukinijos žiedai neatsiskleidžia?

Jei jie vis dar uždaryti, jie dar nėra subrendę. Jie atsidarys, o kai atsidarys, pastebėsite, kad jie atidaromi dienos metu. Tikėtina, kad jūsų pirmosios gėlės bus vyriškos, todėl vaisių iš jų negausite.

Ar galite atidaryti moterišką cukinijos žiedą apdulkinti?

Švelniai atitraukite moteriškos gėlės žiedlapius, kad kuokeliai būtų visiškai atskleisti. Žiedadulkėmis apaugusiais žiedadulkiais patrinkite kuokelius, kad apdulkintumėte moteriškus žiedus. Kiekviena vyriška gėlė turi pakankamai žiedadulkių, kad apdulkintų dvi ar tris moteriškas gėles.

Per kiek laiko atsiskleidžia cukinijų žiedai?

Patarimai, kaip gaminti su cukinijų gėlėmis Vasariniai moliūgai auga greitai, todėl po žiedų apdulkinimo jie netrunka pasirodyti. Dauguma cukinijų yra paruoštos nuimti nuo keturių iki aštuonių dienų nuo žiedų atsiradimo.

Kaip gauti daugiau moteriškų cukinijų žiedų?

Jei norite, kad augtų daugiau moteriškų gėlių, laistykite augalą dažniau. Pavasario ir vasaros mėnesiais du kartus per savaitę užpilkite bent 2 colius vandens. Mulčiavimas yra puikus būdas išlaikyti drėgmę dirvoje ir paskatinti daugiau moteriškų moliūgų žydėjimo.

Kodėl mano cukinijos turi tik vyriškus žiedus?

Vyriška gėlė gimsta ant ilgo stiebo be nesubrendusių cukinijų. Jei augalas dar nesubrendęs, jam trūks moteriškų žiedų ir jis neduos vaisių. Itin karštas oras taip pat gali būti veiksnys, ribojantis cukinijų vaisių augimą. Esant karštam oruicukinijos augalai mano vieninteliai vyriški žiedai.

Kaip dažnai reikia laistyti cukinijas?

Gaidžiai laistykite. Priklausomai nuo dirvožemio drėgmės, įpilkite maždaug vieno colio vandens. Jei atrodo, kad jis per sausas, įpilkite papildomą centimetrą vandens. Kai ankstyvą pavasarį oras vėsesnis, cukinijas laistykite maždaug kartą per savaitę, o pakilus oro temperatūrai laistykite iki dviejų ar net trijų kartų per savaitę.

Kaip sužinoti, ar cukinijos buvo apdulkintos?

Ženklai, kad cukinijos žiedas buvo apdulkintas Neapdulkinti moliūgai iš pradžių pradeda geltonuoti. Tada jie nustos augti, taps rudi ir taps minkšti liesti. Vienintelis būdas sužinoti, ar gėlės buvo apdulkintos, pažvelgus į cukinijos moliūgą. Apdulkintas moliūgas išlieka ryškiai žalias ir kasdien auga ilgiau.

Ar norint apdulkinti reikia dviejų cukinijų augalų?

Bet su tik vienu augalu vis tiek gausite vaisių? Sode pats pasodintas cukinijos augalas duos vaisių, antro augalo kryžminiam apdulkinimui NEREIKIA. Taip yra dėl to, kad cukinijų augalai yra vienanamiai, o tai reiškia, kad ant vieno augalo jie skleidžia ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Ar galite apdulkinti uždarą cukinijos žiedą?

Galite naudoti vieno moliūgo augalo žiedadulkes, kad apdulkintumėte kito augalo moterišką žiedą, net jei jie yra skirtingų veislių! Tai reiškia, kad bet kuri vasarinio moliūgo vyriškoji gėlė gali būti naudojama vasarinių moliūgų šeimos moteriškiems žiedams apdulkinti.

Ar cukinijų žiedai atsiveria tik vieną kartą?

Cukinijas galite apdulkinti rankomis. Moteriškos cukinijos žiedai išsiskleidžia tik vieną dieną, todėl jas reikia apdulkinti anksti ryte.

Kaip nustatyti, ar cukinijos žiedas yra vyriškas ar moteriškas?

Cukinijos augalo vyriškos gėlės yra trumpais stiebais; moteriškos gėlės turi ilgesnius stiebus irį cukiniją panašus vaisius žiedo apačioje. Bėgant metams girdėjau iš daugelio sodininkų, kai jų cukinijų augalai numeta žiedus prieš derindami vaisius arba kai nauji vaisiai išdžiūvo.

Ar turėčiau nuskinti gėles nuo cukinijų augalų?

Nereikia nupjauti cukinijų žiedų. Bet jei jums patinka valgyti žiedus, tai visiškai gerai. Nupjaukite tik vyriškas gėles, kad nesumažėtų derliaus dydis. Kiekvienam augalui tereikia vienos ar dviejų vyriškų žiedų, kad būtų galima visiškai apdulkinti visas moteriškas cukinijos žiedas.

Kodėl mano cukinijos žiedai neatsiskleidžia?

Jei jie vis dar uždaryti, jie dar nėra subrendę. Jie atsidarys, o kai atsidarys, pastebėsite, kad jie atidaromi dienos metu. Tikėtina, kad jūsų pirmosios gėlės bus vyriškos, todėl vaisių iš jų negausite.

Ar moteriškos cukinijos žiedai atsiveria tik vieną kartą?

Cukinijas galite apdulkinti rankomis. Moteriškos cukinijos žiedai išsiskleidžia tik vieną dieną, todėl jas reikia apdulkinti anksti ryte.

Ar galite rankiniu būdu apdulkinti cukinijas?

Visi moliūgų augalai gali būti apdulkinami rankomis, pavyzdžiui, sviestmedžiai, moliūgai, gilės, Habardas, cukinijos ir kt. Visi šie augalai gamina moteriškas ir vyriškas gėles, kurias reikia apdulkinti.

Ar turėčiau nupjauti vyriškų cukinijų žiedus?

Nereikia nupjauti cukinijų žiedų. Bet jei jums patinka valgyti žiedus, tai visiškai gerai. Nupjaukite tik vyriškas gėles, kad nesumažėtų derliaus dydis. Kiekvienam augalui tereikia vienos ar dviejų vyriškų žiedų, kad būtų galima visiškai apdulkinti visas moteriškas cukinijos žiedas.

Ar galima perlaistyti cukinijas?

Perlaistymas. Visiems augalams išgyventi reikia vandens, o cukinijos nėra išimtis. Tačiau cukinijoms augti nereikia labai daug vandens irklestėti. Jei cukinijas perlaistysite, nuskendusios šaknys sustings ir negalės tinkamai palaikyti augalo.

Ar cukinijos gali gauti per daug saulės?

Kai kuriais atvejais saulė gali nudeginti besivystančius moliūgus. Cukinijose tai dažniausiai nutinka augalams, kurie buvo užkrėsti pelėsiais.

Kaip sužinoti, ar moteriškas augalas buvo apdulkintas?

Jei viduje yra sėkla, turite apdulkintą augalą. Kitas apdulkinimo požymis gali būti jos piestelių plaukų spalva. Kai patelė buvo apdulkinta, anksčiau balti plaukai greitai susitrauks ir taps tamsesni.

Ar galima apdulkinti cukinijas, kai žiedas užsidaro?

Siekdami užtikrinti, kad vyriškų ir moteriškų žiedų derinys būtų atviras maždaug tuo pačiu metu, mes visada auginame kelis moliūgų augalus! Ar žinojote, kad galite naudoti vieno moliūgo augalo žiedadulkes, kad apdulkintumėte kito augalo patelę, net jei jie yra kitos veislės? Taip. Jūs tikrai galite!

Kaip sužinoti, ar gėlė buvo apdulkinta?

Taip pat galite stebėti gėles ir pastebėti, ar jos nuvysta. Nuvytimas dažnai įvyksta praėjus 24 valandoms po gėlės apdulkinimo. Be to, moteriškose gėlėse kiaušialąstė pradės išsipūsti, kai duoda vaisių. Apdulkinta taurelė augdama išsipūs.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0