Kas atsitiks, jei pasodinsite kukurūzus per arti?

Kas skatina agurkų žydėjimą?
Kuris nėra vijoklis?
Ar agurkų augalus reikia retinti?
Ar imbieras yra vijoklinis augalas?
Ar morkų lapai yra valgomi?


Saldieji kukurūzai, spragėsiai, lauko kukurūzai ir naujos super ir cukrumi patobulintos veislės apdulkins. Jei pasodinsite juos per arti, gausite krakmolingus, labai nesaldžius kukurūzus. Kad kukurūzai būtų atskiri ir saldūs, kaip reklamuojama, tarp kukurūzų blokų turi būti bent 50 pėdų atstumas.

Ar kukurūzus galima auginti arti vienas kito?

Venkite lėto augimo Nesodinkite per arti vienas kito arba rizikuojate, kad burbuolės bus apgailėtinai mažos. Mano drėgnesniu klimatu tinka ir 12 colių (30 cm) atstumas vienas nuo kito, bet sausesniuose regionuose galbūt geriau eiti maždaug 16 colių (40 cm) atstumu vienas nuo kito, kad augalai turėtų daugiau išteklių.

Kaip arti galima sėti kukurūzus?

Augalai turi būti išdėstyti 8–10 colių atstumu vienas nuo kito. Ankstyviems sodinimams sėklos turi būti ne gilesnės kaip 1 colis. Vėlesniam sodinimui pasodinkite sėklas 1–2 colių gyliu, kad užtikrintumėte tinkamą drėgmės kontaktą. Kiekvienas kukurūzų sodinimas bus subrendęs tik trumpą laiką: 7-10 dienų.

Ar galite pasodinti 2 eiles kukurūzų?

Sėkite kukurūzus keliomis trumpomis eilėmis, o ne viena ar dviem ilgomis eilėmis. Pasodinkite kukurūzų sėklas maždaug 1 colio gylyje ir 3–4 colių atstumu vienas nuo kito. Išskirkite eilutes 2½–3 pėdų atstumu. Kai augalai pakyla, retinkite juos iki 1 pėdos atstumu.

Kaip toli vienas nuo kito turi būti kukurūzai, kad neapdulkintų?

Atstumas Atstumas tarp veislių gali užkirsti kelią kukurūzų kryžminiam apdulkinimui. 100 pėdų atstumas paprastai laikomas pakankamu atstumu, kad būtų išvengta reikšmingo kryžminio apdulkinimo. Namas tarp (ar kokia kita didelė konstrukcija) taip pat gali padėti.

Ar kukurūzus galima auginti arti vienas kito?

Venkite lėto augimo Nesodinkite per arti vienas kito arba rizikuojate, kad burbuolės bus apgailėtinai mažos. Mano drėgnesniame klimate tinka 12 colių (30 cm) atstumas vienas nuo kito, bet sausesniuose regionuose galbūt geriau pasirinkti maždaug 16 colių.(40 cm) vienas nuo kito, kad augalai turėtų daugiau išteklių.

Kodėl ūkininkai palieka 4 eiles kukurūzų?

Stautos juostelės: šios juostelės buvo paliktos, nes kukurūzai buvo susmulkinti. Kai kurie buvo palikti, nes kukurūzai buvo užkrėsti Aspergillus, kuris gali gaminti aflatoksiną ir paveikti kokybę. Keturios eilės juostelės pateikia klausimų tiems, kurie domisi, kodėl kukurūzai vis dar yra.

Koks yra geriausias tarpas tarp eilių kukurūzams?

Ar turėtumėte laistyti kukurūzus kasdien?

Kukurūzai turi gilias šaknis, todėl laistyti reikia pakankamai ilgai, kad vanduo pasiektų 30–36 colių gylį. Kadangi kukurūzams naudingas gilus, mirkant laistymas, geriausia laistyti kartą per savaitę, o ne kasdien, nes taip užtikrinama tinkama dirvožemio drėgmė.

Ar galite pasodinti tik vieną kukurūzų eilę?

Kukurūzų eilės turi būti ne didesniu kaip trijų pėdų atstumu. Augindami saldžiuosius kukurūzus, sode nesodinkite vienos ilgos eilės. Būtinai pasodinkite saldžiuosius kukurūzus blokais iš mažiausiai keturių eilučių, kad užtikrintumėte tinkamą apdulkinimą.

Ar kukurūzai turi būti sodinami eilėmis?

Apžvalga. Cukriniai kukurūzai yra žolinių šeimos narys. Mažesniuose soduose jis turėtų būti sodinamas kvadratiniais blokais, o ne ilgomis eilėmis, kad būtų pagerintas kryžminis apdulkinimas tarp kukurūzų stiebų.

Ar turėtumėte HILL kukurūzų?

Kukurūzai taip pat gali būti perpūsti esant dideliam vėjui. Taigi vienas iš būdų palaikyti augalus – suteikti jiems tvirtesnį pagrindą vieną ar du kartus per savaitę aplink augalą nukrapštant „kalvelės“ nešvarumus, kol kukurūzai pradės dygti.

Kas gerai auga šalia kukurūzų?

Krapai – puiki žolė, auganti šalia kukurūzų. Jis gali pagerinti kukurūzų skonį ir pritraukti naudingų vabzdžių, tokių kaip blakės ir parazitinės vapsvos. Medetkos ir nasturtės – šios dvi gėlės privalomos visuose soduose, nes gali atbaidyti ar sugauti kenkėjus.

Kaip dažnaiar kukurūzus reikia laistyti?

Auginimo gairės Kukurūzams per savaitę reikia maždaug 1 colio vandens, ypač kai stiebai pradeda dygti. Dėl vandens streso apdulkinimo metu ausyse trūks daug branduolių, todėl nepraleiskite kukurūzų pleistro laistymo. Vandenį užtepkite ant dirvožemio paviršiaus naudodami mirkymo žarną arba lašelinį drėkinimą.

Kaip arti saldieji kukurūzai gali būti sodinami lauko kukurūzams?

Kryžminio apdulkinimo galima išvengti pasodinus saldžiuosius kukurūzus 250 pėdų atstumu nuo kitų rūšių kukurūzų.

Kas atsitiks, jei kukurūzai kryžmiškai apdulkina?

Jei sodinate skirtingų veislių saldžiuosius kukurūzus arti vienas kito, rizikuojate kryžminiu apdulkinimu, nes saldžiuosius kukurūzus apdulkina vėjas. Kryžminis apdulkinimas gali sukelti krakmolingus ir nevalgomus kukurūzus, o jūs nebeturite aiškios derliaus nuėmimo ar brandos datos, nes veislės rekomendacijos nebegalioja.

Ar galite sėti kukurūzus toje pačioje vietoje kiekvienais metais?

– Įprasta išmintis rodo, kad kukurūzų pasėlius reikia kaitalioti su kitu pasėliu. Tačiau kai kurie ūkininkai nepaiso šio išmintingo patarimo ir duoda didelį derlių augindami kukurūzus tame pačiame lauke metai iš metų, sakė du Purdue universiteto žemės ūkio ekonomistai.

Ką geriausia sodinti šalia kukurūzų?

Krapai – puiki žolė, auganti šalia kukurūzų. Jis gali pagerinti kukurūzų skonį ir pritraukti naudingų vabzdžių, tokių kaip blakės ir parazitinės vapsvos. Medetkos ir nasturtės – šios dvi gėlės privalomos visuose soduose, nes gali atbaidyti ar sugauti kenkėjus.

Kiek kukurūzų galiu pasodinti į 4×4?

Viename 4×4 kvadrate gali būti 12–64 kukurūzų augalai.

Ar kukurūzus galima auginti arti vienas kito?

Venkite lėto augimo Nesodinkite per arti vienas kito arba rizikuojate, kad burbuolės bus apgailėtinai mažos. Mano drėgnesniame klimate tinka 30 cm atstumas vienas nuo kito, bet sausesniuose regionuosegali būti geriau, jei vienas nuo kito būtų maždaug 16 colių (40 cm), kad augalai turėtų daugiau išteklių.

Kodėl ūkininkai naktį pjauna kukurūzus?

Kodėl kukurūzai skinami naktį? Dėl kukurūzų stiebų sąlygų kukurūzai nuimami naktį. Jie yra maždaug nuo šešių iki aštuonių pėdų aukščio, o kadangi darbuotojai nuima derlių vietoje, kur derliaus nuėmimo sezono metu temperatūra gali pakilti iki 100 °F, derlių geriau nuimti naktį, kai vėsiau.

Kodėl ūkininkai nupjauna kukurūzų viršūnes?

A: Augalų antpilas skirtas kukurūzų sėkloms auginti. Kutai pašalinami, kad augalus galėtų apdulkinti tik kiti augalai. Viršutinės eilutės yra moteriškos eilutės.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: