...

Kodėl mano agurkų lapuose yra skylių?

Kuris vaisius auga ant vijoklio?
Kodėl ant savo agurkų gaunu tik vyriškas gėles?
Ar sodo agurkus reikia šaldyti?
Kokios yra mano agurkų augalų klaidos?
Koks vaisius yra braškė?


Suaugę vabalai lapuose ir žieduose daro nuskurusias skylutes, o lervos minta augalų šaknimis. Dryžuoti ir dėmėtieji agurkų vabalai minta augalais ir platina ligas. Jūsų pirmoji gynybos linija – sodinti vabalams atsparias veisles.

Kas gali valgyti mano agurkų lapus?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Kas gali valgyti mano agurkų lapus?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Kaip atrodo agurkų vabalas?

Agurkų vabalo padarytos žalos nustatymas Ieškokite skylučių ir pageltusių bei vytančių lapų. Maitinimas gėlėmis gali sumažinti vaisių gamybą, o tiesioginis šėrimas vaisiais sukelia nepatrauklius randus ir dėmių žymes ant vaisių.

Kaip atrodo perlaistyti agurkų lapai?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras yra labai karštas.dienų laikotarpis. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kaip atsikratyti lapų minerių?

Dažniausiai paplitęs būdas atsikratyti augalų nuo lapų kasėjų yra užkrėstų augalų purškimas bendruoju pesticidu. Šio metodo, kaip nužudyti lapų kasėjus, gudrybė yra purkšti tinkamu laiku. Jei purškiate per anksti arba per vėlai, pesticidas nepasieks lapuočių lervos ir nenužudys lapinių musių.

Ar galima agurkų augalus purkšti muiluotu vandeniu?

Nenaudokite muiluoto vandens augalo lapams! Tai labai pakenks augalui. Žinau, nes netyčia aptaškiau nedidelį kiekį muiluoto vandens ant savo sodo moliūgų lapų. Vienintelis patarimas, susijęs su muiluotu vandeniu, – jį naudoti agurkų ir moliūgų vabzdžių šalinimui.

Ar Epsom druska padeda agurkams?

Kaip ir bet kuris kitas augalas, agurkas klesti maistinių medžiagų turtingose ​​dirvose. Epsom druska yra svarbiausia šių maistinių medžiagų atžvilgiu. Tai užtikrina, kad jūsų agurkai turėtų pakankamai magnio ir sieros, nes dėl jų trūkumo augimas sulėtėja.

Kaip gydote agurkų lapų marą?

Prevencija ir amp; Gydymas: Norėdami susidoroti su šia liga, jei įmanoma, venkite laistymo virš galvos arba laistykite anksti ryte, kai lapai jau šlapi nuo rasos. Pašalinkite ir sunaikinkite senus agurkų vynmedžius ir likučius, nes čia grybelis išgyvena žiemą.

Koks gyvūnas valgo visus agurko lapus?

Triušiai neabejotinai yra labiausiai įtariamų jūsų dingusių agurkų augalų sąraše. Laikantis dietos, kurią sudaro 75 % lapinių žalumynų, jie sunaikins jūsų agurkų augalus valgydami maistinių medžiagų turinčius lapus, ūglius ir žiedus.

Kas puola mano agurkų augalus?

Agurkų vabalai, moliūgų vabzdžiai, moliūgų vynmedžiaigręžiniai ir kiti kenkėjai gali užpulti agurkus. Kai kurie iš šių kenkėjų taip pat perneša ligas.

Kaip apsaugoti nuo agurkų vabalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Kas gali valgyti mano agurkų lapus?

Jei atsitiktinai pastebėjote mažus dryžuotus ar dėmėtus vabalus, ropojančius ant jūsų agurkų augalų, tikriausiai žiūrite į agurkų vabalus. Jie taip pat gali atsirasti ant moliūgų, moliūgų ir melionų, nes šie vabzdžiai suės bet kurį agurkų šeimos narį.

Ar muiluotas vanduo pašalins agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Rekomenduojame išbandyti augalinį ploviklį, pavyzdžiui, nimbamedžio aliejų.

Ar galite laistyti agurkus kasdien?

Pagrindinis agurkų priežiūros reikalavimas yra nuolatinis laistymas! Jiems reikia bent vieno colio vandens per savaitę (arba daugiau, jei temperatūra ypač aukšta). Nenuoseklus laistymas veda prie kartaus skonio vaisių.

Kaip žinoti, ar jūsų agurkai gauna per daug vandens?

Pirmasis ir ryškiausias perlaistyto agurko augalo požymis yra geltoni lapai. Kai dirvoje yra daug drėgmės, pažeidžiamos šaknys. Pažeistos šaknys negali pasisavinti pakankamai maisto medžiagų, augalo lapai pagelsta ir nusvyra.

Kas yra natūralios agurkų trąšos?

Geras naminio mėšlo lygis pasienyje turėtų atitikti mikroelementų reikalavimusmaitinti Agurkus. Sėklų miltų, kalkių, kaulų miltų ir rudadumblių miltų mišinys. Visos medžiagos yra gautos iš gamtos ir yra prieinamos daugumoje sodo centrų. Naminės trąšos nesudegins Agurkų augalų.

Koks purškalas yra geriausias lapų kalnakasiams?

Jei pastebėjote, kad žalumynai pažeisti žalumynus, kruopščiai užtepkite Spinosad (Monterėjaus sodo vabzdžių purškimo) visus augalų paviršius. Nurijus spinosadas sustabdo lervų maitinimąsi ir jos miršta per 24–48 valandas.

Ar turėtumėte nupjauti lapuočius?

Dauguma žmonių nori išmesti pažeistus lapus arba nupjauti pažeistą vietą; tačiau valgydami pažeistus lapus nesusirgsite ir neužkrėsite parazitu. Taip pat naudinga atkreipti dėmesį į tai, kad jūs negalite atsikratyti lapų kasyklos tiesiog nuvalydami jį šepečiu. Taip yra todėl, kad lervos yra augalo viduje, o ne jo viršuje.

Kaip natūraliai atsikratyti agurkų vabzdžių?

Diatomitinė žemė taip gerai padeda, kad agurkų vabalai nepatektų į mūsų sodą! Diatomitinė žemė yra netoksiški milteliai, kurie puikiai kovoja su kenkėjais jūsų sode. Diatomitinė žemė yra smulkūs milteliai, pagaminti iš susmulkintų diatominių dumblių su kietu apvalkalu fosilijų.

Ar actas saugo vabzdžius nuo augalų?

Actas yra tikrai veiksmingas natūralus augalų kenkėjų naikintuvas. Atskieskite jį vandeniu santykiu 1:1 purškimo buteliuke ir purškite ant pažeistų augalų lapų ir po jų. Taip pat galite jį naudoti namuose, kad atgrasytumėte klaidas viduje; acto kvapas greitai išsisklaidys.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: