...

Kodėl mano cukinija neduoda moteriškų žiedų?

Kaip geriau auginti agurkus?
Kokią temperatūrą gali toleruoti agurkai?
Ko negalima sodinti šalia moliūgų?
Ar galite išsaugoti minkštą agurką?
Ar per daug Miracle-Gro gali pakenkti augalams?


Jei augalas dar nesubrendęs, jam trūks moteriškų žiedų ir jis neduos vaisių. Itin karštas oras taip pat gali būti veiksnys, ribojantis cukinijų vaisių augimą.

Kodėl mano moliūgų augalas veda tik vyriškus žiedus?

Skvošo augalai turi atskiras vyriškas ir moteriškas gėles. Jei nėra moteriškų žiedų, neįvyks apdulkinimas. Pagrindinės priežastys, kodėl jūsų moliūgų augalas turi tik vyriškus žiedus, yra aukšta temperatūra ir didelis azoto kiekis dirvožemyje. Taip pat gali būti tiesiog per anksti, kad išdygtų moteriškos gėlės.

Kiek laiko užtrunka, kol iš cukinijų išauga moteriški žiedai?

Pirmasis jų darbas – atidaryti ir pritraukti į sodą bites. Tai įvyksta likus maždaug 10 dienų iki pirmųjų patelių žydėjimo. Vyriški žiedai laikomi virš vynmedžių per ploną stiebą. Turėtumėte stebėti bičių veiklą savo sodo lopinėlyje ir aplink jį, tačiau šiuo metu patelių žydėjimų rasite nedaug, jei tokių yra.

Ar turėčiau nupjauti vyriškų cukinijų žiedus?

Nereikia nupjauti cukinijų žiedų. Bet jei jums patinka valgyti žiedus, tai visiškai gerai. Nupjaukite tik vyriškas gėles, kad nesumažėtų derliaus dydis. Kiekvienam augalui tereikia vienos ar dviejų vyriškų žiedų, kad būtų galima visiškai apdulkinti visas moteriškas cukinijos žiedas.

Kaip gauti daugiau moteriškų moliūgų žiedų?

Jei norite, kad augtų daugiau moteriškų gėlių, laistykite augalą dažniau. Pavasarį ir vasarą du kartus per savaitę užpilkite bent 2 colius vandens. Mulčiavimas yra puikus būdas išlaikyti drėgmę dirvoje ir paskatinti daugiau moteriškų moliūgų žydėjimo.

Ar vaisiams užauginti reikia dviejų cukinijų augalų?

Bet su tik vienu augalu vis tiek gausite vaisių? Savarankiškai sode pasodintas cukinijos augalas duos vaisių, aantrojo augalo kryžminiam apdulkinimui NEREIKIA. Taip yra dėl to, kad cukinijų augalai yra vienanamiai, o tai reiškia, kad ant vieno augalo jie skleidžia ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Ar cukinijos augalas turi ir vyriškus, ir moteriškus žiedus?

5 Nors iš pirmo žvilgsnio šios gėlės gali atrodyti labai panašios, atidžiau pažvelgus yra keletas ryškių skirtumų.

Ką darote su vyriškomis cukinijų gėlėmis?

Jei tai skamba pernelyg nuobodžiai, taip pat galite tiesiog pašalinti vyrišką gėlę ir švelniai apvolioti jos žiedadulkes ant moteriškos gėlės stigmos. Geriausia pabandyti apdulkinti rankomis anksti ryte, nes moliūgų žiedai atsiveria anksti ir išsilaiko tik vieną dieną.

Ar turėtumėte nupjauti negyvus cukinijų lapus?

1. Pašalinkite negyvus, sergančius ar vabzdžių sukramtytus lapus stiebo viršuje. Harvest to Table pažymi, kad visus sergančius lapus turėtumėte maišyti ir išmesti į šiukšliadėžę, kad išvengtumėte ligų plitimo.

Ar norint apdulkinti reikia dviejų cukinijų augalų?

Bet su tik vienu augalu vis tiek gausite vaisių? Sode pats pasodintas cukinijos augalas duos vaisių, antro augalo kryžminiam apdulkinimui NEREIKIA. Taip yra dėl to, kad cukinijų augalai yra vienanamiai, o tai reiškia, kad ant vieno augalo jie skleidžia ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Kas atsitiks, jei cukinijos neapdulkins?

Problemos su cukinijomis Viena problema, kuri kelia didelį susirūpinimą, yra prastas apdulkinimas. Kad cukinijos būtų sėkmingos, jas turi aplankyti daug bičių ar kitų apdulkintojų, kitaip vaisiai nutrūks. Kai tai atsitiks, vaisiai nustos augti, pagelsta ir galipradėti pūti.

Ar galite rankiniu būdu apdulkinti cukinijas?

Visi moliūgų augalai gali būti apdulkinami rankomis, pavyzdžiui, sviestmedžiai, moliūgai, gilės, Habardas, cukinijos ir kt. Visi šie augalai gamina moteriškas ir vyriškas gėles, kurias reikia apdulkinti.

Kaip dažnai reikia laistyti cukinijų augalą?

Gaidžiai laistykite. Priklausomai nuo dirvožemio drėgmės, įpilkite maždaug vieno colio vandens. Jei atrodo, kad jis per sausas, įpilkite papildomą centimetrą vandens. Kai ankstyvą pavasarį oras vėsesnis, cukinijas laistykite maždaug kartą per savaitę, o pakilus oro temperatūrai laistykite iki dviejų ar net trijų kartų per savaitę.

Ar galima perlaistyti cukinijas?

Perlaistymas. Visiems augalams išgyventi reikia vandens, o cukinijos nėra išimtis. Tačiau cukinijoms augti ir klestėti nereikia labai daug vandens. Jei cukinijas perlaistysite, nuskendusios šaknys sustings ir negalės tinkamai palaikyti augalo.

Ar turėčiau laistyti cukinijas kasdien?

1. Giliai laistykite cukinijas, įpilkite 1–2 colių vandens, kai tik dirvos viršus jaučiasi sausas. Paprastai laistykite kartą per savaitę, kai oras vėsus, o karštu ir sausu oru laistykite iki dviejų ar trijų kartų per savaitę.

Ar „Miracle Grow“ tinka cukinijoms?

Jei ieškote puikaus cukinijų pasirinkimo, rekomenduoju universalų augalinį maistą „Miracle-Gro“. Tai viena geriausių cukinijų trąšų! Šios trąšos akimirksniu maitinasi ir suteikia didesnes, geresnes cukinijas. Galite tepti kas dvi savaites su sodo šėrykla.

Kodėl mano moliūgas žydi, bet neauga?

Jei jūsų moliūgų augalas duoda daug žiedų, bet niekada neduoda vaisių arba duoda vaisių, kurie nustoja augti, kai yra labai mažas, greičiausiai susiduriate su apdulkinimo problema. Dauguma moliūgų yra vienanamiai,reiškia, kad vienas augalas duoda ir vyriškus, ir moteriškus žiedus.

Ar vyriški moliūgų žiedai duoda vaisių?

Tik moteriškos gėlės. Patinai neturi kiaušidžių ir, žinoma, neduoda vaisių, tačiau yra gyvybiškai svarbūs, nes suteikia žiedadulkių, reikalingų moteriškoms gėlėms vaisiams gaminti. Ma Nature pirmiausia išaugina vyriškus žiedus, kurie pradeda pritraukti apdulkintojus.

Kodėl mano cukinijos miršta nesubrendusios?

Jei moteriškos gėlės nėra tinkamai apdulkinamos, vaisiai pradės augti, tada staiga susitrauks ir žus. Lietingu oru bitės ir kiti apdulkintojai yra mažiau aktyvūs. Lietingas oras gali lemti prastą apdulkinimą ir mažų vaisių puvimą.

Kodėl cukinijų žiedai atsiveria ir užsidaro?

Šios ryškiai oranžinės geltonos gėlės atsiskleidžia ir žydi, kad bitės galėtų perkelti lipnias žiedadulkes iš vyriškų žiedų į moteriškąsias. Apdulkinus, žiedai užsimezga, o prie žiedo pagrindo išauga cukinija.

Kodėl mano cukinijos pagelsta ir krenta?

Cukinijos pageltonuoja ir pūva žiedų puvinys Tai sukelia kalcio trūkumas vaisiuose, o priežastis ne visada yra dirvožemio trūkumas. Kalcis sulaiko augalų ląstelių sieneles, o dėl kalcio trūkumo sulėtėja augimas, iškrenta lapai ir pagelsta, pūva vaisiai.

Kodėl mano cukinijos augalo lapai pagelsta?

Dažniausios priežastys, dėl kurių cukinijų lapai pagelsta, yra maistinių medžiagų trūkumas, netinkamas dirvožemio pH, laistymo problemos ir nepakankamas saulės spindulių kiekis. Pažeistos šaknys, transplantacijos šokas, ligos ir kenkėjai taip pat gali būti kaltininkai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: