...

Kiek kartų per savaitę turėčiau laistyti agurkus?

Kuo skiriasi Kirby ir agurkas?
Ar agurkams reikia visos saulės ar dalinio?
Kaip užtikrinti, kad agurkai nesuminkštėtų?
Kodėl mano agurkai paruduoja ir miršta?
Kuris augalas yra vijoklis?


Jūsų agurkai geriausiai augs, kai bus palaikoma pastovi dirvožemio drėgmė. Štai keletas svarbių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti laistant agurkų augalus: Agurkams kiekvieną savaitę reikia 1–2 colių (2,5–5 cm) vandens. Laistykite agurkus 2–3 kartus per savaitę, kol jie žydi.

Kaip dažnai laistote agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Ar laistote agurkus kasdien?

Pagrindinis agurkų priežiūros reikalavimas yra nuolatinis laistymas! Jiems reikia bent vieno colio vandens per savaitę (arba daugiau, jei temperatūra ypač aukšta). Nenuoseklus laistymas veda prie kartaus skonio vaisių.

Ar galima perlaistyti agurkus?

Agurkai nemėgsta šlapios žemės. Tiesą sakant, perlaistymas yra viena iš labiausiai paplitusių problemų, su kuriomis žmonės susiduria augindami agurkų augalus. Jei augalo šaknys nuolat šlapios, jos pradės pūti. Svarbu laistyti agurkų augalus tik tada, kai viršutinis žemės centimetras išdžiūvo.

Kiek vandens reikia agurkų augalui per dieną?

Tai reiškia, kad augalus reikia laistyti 2–3 kartus per savaitę, kai nelyja. Ir dar daugiau konteineriuose auginamiems pyragams. Kalbant apie vandens kiekį kiekvienam augalui, bendra taisyklė yra 1/4–1/2 galono vandens vienam augalui vienam laistymui.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: