Ko negalima sodinti šalia moliūgų?

Ar augalai naudoja trąšas naktį?
Ar turėčiau tręšti lauko augalus rudenį?
Kiek laiko užtrunka, kol agurkai žydi?
Ar Libano agurkams reikia apdulkinimo?
Kas sukelia agurkų stiebų puvinį?


Skvošas – kompanionai: kukurūzai, salotos, melionai, žirniai ir ridikai. Venkite sodinti šalia Brassicas ar bulvių. Teigiama, kad agurklės gerina moliūgų augimą ir skonį.

Ką galite sodinti iš moliūgų?

„Gerų kaimynų“ augalai moliūgams yra ridikai, kukurūzai, žirniai, pupelės, moliūgai, medetkos ir nasturtės. Kartu sodinami kukurūzai, moliūgai ir agurkai, žirniai ar pupelės – tradicija, kurią sukūrė indėnai, kartu susodinę šias tris kultūras į iškilusį piliakalnį.

Ko negalima sodinti šalia cukinijų?

Nesėkite šalia cukinijų augalų, tokių kaip brokoliai, žiediniai kopūstai, lapiniai kopūstai ir kopūstai. Jei galvojate auginti cukinijas savo sode, skaitykite toliau. Šiame įraše apžvelgsime geriausius ir blogiausius cukinijų augalų kompanionus, kurie padės jūsų sodui klestėti!

Ar galite kartu sodinti moliūgą ir paprikas?

Skvošas. Tiek vasarinius, tiek žieminius moliūgus galima auginti šalia paprikų, kur dideli jų lapai gali padėti apsaugoti nuo saulės nuo plikos dirvos ir sunaikinti piktžoles.

Kas atsitiks, jei moliūgus pasodinsite per arti vienas kito?

Jei moliūgus pasodinsite per arti vienas kito, vynmedžiams neužteks vietos jiems išsiskleisti. Dėl to sumažės moliūgų ir sustingusių augalų derlius. Ši problema paaštrėja, kai reljefas nėra lygus arba yra kliūčių.

Ar galiu prie pipirų sodinti cukinijas?

Ar paprikas ir cukinijas galima sodinti kartu? Cukinijos gali pasiūlyti šiek tiek pavėsio ir dirvos dangos paprikoms, o abu augalai gerai auga kartu. Paprikos nesuteikia jokios konkrečios naudos cukinijoms, tačiau galite auginti abi kartu ir turėti gerą abiejų derlių.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Bendrios agurkų ir pomidorų ligos Augindami šias dvi kultūras kartu, turiteapsvarstykite ligos galimybę. Nors agurkų mozaikos virusas pažeidžia ir pomidorus, ir agurkus, liga neapsiriboja šiais dviem augalais – ji paveikia daugiau nei 40 augalų šeimų.

Ar galima prie moliūgų sodinti česnaką?

Yra keletas kitų augalų, kurie gali būti naudojami kaip pagalbiniai moliūgų augalai; ridikėliai, agurkai, svogūnai, morkos, salierai, česnakai ir kopūstai. Viena kitai jie turės naudos augdami šalia moliūgų arba bus naudingi moliūgams.

Ar galima medetkų sodinti su moliūgais?

Kas tai yra? Medetkos: medetkas galima sodinti visame sode, nes jos padeda nuo įvairių kenkėjų. Medetkos yra geras moliūgų kompanionas, nes padeda atbaidyti agurkų vabalus ir kitus vabalus, kurie gali minti jūsų moliūgų vynmedžiais.

Ar galite kartu sodinti moliūgą ir paprikas?

Skvošas. Tiek vasarinius, tiek žieminius moliūgus galima auginti šalia paprikų, kur dideli jų lapai gali padėti apsaugoti nuo saulės nuo plikos dirvos ir sunaikinti piktžoles.

Ar geltonuosius moliūgus galima sodinti šalia pomidorų?

Rekomenduojami sodinti pomidorus: burnočiai, šparagai, bazilikas, pupelės, agurklės, medetkos (vazoninė medetka), morkos, salierai, laiškiniai česnakai, kleome, kosmosas, agurkai, česnakai, melisa, salotos, medetkos, mėtos, nasturtės, svogūnai, petražolės, šalavijai ir moliūgai.

Ar galima medetkų sodinti su moliūgais?

Kas tai yra? Medetkos: medetkas galima sodinti visame sode, nes jos padeda nuo įvairių kenkėjų. Medetkos yra geras moliūgų kompanionas, nes padeda atbaidyti agurkų vabalus ir kitus vabalus, kurie gali minti jūsų moliūgų vynmedžiais.

Ar galima prie moliūgų sodinti česnaką?

Yra keletas kitų augalų, kurie gali būti naudojami kaip pagalbiniai moliūgų augalai; ridikėliai, agurkai, svogūnai, morkos, salierai, česnakai irkopūstai. Viena kitai jie turės naudos augdami šalia moliūgų arba bus naudingi moliūgams.

Ko neturėtumėte sodinti šalia moliūgo?

Pasikonsultavę su papildomomis sodinimo diagramomis taip pat sužinosite, ko nesodinti kartu. Pavyzdžiui, moliūgai paprastai nėra tinkami bulvių arba kopūstų šeimos, pavyzdžiui, žiedinių kopūstų, kaliaropių, Briuselio kopūstų ar lapinių kopūstų, kompanionai.

Ar moliūgai ir pupelės gali augti kartu?

Atraskite augalus, kurie gali pagerinti jūsų pupelių derlių, taip pat tuos, kurie galėtų geriau augti pasodinti šalia pupų. Įprastas šparaginių pupelių sodinimas apima šparagines pupeles, kukurūzus ir moliūgus – derinį, kuris tradiciškai vadinamas trimis seserimis.

Ar galiu sodinti moliūgą ir cukiniją kartu?

Venkite sodinti cukinijas ir vasarinius moliūgus su visais kitais vynmedžių augalais, įskaitant agurkus ir saldžiąsias bulves, taip pat moliūgus, žieminius moliūgus ir melionus.

Ar galima šalia moliūgų sodinti kantalupą?

Kai kurie iš geriausių melionių augalų yra medetkos, nasturtės, ridikai ir salotos. Venkite sodinti agurkus, arbūzus ar moliūgus šalia melionų, nes jie jautrūs tiems patiems kenkėjams!

Ar galima šalia moliūgų sodinti arbūzą?

Geriausi augalai su arbūzais yra žolelės, salotos, medetkos, nasturtės ir ridikai. Venkite sodinti agurkus, moliūgus ir bulves šalia arbūzų, kad sumažintumėte kenkėjų riziką. Linksmo sodininkavimo!

Ar galiu sodinti moliūgą šalia braškių?

Jei norite, kad žemuogės padėtų apsaugoti braškes, pabandykite pasodinti moliūgus. Kai šie vynmedžiai auga į išorę, jie nekonkuruos su jūsų braškėmis ir suteiks priedangą, kad paslėptų braškes nuo kenkėjų. Galite pasodinti moliūgą kas septynias ar aštuonias pėdasbraškių eilės.

Ar galima prie cukinijų sodinti pomidorus?

Un Assaggio sutinka su Rural Sprout, kad pomidorai ir cukinijos gali būti puikūs sodo kompanionai. Gausūs pomidorų žiedai veikia kaip viliojantys priedai, o platūs ir gausūs cukinijų lapai padeda aplinkai, palaiko dirvą vėsią ir sumažina dirvožemio išsausėjimą dėl garavimo.

Ar galima kartu sodinti moliūgus ir salotas?

Meleionai ir moliūgai. Jei auginate mažąsias salotas, jos labai greitai auga, o melionams ir moliūgams išsklaidyti reikia daug ilgiau. Jei sodinsite mažąsias salotas šalia lėtųjų augintojų, pavyzdžiui, melionų ir moliūgų, galėsite jas nuimti tuo metu, kai lėtesni augalai bus pasirengę užimti jos erdvę.

Ko nederėtų sodinti prie pipirų?

Pipirai – pipirų augalai yra geri šparagų, baziliko, morkų, agurkų, baklažanų, endivijų, raudonėlių, petražolių, rozmarinų, moliūgų, šveicariškų mangoldų ir pomidorų kaimynai. Niekada nesodinkite jų šalia pupelių, brassica ar pankolių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: