Kiek laiko laikosi agurkų vabalai?

Kodėl mano naminiai marinuoti agurkai yra kartaus skonio?
Kokios sėklos nėra sėjamos tiesiai į dirvą?
Ar šunys gali valgyti kiaušinius?
Kodėl jis vadinamas bulvių vynmedžiu?
Ar turėčiau laistyti pomidorų augalus kasdien?


Agurkų vabalai gyvena apie 8 savaites ir yra ypač aktyvūs pavasarį, kai augalų stiebai ir lapai yra jauni ir švelnūs. Jie taip pat mėgsta būriuotis oranžinės geltonos spalvos agurkinių agurkų žieduose. Cucurbitaceae, dar vadinami agurkiniais arba moliūgų šeima, yra augalų šeima, kurią sudaro apie 965 rūšys iš maždaug 95 genčių, iš kurių svarbiausios žmonėms yra: Cucurbita – moliūgai, moliūgų, cukinijų, šiek tiek moliūgų. Lagenaria – kalabašas ir kiti nevalgomi. Citrullus – arbūzas (C.https://en.wikipedia.org › wiki › CucurbitaceaeCucurbitaceae – Vikipedija. Peržiūrėkite visus šio vieno žiedo vabalus!

Kas labiausiai traukia agurkinius vabalus?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Kas apsaugo nuo agurkų vabalų?

Naudokite fizinį barjerą. Galite pabandyti apsaugoti savo agurkus, birželio pradžioje arba viduryje pastatydami plaukiojančią eilės dangą ar panašų barjerą, kad dryžuoti agurkų vabalai būtų toliau nuo jūsų augalų. Agurkams pradėjus žydėti, būtinai nuimkite užtvarą.

Ar medetkos apsaugo nuo agurkų vabalų?

Auginkite atbaidančius augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Kaip elgiatės su agurkų vabalais dirvoje?

Spinosad purškalai gali būti naudojami kaip dirvožemio drėkinimo priemonė, kad lervos sunaikintų, kol jos nesudygsta dirvoje. B. bassiana purškalai užkrečia ir naikina agurkų vabalus jiems išsiritus. Jie veiksmingiausi taikant ne suaugusiems skirtus etapus.

Ar muiluotas vanduo pašalins agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Rekomenduojame išbandyti augalinį ploviklį, pavyzdžiui, nimbamedžio aliejų.

Ar agurkų vabalai yra aktyvūs naktį?

Tie iš jūsų, kurie skiria laiko ranka skinti agurkų vabalus, jei galite, turėtumėte tai padaryti naktį. Aktyviausi jie būna prieblandoje.

Ar medetkos apsaugo nuo agurkų vabalų?

Auginkite repelentus augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Kaip pasigaminti agurkų vabalo spąstus?

Gyvų vabalų spąstams išpjaukite dvi plastikinio indo puses ir įdėkite karštų klijų tinklelį, kad užtikrintumėte vėdinimą (3 pav.). Išgręžkite dvi skyles viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui, ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Ar agurkų vabalai mėgsta pipirus?

Agurkų vabalai pavadinti taikliai, nes agurkai yra jų mėgstamiausias maistas. Tačiau taip pat radau juos valgančius cukinijas ir kitus vasarinius moliūgus, melionus ir moliūgus mano sode. Sezono pradžioje, kol šie augalai dar neišdygo, taip pat pastebėjau, kad jie valgo mano pomidorus, maltas vyšnias, paprikas ir pomidorus!

Ar paukščiai lesa agurkų vabalus?

Vabzdžius mylintys paukščiai minta įvairiais sodo kenkėjais, įskaitant kopūstines kirmėles, žiogus, baltasparnius, amarus, kandis, dvokiančius vabzdžius, auskarus, agurkų vabalus ir krūmynus, kurie yra vieni iš sunkiausių sodo priešų.

Kas yra agurkų vabalų spąstai?

Rekomenduojame naudoti „Baby Blue Hubbard Squash“ kaip spąstus, nes jis yra labai geraspatrauklus agurkams vabalams, turi ypač tvirtus daigus ir yra mažiau jautrus bakteriniam vytimui nei daugelis kitų moliūgų veislių.

Ar krapai atbaido agurkų vabalus?

Smarkiai kvepiantys krapų lapai gali atbaidyti ir kitus vabzdžius arba tiesiog užmaskuoti augalo šeimininko kvapą. Daugeliui sodininkų sekasi sodinti nasturtes tarp agurkų vynmedžių, kad atbaidytų agurkų vabalus, kurie minta agurkų lapais ir žiedais, ir perneša bakterinį vytulį.

Ar agurkų vabalai įkando žmonėms?

AGURINIAI VABALIAI NAMUOSE ^ Iš ten šie vabalai pateks į gyvenamąsias patalpas ir taps kenkėjais. Nors jie nekanda ir nedaro žalos, jie gali erzinti.

Ar neemo aliejus atsikratys agurkų vabalų?

Neem aliejus yra veiksmingas organinis pesticidas, kuris gali būti naudojamas anksti kontroliuoti agurkų vabalus. Neemo aliejus sutrikdo vabalų vystymąsi, neleidžia jiems maitintis ir daugintis, todėl jie miršta nuo bado.

Ar agurkų vabalai valgo pomidorus?

Vakariniai dryžuoti agurkų vabalai (paveikslo dešinėje) yra mirtini agurkams. Jie vadinami „augalą žalojančiais vabzdžiais“ ir taip pat perneša bakterinį vytulį. Maitindamiesi žiedais ir lapais, jie taip pat pasklinda tarp moliūgų, melionų ir moliūgų, kurie savo ruožtu pasklinda ant netoliese esančių pomidorų.

Kaip atsikratyti agurkų vabalų kiaušinėlių dirvožemyje?

Patikrinkite, ar naujai pasodintuose agurkų augaluose nėra šio vabalo; Būkite atsargūs, kai augalai yra sodinukai. Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus ant žemės ir gaudykite juos kartono gabalėliu, padėtu po augalu. Arba naudokite rankinį dulkių siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Ar geltoni lipni spąstai veikia agurkų vabalus?

Geltoni lipni spąstaipagal spalvą pritraukia baltasparnius, amarus ir kitus vabzdžius. Viduje pakabinkite agurkų vabalo masalą (reikalingas naudojimui, parduodamas atskirai), kad galėtumėte stebėti ir gaudyti šiuos kenkėjus. Spąstai išlieka lipnūs visą sezoną, net ir lyjant arba kol visiškai pasidengia vabzdžiais ar dulkėmis.

Ar vištos lesa agurkų vabalus?

Jei auginate viščiukus arba turite kaimyną, kuris nori paskolinti jums savo viščiukus kelioms valandoms vakare, galite pastatyti laikiną aptvarą aplink savo agurkus ir leisti vištoms pasimėgauti vakaro užkandžiais. agurkų vabalai ant jūsų augalų, taip pat jų lervos dirvoje.

Kaip ekologiškai elgiatės su agurkų vabalais?

Ekologiškos agurkų vabalų kontrolės priemonės apima skynimą rankomis, jų pašalinimą su eilių užtvaromis arba kaolino molio naudojimą augalams užmaskuoti. Taip pat galite pasigaminti agurkų vabalų gaudykles ir sodinti kartu, kad atgrasytų šiuos agurkų kenkėjus.

Kokią ligą platina agurkų vabalai?

Agurkų vabalai taip pat gali nešioti ir perduoti skvošo mozaikos virusą. Šis virusas gali sukelti sustingusius augalus su iškreiptais, dėmėtos spalvos lapais. Virusas taip pat gali sumažinti vaisių derlių, todėl vaisiai gali būti netinkamai suformuoti ir dėmėti. Namų sodininkams šie vaisiai dažnai atrodo nepatrauklūs ir nesukelia apetito.

Ar gvazdikėlių aliejus vilioja agurkų vabalus?

Eugenolio aliejus vilioja agurkų vabalų pateles, o gvazdikėliai ir amp; kvapiųjų pipirų aliejus sudaro apie 90% šio atraktanto. Šie aliejai nepritraukia jokių kitų vabzdžių, todėl tai saugus masalas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0