Kodėl arbūzų augalai turi vynmedžius?

Kaip greitai auga pušys?
Dėl ko pomidorų lapai susisuka ir pagelsta?
Ar prieš sodinant sėklas reikia išdžiovinti?
Koks yra greičiausiai augantis augalas?
Ar plastikiniai kibirai apsaugos augalus nuo šalčio?


Arbūzų genėjimas skatina sveikesnius vynmedžius ir padidina vaisių dydį. Ieškokite netaisyklingų ar pūvančių vaisių, kuriuos norite genėti iš augalo. Pašalinus ne tokius tobulus melionus, augalas galės sutelkti energiją į didesnių, sveikesnių ir sultingesnių melionų auginimą.

Ar reikėtų pjauti arbūzų vynmedžius?

Arbūzų genėjimas skatina sveikesnius vynmedžius ir padidina vaisių dydį. Ieškokite netaisyklingų ar pūvančių vaisių, kuriuos norite genėti iš augalo. Pašalinus netobulus melionus, augalas galės sutelkti energiją į didesnių, sveikesnių ir sultingesnių melionų auginimą.

Ar arbūzų augalams reikia laipioti?

Kai vynmedžiai, kurie turėtų būti maždaug dviejų pėdų atstumu, pradeda bėgti, pakelkite juos į tvirtą grotelę. Turėsite pririšti bėgikus prie grotelių, nes arbūzai nėra natūralūs alpinistai. Laipiojimas yra išmoktas elgesys. Arbūzai lipa ne iš įpročio, o kartą parodė, kaip gali pakilti su geriausiais.

Kodėl verdate arbūzų vynmedžius?

Vynmedžiai taip pat padeda kontroliuoti saulės nudegimą. Jei vynmedžiai nėra stiprūs, kai derliaus nuėmimo sezono metu temperatūra yra aukščiausia, jie negali apsaugoti arbūzo vaisių nuo poveikio, o tai sukelia saulės nudegimą. Coolongas pabrėžia, kad geriausias būdas apsaugoti vynmedžius – sukti juos atgal į varomąsias eiles.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0