...

Kodėl mano agurkų augalams sunku?

Ar galite išsaugoti perlaistytą agurkų augalą?
Kaip greitai auga saldieji žirniai?
Ar turėtumėte nupjauti geltonus lapus nuo pomidorų augalų?
Kas atsitiks, jei svogūnėlius pasodinsite per arti vienas kito?
Ar mikrobangų spragėsiai kenkia šunims?


Vandens trūkumas riboja agurkų vynmedžių augimą Agurkų vynmedžiai yra ištroškę ir jums praneš, jei negaus pakankamai drėkinimo vandens. Jei jūsų vynmedžiai nuvysta arba auga lėčiau, nei norėtumėte, gali būti kaltas vandens trūkumas.

Kodėl mano agurkai džiūsta ant vynmedžio?

Deformuoti agurkai: jei jūsų agurkų vynmedžiai išauga vaisiai, bet vienas jų galas yra susitraukęs ir deformuotas, greičiausiai problema yra prastas apdulkinimas. Ant kiekvieno vynmedžio agurkai išaugina atskiras vyriškas ir moteriškas gėles. Bitės ir kiti apdulkintojai turi perkelti žiedadulkes iš vyriškų žiedų į moteriškus žiedus.

Kodėl mano agurkų augalai nyksta ir miršta?

Agurkų bakterinį vytimą sukelia bakterija Erwinia tracheiphila, kuriai iš pradžių būdingas atskirų lapų, ypač tų, kuriuose yra agurkų vabalo pažeidimų, vytimas ir džiūvimas. Agurkai ir muskuso melionai yra jautresni nei moliūgai ar moliūgai; arbūzų liga retai būna problema.

Ar agurkus reikia laistyti kiekvieną dieną?

Pagrindinis agurkų priežiūros reikalavimas yra nuolatinis laistymas! Jiems reikia bent vieno colio vandens per savaitę (arba daugiau, jei temperatūra ypač aukšta). Nenuoseklus laistymas veda prie kartaus skonio vaisių.

Kaip atrodo perlaistytų agurkų lapai?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. AgurkaiGeriausiai laistykite reguliariai, giliai laistydami kartą per savaitę ir dažniau, jei oras keletą dienų yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Ar perlaistyti agurkai atsigaus?

Jei manote, kad perlaistėte savo agurkų augalus, galite atlikti kelis veiksmus, kad pabandytumėte juos išsaugoti. Pirmas dalykas yra nedelsiant nutraukti laistymą ir leisti dirvai visiškai išdžiūti. Jei šaknys dar gyvos, jos galės gauti reikalingą deguonį ir augalas pradės atsigauti.

Kas atsitiks, jei agurkus laistysite?

Jūsų agurkų augalas gali nuvyti su per daug arba per mažai vandens. Turėkite omenyje, kad agurko augalui, kuris nuvysta, nebūtinai visada reikia vandens. Kartais agurkų augalai nuvysta, kai turi per daug vandens. Visada patikrinkite dirvožemio sausumą, kad nustatytumėte, ar nereikėtų agurkų augalui duoti vandens.

Ar turėčiau nupjauti geltonus agurkų lapus?

„Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Reguliariai nukirpkite ūglius, kurie šakojasi nuo jūsų augalo pagrindinio vynmedžio stiebo“, – priduria Starkas.

Kodėl mano maži agurkai ruduoja?

Kad kiaušidės išbrinktų, augtų ir taptų agurkais, moteriškajai gėlei reikalingas vyriškosios gėlės apdulkinimas. Jei apdulkinimas nevyksta, mažas patinimas, kuris atrodo kaip jauni agurkai, pagelsta/ruda, susitrauks ir žus.

Ar agurkai gali gauti per daug saulės?

Per daug saulės taip pat gali pakenkti įsisenėjusiems agurkų augalams, bet kitaip. Užuot nudeginus lapus, intensyvi saulės šviesa labiau gali pažeisti įsisenėjusių agurkų augalų vaisius. Agurkų augalų lapai saugo vaisius nuo saulės spindulių iružkirsti kelią ankstyvam nokinimui.

Ar agurkams patinka drėgna žemė?

Agurkai mėgsta pastovią drėgmę, tačiau jų nereikėtų auginti ten, kur žemė lieka permirkusi. Išbandykite paaukštintas lovas, jei drenažas yra problema. Kadangi agurkai yra labai jautrūs kenkėjams ir ligoms, kasmet keiskite, kur juos sodinate.

Kodėl mano agurkų lapai pagelsta ir tampa traškūs?

Jei jūsų agurkų lapai pagelsta ir tampa traškūs, tai vėl yra per daug vandens arba per mažai vandens požymis. Kaip žinote iš viršaus, dėl per didelio vandens kiekio lapai gali pageltonuoti dėl šaknų deguonies trūkumo, o per mažas vandens kiekis sukelia tą pačią problemą!

Kodėl mano agurkų lapai pagelsta ir miršta?

Jei jūsų agurkai negauna pakankamai saulės šviesos, jie greičiausiai nusės, o lapai pageltus. Todėl Tomas siūlo perkelti agurkus iš šešėlių vietų (jei įmanoma) į saulėtesnę sodo vietą.

Kodėl mano agurkų augalai nuvysta per dieną?

Dirvožemis, prisotintas vandens, augalas nuvys dėl deguonies trūkumo. Jei agurko augalas nuvysta tik dieną, o naktį atsigauna, tai žemė gali būti per sausa.

Ar Epsom druska padės agurkams?

Kaip ir bet kuris kitas augalas, agurkas klesti maistinių medžiagų turtingose ​​dirvose. Epsom druska yra svarbiausia šių maistinių medžiagų atžvilgiu. Tai užtikrina, kad jūsų agurkai turėtų pakankamai magnio ir sieros, nes dėl jų trūkumo augimas sulėtėja.

Ar „Miracle Grow“ tinka agurkų augalams?

Jei ieškote puikaus agurkų pasirinkimo, rekomenduoju universalų augalinį maistą „Miracle-Gro“. Tai viena geriausių agurkų trąšų! Šios trąšos akimirksniu maitinasi, suteikdamos didesnius, geresnius agurkus. Galite taikyti kiekvienądvi savaites su sodo šėrykla.

Ar kiaušinių lukštai tinka agurkams?

Kiaušinių lukštuose esantis kalcis padarys jūsų agurkus natūraliai traškesnius – ir žalius, ir marinuotus! Po to yra stebėtinai daug dekoratyvinių augalų, kuriems reikia arba papildomo kalcio, arba šiek tiek didesnio pH (ką taip pat suteikia susmulkinti lukštai).

Ar turėčiau nuskabyti agurkų žiedus?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles iš apačios, kad augalas daugiau dėmesio skirs viršutiniams agurkams (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Ar galiu nupjauti nudžiūvusius lapus nuo savo agurko augalo?

„Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Reguliariai nukirpkite ūglius, kurie šakojasi nuo jūsų augalo pagrindinio vynmedžio stiebo“, – priduria Starkas.

Ar agurkų augalai gali gauti per daug saulės?

Per daug saulės taip pat gali pakenkti įsisenėjusiems agurkų augalams, bet kitaip. Užuot nudeginus lapus, intensyvi saulės šviesa labiau gali pažeisti įsisenėjusių agurkų augalų vaisius. Agurkų augalų lapai saugo vaisius nuo saulės spindulių ir neleidžia priešlaikiniam nokimui.

Kas puola mano agurkų augalus?

Agurkus gali užpulti agurkų vabalai, moliūgų vabzdžiai, moliūgų vynmedžiai ir kiti kenkėjai. Kai kurie iš šių kenkėjų taip pat perneša ligas.

Kodėl mano agurkai neauga?

Oro sąlygos vaidina lemiamą vaidmenį augant agurkų augalams. Jei oro temperatūra nukris žemiau 65 laipsnių F, jūsų agurkų augalams iškils pavojus. Šaltis daro didelę žalą jūsų agurkų augalams ir gali sulėtinti jūsų augalo augimą. Taip pat kyla pavojus, kad šalnos visam laikui užmuš augalą.

Kodėlar mano agurkų lapai pagelsta ir miršta?

Tai veda prie augalų vytimo. O agurkų lapai pagelsta ir miršta. Galų gale, visas augalas mirs. Lervoms patekus į augalo stiebą, sunku jas gydyti. Taigi prevencija yra geriausias pasirinkimas.

Kas valgo mano agurkų augalus?

Agurkų problemos ir sprendimai: augalai valgomi arba nupjaunami netoli dirvožemio lygio. Kirmėlės yra pilki ½–¾ colio ilgio krūmai, kuriuos galima rasti susiraukusius po žeme. Jie kramto stiebus, šaknis ir lapus. Aplink augalo stiebą uždėkite 3 colių popierinę apykaklę.

Kas sukelia agurkų augalų lapus?

Dažniausiai agurkų lapų garbanojimo priežastis yra amarų užkrėtimas. Amarai yra mažos žalios, o kartais ir raudonos blakės, kurios yra labai mažos ir linkusios įsilieti į jūsų augalų struktūrą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: