Kodėl mano moliūgų žiedai neduoda moliūgų?

Kokios trąšos yra geriausios agurkų augalams?
Kiek laiko užtrunka, kol ant vynmedžio užauga agurkai?
Kokios sėklos auga greičiausiai?
Ar galite leisti agurkams lipti?
Kaip greitai auga augalas?


Kad vystytųsi vaisiai, žiedadulkes iš vyriškų žiedų bitės turi fiziškai perkelti į moteriškus žiedus. Paprastai bitės atlieka puikų darbą, bet jei jūsų vietovėje neturite pakankamai bičių, moliūgų gali atsirasti mažiau, nei tikėjotės!

Kaip suprasti, ar moliūgo gėlė yra vyras ar moteris?

Skvoše tai padaryti labai paprasta. Moteriškos gėlės visada turės mažyčius vaisius po gėle. Vyriškos gėlės auga ant ilgo siauro stiebo. Taip pat galite atskirti juos pažvelgę ​​į dauginimosi organus, esančius gėlės centre. Moteriškuose žieduose yra stigma.

Kaip skatinate moteriškų moliūgų žiedus?

Jei norite, kad augtų daugiau moteriškų gėlių, laistykite augalą dažniau. Pavasarį ir vasarą du kartus per savaitę užpilkite bent 2 colius vandens. Mulčiavimas yra puikus būdas išlaikyti drėgmę dirvoje ir paskatinti daugiau moteriškų moliūgų žydėjimo.

Ar visi moliūgų žiedai virs moliūgais?

Atsakymas yra gana paprastas. Skvošo žiedai būna dviejų lyčių: vyriški ir moteriški. Tik moteriški moliūgo žiedai subręsta į moliūgą. Patinas yra tik tam, kad juos apvaisintų.

Kodėl mano moliūguose yra tik vyriškos gėlės?

Skvošo augalai turi atskiras vyriškas ir moteriškas gėles. Jei nėra moteriškų žiedų, neįvyks apdulkinimas. Pagrindinės priežastys, kodėl jūsų moliūgų augalas turi tik vyriškus žiedus, yra aukšta temperatūra ir didelis azoto kiekis dirvožemyje. Taip pat gali būti tiesiog per anksti, kad išdygtų moteriškos gėlės.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0