...

Kas sukelia mažus agurkus?

Ar reikėtų nuskabyti braškių žiedus?
Ar galite sodinti du moliūgų augalus kartu?
Ar agurkai auga tik vieną kartą?
Kaip dažnai turėtumėte dėti Epsom druskos ant vejos?
Kiek toli pakils agurkai?


Agurkų perlaistymas arba perlaistymas Viena dažniausių pradedančiųjų problemų – agurkų augalus po vandeniu arba perlaistyti jiems augant. Dėl abiejų šių priežasčių augale gali trūkti maistinių medžiagų, todėl agurkai gali būti deformuoti, trumpi ir riebūs.

Kodėl mano agurkai trumpi, riebūs ir geltoni?

Dėl apdulkinimo agurkai deformuojasi, kartais būna geltoni. Deja, apdulkinimo trūkumas yra dažna deformuotų geltonų agurkų priežastis. Jei jūsų augalas užmezga vaisius, kurių galas yra mažesni nei likusių agurkų, priežastis greičiausiai yra prastas apdulkinimas.

Iš kur kilę maži agurkai?

Mini agurkai paprastai yra agurkai, kurie skinami anksti, kai vaisiai yra maži. Paprastai jie yra gana švelnūs ir gali būti vartojami su oda arba be jo. Be to, kai kurių veislių agurkai turi mažesnius vynmedžius ir paprastai duoda mažesnius vaisius. Miniagurkas valgomas ir žalias, ir marinuotas.

Kaip išlaikyti sveikus agurkų augalus?

Agurkai greitai augs mažai prižiūrint. Įsitikinkite, kad kiekvieną savaitę jie gauna po colį vandens. Išnaudokite visas maisto auginimo pastangas reguliariai maitindami augalus vandenyje tirpiu augaliniu maistu. Kai žemė įšyla, įdėkite sluoksnį šiaudų mulčio, kad vaisiai būtų švarūs ir išvengtumėte šliužų bei vabalų.

Kodėl mano agurkai neužauga dideli?

Vandens trūkumas riboja agurkų vynmedžių augimą. Žemėje auginamus kubelius reikia mulčiuoti susmulkintų lapų ar šiaudų sluoksniu, kad stabilizuotųsi dirvos drėgmė. Konteineriuose auginamus kubelius karštu vasaros oru reikės giliai laistyti kiekvieną dieną.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros.Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kodėl mano agurkai trumpi ir riebūs?

Agurkų perlaistymas arba povandeninis laistymas Viena dažniausių pradedančiųjų problemų yra po vandeniu arba perlaistyti agurkų augalus jiems augant. Dėl abiejų šių priežasčių augale gali trūkti maistinių medžiagų, todėl agurkai gali būti deformuoti, trumpi ir riebūs.

Kokių trąšų reikia agurkams?

Agurkams reikia vidutinio azoto ir daug fosforo ir kalio, todėl ekologiškas augalinis maistas, kurio pirmasis skaičius mažesnis nei paskutiniai du (pvz., 3-4-6), yra geras. Pomidorams reikia dirvožemio, kuriame yra daug visų maistinių komponentų, ir tos pačios trąšos su šiek tiek didesniu P ir K skaičiumi puikiai tiks.

Kas sukelia sustingusius agurkus?

Kai agurkų augalai patiria stresą, vaisių gamyba sumažėja, todėl vaisiai gali sustingti arba neformuoti. Vandens trūkumas, maistinių medžiagų trūkumas ar saulės šviesos trūkumas sumažina vaisių gamybą. Laistykite agurkų augalus vieną ar du kartus per savaitę arba kiekvieną kartą, kai dirva jaučiasi sausa 1 coliu žemiau paviršiaus.

Kaip vadinami mažyčiai agurkai?

Konišonai. Kornišonai yra labai maži – kartais net ne dviejų colių ilgio. Jei ieškote agurkų marinuoti, tai puikus pasirinkimas, nes jie lengvai tilps į stiklainį.

Ar maži agurkai yra tik maži agurkai?

Kas daro šiuos agurkus miniatiūrinius? Taigi, jums gali kilti klausimas, kokios yra miniatiūrinės agurkų veislės. Na, šios konkrečios veislės nėra tik didelės agurkų veislės, nuskintos ankstyvoje jų vystymosi stadijoje. Vietoj to, tai yra veislės, kuriųvaisiai išlaiko miniatiūrinį ūgį, net ir vaisiams subrendę.

Ar galite valgyti mažylius agurkus?

Agurkų maistinė nauda jūsų kūdikiui Agurkai yra traškūs, vėsūs ir švelnaus skonio. Vienas puodelis agurko griežinėlių su žievele turi 15 kalorijų ir yra geras vitamino K šaltinis. Kadangi agurkai sudaro 95 % vandens, jie taip pat yra puikus maistas, skatinantis hidrataciją.

Ar Epsom druska tinka agurkams?

Kaip ir bet kuris kitas augalas, agurkas klesti maistinių medžiagų turtingose ​​dirvose. Epsom druska yra svarbiausia šių maistinių medžiagų atžvilgiu. Tai užtikrina, kad jūsų agurkai turėtų pakankamai magnio ir sieros, nes dėl jų trūkumo augimas sulėtėja.

Ar turėčiau nupjauti geltonus agurkų lapus?

„Pašalinkite senesnius augalo lapus, kad šviesa pasiektų naujus vaisius ir pagerintų oro cirkuliaciją. Reguliariai nukirpkite ūglius, kurie šakojasi nuo jūsų augalo pagrindinio vynmedžio stiebo“, – priduria Starkas.

Kas sukelia sustingusius agurkus?

Kai agurkų augalai patiria stresą, vaisių gamyba sumažėja, todėl vaisiai gali sustingti arba neformuoti. Vandens trūkumas, maistinių medžiagų trūkumas ar saulės šviesos trūkumas sumažina vaisių gamybą. Laistykite agurkų augalus vieną ar du kartus per savaitę arba kiekvieną kartą, kai dirva jaučiasi sausa 1 coliu žemiau paviršiaus.

Kodėl mano agurkai garbanojasi, o ne auga tiesiai?

Netolygus apdulkinimas veda prie garbanotų agurkų Dažniausia agurkų garbanojimo priežastis yra netolygus apdulkinimas. Agurkus dažniausiai apdulkina bitės ir skraidyklės, todėl norint tolygiai apdulkinti, būtina pritraukti apdulkintojų į savo sodą.

Ar galima valgyti deformuotus agurkus?

Dėl prasto apdulkinimo iškreiptus agurkus puikiai tinka valgyti. Įtemptos augimo sąlygos, tokios kaip sausra, taip pat gali sukelti netinkamą formąvaisių. Trūkstant vandens taip pat išaugs kartaus skonio agurkai.

Ar turėčiau nuskabyti agurkų žiedus?

A: Nuimkite žiedus, jei norite daugiau stiebų ir lapų, ypač jei augalas jaunas. Galite pašalinti gėles iš apačios, kad augalas daugiau dėmesio skirs viršutiniams agurkams (taip pat agurkai nenulips nuo žemės).

Kas atsitiks, jei laistysite agurkų augalus?

Kai perlaistote agurkų augalus, šaknys uždussta ir pats augalas negali gauti deguonies, reikalingo išgyventi. Tai dažnai lemia lapų pageltimą, vytimą, šaknų puvimą ir galiausiai mirtį.

Kodėl mano agurkai žydi, bet nėra agurkų?

Moteriška gėlė negali gaminti žiedadulkių, reikalingų vaisiui vystytis, ir priklauso nuo vabzdžių (arba žmonių) apdulkintojų, kurie perneša žiedadulkes iš vyriškos gėlės. Vyriški žiedai pradeda formuotis anksčiau nei susiformuoja moteriškieji žiedai. Taigi, agurkai gali žydėti, bet neduoti vaisių.

Ar galite laistyti agurkus kasdien?

Pagrindinis agurkų priežiūros reikalavimas yra nuolatinis laistymas! Jiems reikia bent vieno colio vandens per savaitę (arba daugiau, jei temperatūra ypač aukšta). Nenuoseklus laistymas veda prie kartaus skonio vaisių.

Kaip dažnai tręšiate agurkus?

Agurkų augalams reikia nedidelės dozės trąšų kas 10–14 dienų, kad jie augtų ir derėtų maksimaliai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: