Ko negalima sodinti šalia paprikų?

Ko negalima sodinti šalia paprikų?

Kodėl mano agurkai neauga?
Ar nuskynus agurkai sunoks?
Ar sodo agurkus reikia šaldyti?
Iš kur naktį atsiranda šliužai?
Ar agurkai auga iš geltonų žiedų?


Paprikos – pipirų augalai yra geri šparagų, baziliko, morkų, agurkų, baklažanų, endivijų, raudonėlių, petražolių, rozmarinų, moliūgų, šveicariškų mangoldų ir pomidorų kaimynai. Niekada nesodinkite jų šalia pupelių, brassica ar pankolių.

Prie ko negalima sodinti pipirų?

Pipirai – pipirų augalai yra geri šparagų, baziliko, morkų, agurkų, baklažanų, endivijų, raudonėlių, petražolių, rozmarinų, moliūgų, šveicariškų mangoldų ir pomidorų kaimynai. Niekada nesodinkite jų šalia pupelių, brassica ar pankolių.

Ar galima sodinti šalia paprikų?

Gėlės: daugelis gėlių yra puikūs pipirų kompanionai, įskaitant pelargonijas, alijas, nasturtes, petunijas ir afrikietiškas ar prancūziškas medetkas. Šios gėlės suteikia ryškių spalvų pliūpsnius ir pritraukia apdulkintojus bei atbaido daugybę kenkėjų, galinčių sugadinti pipirų derlių.

Ar galima paprikas sodinti prie pomidorų?

Nors galite auginti pipirų augalus šalia pomidorų, jie nėra geriausi pomidorų kompanioniniai augalai.

Ką galite persodinti su paprikomis?

Svogūnai, laiškiniai svogūnai ir česnakai žaliųjų persikų amarams Įrodyta, kad paprikos su alijų šeimos nariais, įskaitant laiškinius česnakus, svogūnus, česnakus ir laiškinius svogūnus, atgraso šiuos mažus vabzdžius nuo apsigyvenimo ant pipirų augalų, kad galėtų maitintis. Pasodinkite aliuminius augalus aplink ir tarp pipirų.

Ar galima sodinti šalia paprikų?

Gėlės: daugelis gėlių yra puikūs pipirų kompanionai, įskaitant pelargonijas, alijas, nasturtes, petunijas ir afrikietiškas ar prancūziškas medetkas. Šios gėlės suteikia ryškių spalvų pliūpsnius ir pritraukia apdulkintojus bei atbaido daugybę kenkėjų, galinčių sugadinti pipirų derlių.

Ar prie paprikų galima sodinti medetkų?

Mums patinka sodinti medetkas tarp pipirų ir pomidorų augalų. Medetkos taip pat išskiria medžiagą išjų šaknys, kurios apsaugo nuo nematodų ir ungurių kirminų, kurie taikosi į pipirus ir kitas daržoves sode. Nasturčių žiedai taip pat puikūs pipirinių augalų kompanionai.

Ar galima šalia paprikų sodinti jalapenjas?

Papriką ir jalapenjas galite sodinti vienas šalia kito, tačiau, jei ketinate išsaugoti sėklas, žiedus uždenkite plonais tinkliniais maišeliais. Paprikos lengvai apdulkina kryžminį apdulkinimą ir gali išauginti hibridines sėklas.

Ko negalima sodinti pomidorais ir paprikomis?

Baklažanai, paprikos, bulvės ir kitos nakvišos. Pomidorai priklauso nakvišų šeimai, o tai reiškia, kad neturėtumėte sodinti jų su kitomis nakvišėmis, tokiomis kaip baklažanai, paprikos ar bulvės. Taip yra todėl, kad nakvišos gali sirgti tomis pačiomis bakterinėmis ir grybelinėmis ligomis.

Ar galima kartu sodinti paprikas ir agurkus?

Jei ieškote pasėlių, kuriuos galėtumėte papildyti šiltnamio efektą sukeliančiomis idėjomis, tuomet agurkai ir paprikos yra idealus derinys. Jie abu turi panašias augimo sąlygas, todėl mielai augs toje pačioje erdvėje. Agurkus galima pasodinti tarp pipirų augalų, o tada juos treniruoti aukštyn, kad išnaudotumėte turimą erdvę.

Ar galima kartu sodinti cukinijas ir paprikas?

Ar paprikas ir cukinijas galima sodinti kartu? Cukinijos gali pasiūlyti šiek tiek pavėsio ir dirvos dangos paprikoms, o abu augalai gerai auga kartu. Paprikos nesuteikia jokios konkrečios naudos cukinijoms, tačiau galite auginti abi kartu ir turėti gerą abiejų derlių.

Ar galima kartu sodinti paprikas ir svogūnus?

Svogūnai. Svogūnai neužima daug vietos virš žemės ir, kaip teigiama, atbaido daugelį sode įprastų vabzdžių kenkėjų, tokių kaip amarai, šliužai ir kopūstinės kirmėlės, todėl yra geras paprikų kompanionas.

Ar galima kartu sodinti paprikas ir krūmines pupeles?

Pipirai: ekspertainesutaria, ar paprikos ir pupelės gali egzistuoti kartu. Jie abu gali būti naudingi dirvožemiui. Tačiau kartais pupelių vynmedžiai gali pernelyg agresyviai išplisti tarp pipirų augalų ir juos užspringti.

Ar galima sodinti pipirus toje pačioje vietoje kiekvienais metais?

Taigi, šiais metais toje pačioje vietoje nesodinkite paprikų ar kitų jų giminaičių – pomidorų, baklažanų ar bulvių. Iš skaudžios patirties sužinojau, kad geriausia yra 3–4 metų rotacija, ypač sodininkams, kurie nori maksimaliai padidinti produkciją iš mažo auginimo ploto.

Ar galiu paprikas pasodinti giliai kaip pomidorus?

Ar galima sodinti pipirus giliai kaip pomidorus? Paprikas galima sodinti giliai, tačiau paprastai tai nerekomenduojama. Pagrindinis privalumas sodinant paprikas giliau nei šaknų gumulėlio viršūnė yra padėti augalams nenuvirsti.

Ar galima sodinti paprikas prie bulvių?

Bulvės priklauso nakvišų šeimai, todėl nesodinkite bulvių šalia kitų nakvišų šeimos narių, tokių kaip paprikos, pomidorai, pomidorai, baklažanai ir okra. Venkite sodinti bulves toje pačioje vietoje, kur neseniai buvo auginami nakvišų augalai.

Ar galima kartu sodinti bazilikus ir paprikas?

Be abejo, viena populiariausių vasaros žolelių, bazilikas puikiai tinka ir vienas, bet taip pat turi vietą šalia ir šalia pipirų augalų. Teigiama, kad baziliko auginimas šalia paprikų sustiprina jų skonį ir gali padėti atbaidyti kai kuriuos įprastus sodo kenkėjus, tokius kaip amarai, voratinklinės erkės, tripsai, uodai ir musės.

Ar galima sodinti šalia paprikų?

Gėlės: daugelis gėlių yra puikūs pipirų kompanionai, įskaitant pelargonijas, alijas, nasturtes, petunijas ir afrikietiškas ar prancūziškas medetkas. Šios gėlės suteikia ryškių spalvų pliūpsnius ir pritraukia apdulkintojus bei atbaido daugybę kenkėjų, galinčių sugadinti pipirų derlių.

Ar galiu pasodinti rozmariną su pipirais?

Rozmarinas. Viena iš mūsų mėgstamiausių žolelių, rozmarinas, yra atsparus augalas, padedantis ilgiau išlaikyti dirvą drėgną. Naudokite rozmariną kaip žemės dangą aplink pipirų augalus, kad sumažintumėte drėgmės išgaravimą iš dirvožemio. Patarimas: derinkite rozmarinus, morkas ir svogūnus; jie visi naudingi vienas kitam!

Ar prie saldžiųjų paprikų galima sodinti aitriąsias paprikas?

Vaisiai visiškai priklauso nuo vaisius gaminančio augalo genetikos, o ne nuo to, iš kur atsirado žiedadulkės, kurios apdulkina gėles. Nors paprikos yra savidulkės ir paprastai nekryžmina, saldžiosios ir aitriosios paprikos priklauso tai pačiai rūšiai ir gali kryžmintis viena su kita.

Ar galima šalia paprikų sodinti kalendrą?

Kalendra ir kalendra: šias žoleles puikiai tinka auginti šalia pipirų augalų, kalendra pritraukia į sodus naudingus vabzdžius, o kartu atbaido kenkėjus, pvz., amarus. Pasodinus kalendrą pipirų augalų šešėlyje, kalendra užauga vešliu ir krūminiu augalu.

Kokie augalai apsaugo nuo vabzdžių nuo pomidorų?

Daugiau žolelių ir amp; Gėlės, kurias reikia sodinti su pomidorais, kad išvengtumėte vabzdžių: nenustokite sodinti medetkų su pomidorais. Norėdami toliau apsisaugoti nuo kenkėjų, taip pat galite pasodinti baziliką, pupeles, bičių balzamą, agurklę, saldžiąją agurklę, laiškinius česnakus, česnakus, nasturtes, mėtas, anyžius, svogūnus ir petražoles.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0