Kodėl mano agurkų augalas atrodo suvytęs?

Kodėl mano agurkų augalas atrodo suvytęs?

Ar galima perlaistyti pomidorų augalus?
Kas yra natūralus atgrasymo būdas žiurkėms?
Kodėl mano agurkų augalai nuvysta per dieną?
Kas yra alpinistai 1 klasei?
Ar cukinijos mėgsta karštą orą?


Bakterinis agurkų vytulys, bakterinis vytulys, yra ligų kompleksas, atsirandantis tokiuose augaluose kaip Cucurbitaceae ir Solanaceae (pomidorai, paprastoji pupelė ir kt.), kurias sukelia Erwinia tracheiphila, gramneigiama bakterija, arba Curtobacterium flaccumfaciens pv. flaccumfaciens, gramteigiama bakterija.https://en.wikipedia.org › wiki › Bacterial_wiltBakterinis vytimas – Vikipediją sukelia bakterija Erwinia tracheiphila, kuriai iš pradžių būdingas atskirų lapų, ypač tų, kuriuose yra vabalų agurkų, vytimas ir džiūvimas. sužalojimas. Agurkai ir muskuso melionai yra jautresni nei moliūgai ar moliūgai; arbūzų liga retai kamuoja.

Ar normalu, kad agurkų lapai nuvysta?

Normalu, kad agurkų augalai dieną nuvysta, o naktį atgyja. Jei atrodo, kad jūsų augalo lapai visą laiką nukrenta, gali būti, kad jis turi ligą, vadinamą bakteriniu vytuliu. Pasak Clemson Cooperative Extension, agurkų vabalai augalams platina Erwinia tracheiphila bakteriją.

Kaip atrodo perlaistytas agurkas?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kodėl atrodo, kad mano agurko augalas miršta?

Drėgmės trūkumas Agurkų augalai sparčiai auga. Dėl to jiems reikia daug vandens, kad jie būtų sveiki ir palaikytų žydėjimą bei derėjimą. Trūkstant vandens, žalumynai greitai nuvysta vasaros saulėje. Jei augalų nelaistysite greitai, lapai gali paruduoti ir žūti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0