Kodėl mano cukinijos augalas neturi moteriškų žiedų?

Kodėl mano cukinijos augalas neturi moteriškų žiedų?

Kiek kiaušinių šuo gali suvalgyti per savaitę?
Ar viršutinis dirvožemio sluoksnis yra tas pats, kas sodo žemė?
Kaip greitai auga morkos?
Ką vaikams lengva auginti?
Kiek gyvena pomidorų augalai?


Jei augalas dar nesubrendęs, jam trūks moteriškų žiedų ir jis neduos vaisių. Itin karštas oras taip pat gali būti veiksnys, ribojantis cukinijų vaisių augimą.

Kaip gauti daugiau moteriškų cukinijų žiedų?

Jei norite, kad augtų daugiau moteriškų gėlių, laistykite augalą dažniau. Pavasario ir vasaros mėnesiais du kartus per savaitę užpilkite bent 2 colius vandens. Mulčiavimas yra puikus būdas išlaikyti drėgmę dirvoje ir paskatinti daugiau moteriškų moliūgų žydėjimo.

Kodėl ant mano moliūgų nėra moteriškų gėlių?

Skvošo augalai turi atskiras vyriškas ir moteriškas gėles. Jei nėra moteriškų žiedų, nevyksta apdulkinimas. Pagrindinės priežastys, kodėl jūsų moliūgų augalas turi tik vyriškus žiedus, yra aukšta temperatūra ir didelis azoto kiekis dirvožemyje. Taip pat gali būti tiesiog per anksti, kad išdygtų moteriškos gėlės.

Kiek laiko užtrunka, kol iš cukinijų išauga moteriški žiedai?

Pirmasis jų darbas – atidaryti ir pritraukti į sodą bites. Tai įvyksta likus maždaug 10 dienų iki pirmųjų patelių žydėjimo. Vyriški žiedai laikomi virš vynmedžių per ploną stiebą. Turėtumėte stebėti bičių aktyvumą savo sodo lopinėlyje ir aplink jį, tačiau šiuo metu rasite nedaug patelių žydėjimo, jei tokių yra.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: