Kodėl mano agurkų augalai turi skylutes?

Kodėl mano agurkų augalai turi skylutes?

Ar agurkus geriausia auginti vazonuose?
Kas atsitiks, jei šuo valgys agurkus?
Ar mirkomos sėklos turėtų plūduriuoti ar skęsti?
Kaip užtikrinti, kad agurkai nesuminkštėtų?
Ar mano šuo gali valgyti salotas?


Agurkų skylutes daugiausia sukelia raugintų agurkų kirminai, kurie linkę įsiskverbti į vaisius, palikdami savo pėdsakus skylutes. Grybelinės ar bakterinės ligos dažnai išsivysto vos patekus. Marinuoti kirminai yra raugintos kandžių lervos stadija. Patekusios į vidų, lervos gali visiškai praryti vaisius ir užpulti vynmedžius.

Kodėl mano agurkų lapuose yra skylučių?

Suaugę vabalai lapuose ir žieduose daro nuskurusias skylutes, o lervos minta augalų šaknimis. Dryžuoti ir dėmėtieji agurkų vabalai minta augalais ir platina ligas. Jūsų pirmoji gynybos linija – sodinti vabalams atsparias veisles.

Kas puola mano agurkų augalus?

Agurkus gali užpulti agurkų vabalai, moliūgų vabzdžiai, moliūgų vynmedžiai ir kiti kenkėjai. Kai kurie iš šių kenkėjų taip pat perneša ligas.

Kodėl mano agurkų lapuose yra skylučių?

Suaugę vabalai lapuose ir žieduose daro nuskurusias skylutes, o lervos minta augalų šaknimis. Dryžuoti ir dėmėtieji agurkų vabalai minta augalais ir platina ligas. Jūsų pirmoji gynybos linija – sodinti vabalams atsparias veisles.

Kaip atrodo perlaistyti agurkų lapai?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Ar muiluotas vanduo pašalins agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Mes rekomenduojameišbandyti augalinį ploviklį, pvz., neemo aliejų.

Kaip atsikratyti agurkų vabzdžių?

Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus ant žemės ir gaudykite juos kartono gabalėliu, padėtu po augalu. Arba naudokite rankinį dulkių siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Ar česnako purškalas atbaidys agurkų vabalus?

Užtepkite česnako ir pipirų purškalo Česnakų ir aitriųjų paprikų kvapas ir skonis gali atgrasyti nuo agurkų vabalo.

Ar medetkos apsaugo nuo agurkų vabalų?

Auginkite atbaidančius augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Ar turėčiau nupjauti geltonus agurkų lapus?

„Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Reguliariai nukirpkite ūglius, kurie šakojasi nuo jūsų augalo pagrindinio vynmedžio stiebo“, – priduria Starkas.

Kas ėda skylutes agurkų lapuose?

Štai ką reikia žinoti: dažniausia agurkų lapų skylučių priežastis yra dryžuotasis ir dėmėtasis agurkų vabalas. Suaugę vabalai daugiausia minta lapais, palikdami netaisyklingos formos skylutes. Kitos skylių atsiradimo agurkų lapuose priežastys yra antracnozė, lapų kampinė dėmėtligė ir šašas.

Kaip atrodo agurkų kirminas?

Agurkų kirmėlės, agurkų vabalo lervos, yra gelsvai baltos spalvos, ruda galva ir galine, trimis poromis kojų. Agurkų kirminai gali užaugti iki 3/4 colio ilgio. Jie puola agurkų augalus valgydami šaknis ir įkasdami į jaunus augalų stiebus, todėl augalas nuvysta ir miršta.

Kaip jūs gydote agurkų vabalus?

Stebėkite augalus ir auginimo vietas, įskaitant auginimo terpę, ar nėra kenkėjų požymių. Naudokite spąstus su masalusezono pradžioje, kai žinoma, kad agurkų vabalai yra problema. Rankiniu būdu pašalinkite visas matomas kiaušinių grupes ar suaugusius ir išmeskite. Norėdami apsaugoti sodinukus ir naujus sodinukus, naudokite plaukiojančius eilių dangčius.

Kodėl mano agurkų lapuose yra skylučių?

Suaugę vabalai lapuose ir žieduose daro nuskurusias skylutes, o lervos minta augalų šaknimis. Dryžuoti ir dėmėtieji agurkų vabalai minta augalais ir platina ligas. Jūsų pirmoji gynybos linija – sodinti vabalams atsparias veisles.

Kaip natūraliai atsikratyti agurkų vabzdžių?

Diatomitinė žemė taip gerai padeda, kad agurkų vabalai nepatektų į mūsų sodą! Diatomitinė žemė yra netoksiški milteliai, kurie puikiai kovoja su kenkėjais jūsų sode. Diatomitinė žemė yra smulkūs milteliai, pagaminti iš susmulkintų diatominių dumblių su kietu apvalkalu fosilijų.

Ar Epsom druska padeda agurkams?

Kaip ir bet kuris kitas augalas, agurkas klesti maistinių medžiagų turtingose ​​dirvose. Epsom druska yra svarbiausia šių maistinių medžiagų atžvilgiu. Tai užtikrina, kad jūsų agurkai turėtų pakankamai magnio ir sieros, nes dėl jų trūkumo augimas sulėtėja.

Ar turėtumėte laistyti agurkus kasdien?

Geriausiai agurkai laistomi reguliariai, giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Ar galite laistyti agurkus kasdien?

Pagrindinis agurkų priežiūros reikalavimas yra nuolatinis laistymas! Jiems reikia bent vieno colio vandens per savaitę (arba daugiau, jei temperatūra ypač aukšta). Nenuoseklus laistymas veda prie kartaus skonio vaisių.

Kas valgo mano agurkus naktį?

Agurkų vabalai ir blusų vabalai stulbinančiai greitai randa pasėlius, todėlgeriausia kuo greičiau pasiruošti fiziniam barjerui. Svarbiausia prevencija; kai turėsite tų kenkėjų, juos gali būti sunku suvaldyti.

Kaip apsaugoti nuo agurkų vabalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Iš kur atsiranda agurkų vabalai?

Agurkų vabalai randami visoje JAV, Kanadoje iki Meksikos ir yra dryžuoti (Acalymma vittatum) arba dėmėti (Diabrotica undecimpunctata howardi). Abi rūšys daugiausia minta agurkų (agurkų, moliūgų, moliūgų ir melionų) lapais, žiedais ir vaisiais.

Ar svogūnai atbaidys agurkų vabalus?

Drąsus svogūnų kvapas iš tikrųjų gali atbaidyti kenkėjus arba juos supainioti, nes užmaskuoja mėgstamų augalų šeimininkų kvapą. Bet kuriuo atveju, svogūnai agurkų lopinėlyje gali atbaidyti agurkų vabalus, o pasodinus juos tarp morkų eilių, atbaido suaugusias morkų šakniavaisių muses.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: