...

Kodėl mano agurkų augalas staiga nuvyto?

Kada nereikėtų tręšti augalų?
Kaip kava padeda augalams augti?
Koks yra populiariausias vaismedis?
Kas atsitiks, jei pasodinsite gėles per arti?
Kodėl mano moteriškos cukinijos žiedai neatsidaro?


Dėl vandens prisotinto dirvožemio augalas nuvys, nes dirvožemyje trūksta deguonies. Jei agurkų augalas nuvysta tik dieną, o naktį atsigauna, vadinasi, dirva gali būti per sausa.

Kaip gydote agurkų vytimą?

Bakterinio vytulio gydymas Deja, nėra jokio gydymo ar gydymo nuo bakterinio vytulio. Tačiau yra keletas prevencinių priemonių, kurių galite imtis. Kai jūsų agurkų augalas bus užkrėstas, turėtumėte jį visiškai pašalinti. Jei paliksite jį vietoje, vabalai gali išplatinti bakterijas į kitus netoliese esančius agurkų augalus.

Kaip atrodo perlaistytas agurkas?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kodėl mano agurkai susitraukia ir miršta?

Agurkai mirs, jei bus per daug laistomi arba per mažai laistomi arba bus užkrėsti kenkėjais ar ligomis. Agurkams reikia šilto oro ir dirvožemio, & geriausiai auga tarp 70–85 ℉. Agurkų augalai taip pat gali neklestėti, jei pasodinti per anksti, persodinti arba netinkamai apdulkinami.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: