...

Kodėl mano morkos tokios mažos?

Ar svogūnai gali augti pavėsyje?
Kada turėčiau sėti sėklas patalpose?
Kaip giliai galite pasodinti kojomis agurkus?
Ar blogai sodinti medžius per arti vienas kito?
Kaip giliai reikia sėti agurkų sėklas?


Dažniausiai morkos būna mažos arba neišsivysčiusios dėl to, kad dirva, kurioje jos auga, joms nėra pakankamai puri. Sunkią dirvą galite atlaisvinti, kad išspręstumėte šią problemą, pataisydami ją smėliu arba nulaužtais lapais. Morkos ypač linkusios kovoti molingoje dirvoje.

Kodėl mano morkos nepasidarė didelės?

Labiausiai tikėtina priežastis, kodėl jūsų morkos neauga, yra per tankus dirvožemis. Kita galimybė – morkos buvo pasodintos arti viena kitos. Kraštutinės temperatūros ir dehidratacija yra kitos galimos morkų neaugimo priežastys.

Kodėl mano morkos sustingusios?

Nors morkos geriausiai auga saulėje arba šviesiame pavėsyje, jos labai jautrios temperatūrai. Dėl nuolatinės 25 C ar aukštesnės dirvožemio temperatūros sulėtės augimas ir sėklos prilips prie varžtų.

Kodėl mano morkos nepasidarė didelės?

Labiausiai tikėtina priežastis, kodėl jūsų morkos neauga, yra per tankus dirvožemis. Kita galimybė – morkos buvo pasodintos arti viena kitos. Kraštutinės temperatūros ir dehidratacija yra kitos galimos morkų neaugimo priežastys.

Ar morkoms patinka daug vandens?

Per savaitę morkoms reikia 1 colio (2,5 cm) vandens. Nelaistykite jų kasdien. Vietoj to kartą per tris dienas pamirkykite dirvą iki 4 colių (10 cm) gylio. Morkos mėgsta nuolat drėgną dirvą.

Kodėl mano morkos yra tik viršūnės, o be apatinių?

Morkų daigai piktinasi persodinami. Jei jie nesugriūva per trumpą laiką po pasodinimo ir kažkaip sugeba užaugti, jie tiesiog įsižiebia tiesiai į žydėjimą ir yra visiška nesėkmė – viskas viršuje ir be apačios.

Ar turėčiau nupjauti morkų viršūnes?

Nukirpkite žalius morkų viršūnėlius, kad gautumėte maistinių medžiagų. Šakninių daržovių lapai vagia iš jų maistines medžiagas – net ir po tobuvo išrinktas!

Kodėl mano morkos mažos ir garbanotos?

Jei morkų sėkla pasėta per storai, o jauni daigai nepakankamai išretinami, augalai susigrūs, o jų šaknys sulinks, susiraitys ir susisuks viena aplink kitą.

Ar augant galima nukirpti morkų viršūnes?

Pirmą kartą morkas genėti reikia tik joms sudygus. Tai laikas, kai galite atskirti stipresnius ūglius nuo silpnesnių. Pastebėję silpnus augalus, genėkite jų viršūnes taip, kad jie neaugtų. Morkos vėl retinamos, kai ūgliai pasiekia 1–3 colius.

Ar ištraukę morką galite ją persodinti?

Per anksti ištrauktas morkas galima persodinti ir jos augs toliau, tačiau jei taip atsitiks, svarbu jas nedelsiant atsodinti ir užtikrinti, kad dirva būtų drėgna ir morka greitai atsigautų po trikdymo.

Kaip apdoroti per daug azoto dirvožemyje?

Dirvožemį galite pakloti mulčiu, kuriame yra per daug azoto, kad pašalintumėte dalį azoto pertekliaus iš dirvos. Tam ypač tinka pigus, dažytas mulčias. Pigus, dažytas mulčias paprastai gaminamas iš minkštos medienos laužo, o jai suskaidant dirvoje sunaudojamas didesnis azoto kiekis.

Kas yra natūralios trąšos morkoms?

Apelsinai, bananai, džiovintos slyvos, razinos, datulės, brokoliai, špinatai, grybai, agurkai, žirniai, pupelės bulvės. Kas čia? Visuose šiuose gaminiuose yra daug kalio, o kai kuriuose yra daug kalio ir fosfato (bananai). Šiame sąraše bus pakankamai P ir K, kad susidarytų geras kompostas, kad išaugintų puikų morkų derlių.

Kodėl mano morkos nepasidarė didelės?

Labiausiai tikėtina priežastis, kodėl jūsų morkos neauga, yra per tankus dirvožemis. Kita galimybė yrakad morkos buvo pasodintos arti viena kitos. Kraštutinės temperatūros ir dehidratacija yra kitos galimos morkų neaugimo priežastys.

Kodėl mano morkos sustingusios?

Nors morkos geriausiai auga saulėje arba šviesiame pavėsyje, jos labai jautrios temperatūrai. Dėl nuolatinės 25 C ar aukštesnės dirvožemio temperatūros sulėtės augimas ir sėklos prilips prie varžtų.

Ar „Miracle Grow“ tinka morkoms?

Jei ieškote universalaus morkų pasirinkimo, rekomenduoju universalų augalinį maistą „Miracle-Gro“. Tai viena geriausių morkų trąšų! Šios trąšos akimirksniu maitina didesnes, geresnes morkas. Galite tepti kas dvi savaites su sodo šėrykla.

Ar Epsom druska tinka morkoms?

Sodininkai taip pat naudoja Epsom druskas, kad pagerintų rožių, pomidorų, paprikų, morkų ir greipfrutų augimą. Epsom druskų pH lygis yra neutralus, tai reiškia, kad jos neturės įtakos jūsų sodo dirvožemio pH.

Kaip dažnai laistyti morkas?

Kad geriausiai vystytųsi šaknys, morkoms reikia priemolio, purios dirvos. Laistykite iš karto po pasodinimo, tada duokite augalams 1 colio vandens per savaitę. Kai šaknys pradeda bręsti, padidinkite vandens kiekį iki 2 colių per savaitę.

Kaip dažnai turėčiau šerti morkas?

Rinkitės minkštą, humuso pagrindo dirvą, kurios pH lygis yra 6,0–6,8, ir reguliariai maitinkite augalus visą sezoną, kad užtikrintumėte gerą augimą. Pabandykite naudoti skystą pašarą, kuriame gausu kalio, kas dvi savaites arba lėtai atpalaiduojančias trąšas.

Kas atsitiks, jei pasodinsiu visą morką?

ATSAKYMAS: Morka, pasodinta į žemę, neišaugins kitos morkos savo šaknų sistemoje, bet išaugins morkų augalą, kuris, jei bus pakankamai vandens, šviesos ir temperatūra žemesnė nei 50 laipsnių F, išaugs maži balti žiedai. ir mažų rudų sėklų.

Kodėl mano sodasmorkos Woody?

Yra keletas dalykų, dėl kurių morkos gali „sumedėti“. Aplinkos veiksniai, tokie kaip per karšta ir sausa arba per šalta ir šlapia, nereguliarus laistymas, prastas drenažas arba morkų palikimas žemėje per ilgai.

Kurį mėnesį nuimamas morkų derlius?

Priklausomai nuo veislės, jos subręsta maždaug nuo dviejų iki keturių mėnesių, o morkas galite sodinti visą pavasarį ir vasarą, kad derlius būtų nenutrūkstamas iki rudens.

Kokio aukščio turėtų būti morkų viršūnėlės?

Jei nuimami žalumynai, jie yra paruošti nuimti, kai pasiekia keturių–šešių colių aukštį. Jei skinate tik lapus, nupjaukite juos nuo augalo, kai jie pasieks atitinkamą dydį, pasirūpindami, kad virš augalo vainiko liktų maždaug 1 colio lapų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: