...

Kodėl mano agurkai taip ilgai auga?

Kiek laiko pjaustyti agurkai išliks švieži?
Kaip sužinoti, ar moteriškas agurko žiedas buvo apdulkintas?
Ar agurkas yra vynmedis?
Ką grotelės daro agurkams?
Ar galiu pasodinti tik vieną agurką?


Agurkų vynmedžiai yra ištroškę ir jums praneš, jei negaus pakankamai drėkinimo vandens. Jei jūsų vynmedžiai nuvysta arba auga lėčiau nei norėtumėte, gali būti kaltas vandens trūkumas.

Kodėl mano agurkai auga ilgi ir liesi?

Prastas apdulkinimas Dėl netinkamo apdulkinimo agurkai su liesais centrais dažnai būna netinkami. Agurkų augalai gamina tiek vyriškus, tiek moteriškus žiedus. Bitės ir kiti vabzdžiai yra reikalingi žiedadulkėms pernešti iš vyriškos lyties žiedo į moteriškąją gėlę vaisių vystymuisi.

Kaip pataisote kojomis agurkus?

Iškaskite pakankamai gilią duobę, kad įkastumėte stiebą iki pirmojo lapų rinkinio, įdėkite persodintą augalą į duobutę, kad šaknys liktų daug vazoninės žemės, ir tvirtai įspauskite persodintą medžiagą į vietą, kad paskatintumėte sveiką šaknų augimą.

Ar galite per ilgai palikti agurkus ant vynmedžio?

Nepalikite agurkų ant vynmedžių per ilgai. Nuolatinis derlius skatina naujų gėlių ir vaisių atsiradimą. Artėjant pirmosioms šalnoms, nugenėkite smulkius augalo vaisius ir žiedus, kad visa augalo energija būtų skirta didesnių agurkų nokinimui.

Ar turėčiau nuskabyti agurkų žiedus?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles iš apačios, kad augalas daugiau dėmesio skirs viršutiniams agurkams (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Ar galite užkasti kojomis agurkus?

Paprastai kojas agurkų daigus galima sodinti giliau, kad būtų palaikomi ilgesni stiebai, tačiau pirmiausia reikėtų pasistengti sodinukus sustiprinti. Kiekvieną dieną pasirūpinkite bent 14 valandų ryškios šviesos, palaikykite maždaug 70 °F temperatūrą ir į apatinį sodinukų dėklą įpilkite skystų trąšų.

Kodėl mano agurkaidaigai tokie aukšti?

Per aukšta temperatūra, pvz., palaikoma virš šildymo kilimėlio arba po drėgnu (dygimo) kupolu, gali sukelti greitą sodinukų augimo spurtą. Kai tik sėklos sudygsta, jos reaguoja į karštį iškeldamos aukštus, liesus stiebus, kol lapų gamyba dar nespėja pasivyti.

Ar kojomis apaugę sodinukai yra blogi?

Ar kojomis apaugę sodinukai yra blogi? Apskritai kojomis augantis sodinukų augimo modelis nėra idealus. Užuot sutelkę savo energiją į storus, stiprius, tvirtus stiebus, kojų sodinukai tampa vis plonesni, trapūs ir silpnesni, kuo aukštesni.

Kaip žinoti, kada jau laikas skinti agurkus?

Skinkite agurkus, kai jie pasieks bent šešių–aštuonių colių ilgį. Atidžiai stebėkite tamsiai žalią odelę ir tvirtus vaisius. Geriausia šių gražuolių derlių nuimti ankstesnėje pusėje, kad gautumėte vaisių dėl jų saldaus minkštimo ir švelnių sėklų. Jie užaugs didesni, o vėliau nuėmus derlių vis tiek galima valgyti.

Ar turėčiau nupjauti geltonus agurkų lapus?

„Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Reguliariai nukirpkite ūglius, kurie šakojasi nuo jūsų augalo pagrindinio vynmedžio stiebo“, – priduria Starkas.

Kiek ilgai derės agurkai?

Agurkų augalai paprastai agurkus augina maždaug 3 mėnesius, kol miršta – dažniausiai dėl šalčio. Šį laikotarpį galite pratęsti augindami augalus patalpose, šiltnamyje arba uždengdami plastiku. Tačiau kuo ilgiau augalas gyvena, tuo mažiau agurkų paprastai išauginama.

Kas atsitiks, jei agurkus laistysite?

Agurkų augalai gali atsigauti nuo perlaistymo, jei sugausite juos prieš tai, kai tai taps didesne problema, dar vadinama šaknų puviniu. Jei nuolat laistysite savo agurkų augalą, šaknys buspradeda pūti ir augalas ilgainiui mirs.

Kodėl mano agurkai garbanojasi, o ne auga tiesiai?

Netolygus apdulkinimas veda prie garbanotų agurkų Dažniausia agurkų garbanojimo priežastis yra netolygus apdulkinimas. Agurkus dažniausiai apdulkina bitės ir skraidyklės, todėl norint tolygiai apdulkinti, būtina pritraukti apdulkintojų į savo sodą.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kas atsitiks, jei agurkus laistysite?

Agurkų augalai gali atsigauti nuo perlaistymo, jei sugausite juos prieš tai, kai tai taps didesne problema, dar vadinama šaknų puviniu. Jei nuolat perlaistysite savo agurko augalą, šaknys pradės pūti ir augalas galiausiai mirs.

Kodėl mano agurkai garbanojasi, o ne auga tiesiai?

Netolygus apdulkinimas veda prie garbanotų agurkų Dažniausia agurkų garbanojimo priežastis yra netolygus apdulkinimas. Agurkus dažniausiai apdulkina bitės ir skraidyklės, todėl norint tolygiai apdulkinti, būtina pritraukti apdulkintojų į savo sodą.

Kaip sužinoti, ar agurkas yra apdulkintas?

Nuvytančios ir mirštančios gėlės yra vieni pirmųjų požymių, kad jūsų agurkas yra apdulkintas. Kai agurkas bus apdulkintas, ryškiai geltona gėlė jūsų mažyčio vaisiaus gale nuvysta. Kai nukrenta moteriškas agurko žiedas, tai reiškia, kad jūsų agurkas buvo sėkmingai apdulkintas.

Ar agurko augalas gali turėti per daug žiedų?

Sveiki ir geromis sąlygomis energingai augantys agurkų augalai galiišauga per daug žiedų – daug daugiau, nei augalas gali sėkmingai išnešioti iki vaisių brandos, ypač ankstyvame augalo gyvenime.

Kiek agurkų gaunate iš vieno augalo?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Kodėl mano sodinukai tokie kojomis?

Paprasčiausiu lygiu kojų sodinukus sukelia šviesos trūkumas. Gali būti, kad lange, kuriame auginate sodinukus, nėra pakankamai šviesos, arba gali būti, kad žibintai, kuriuos naudojate kaip auginimo lemputę, nėra pakankamai arti sodinuko. Bet kuriuo atveju daigai taps kojomis.

Ar išliks mano kojų sodinukai?

Jei sugaunama anksti, juos dažnai galima išgelbėti, jei reikia tinkamo apšvietimo, šilumos ir vandens lygio. Akivaizdu, kad geriausia praktika pradėti nuo tų dalykų. Tačiau jei pastebėsite, kad jūsų daigai yra ilgakojiški, atlikę keletą paprastų pakeitimų gali reikšti, kad net jūsų kojytės sodinukai gali išgyventi ir klestėti!

Ką reiškia, kai augalas tampa kojomis?

Jei augalas tapo „kojuotas“, tai paprastai reiškia, kad jis auga taip, kad jo stiebai tikrai ilgi, o viršuje yra tik keli lapai. Augdami augalai ieško šviesos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: