Kodėl mano agurko augalas staiga nuvyto?

Kur auga mangai?
Kodėl ant savo agurkų gaunu tik vyriškas gėles?
Dėl ko pomidorų augalų lapai pagelsta?
Kokio tipo augalas yra citrina?
Ar saugu šunims valgyti spragėsių?


Dėl vandens prisotinto dirvožemio augalas nuvys, nes dirvožemyje trūksta deguonies. Jei agurko augalas nuvysta tik dieną, o atsigauna naktį, vadinasi, dirva gali būti per sausa.

Kodėl mano agurko augalas staiga nuvyto?

Agurkų bakterinį vytimą sukelia bakterija Erwinia tracheiphila, kuriai iš pradžių būdingas atskirų lapų, ypač tų, kuriuose yra agurkų vabalo pažeidimų, vytimas ir džiūvimas. Agurkai ir muskuso melionai yra jautresni nei moliūgai ar moliūgai; arbūzų liga retai būna problema.

Kaip atrodo perlaistytas agurkas?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kaip žinoti, kada agurko augalas miršta?

Pirmasis bakterinio vytimo požymis yra greitas lapijos vytimas, o lapai ilgainiui gali paruduoti ir mirti. Tiek miltligė, tiek pūkuotoji miltligė atsiranda kaip dėmės ant lapų, todėl žalumynai gali paruduoti ir žūti. Dėl antracnozės, lapų dėmėtumo ir puvimo agurkų lapija gali paruduoti ir mirti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: