...

Kas atsitiks, jei pasodinsite kukurūzus per arti vienas kito?

Kuris iš jų yra vijoklis?
Ar agurkams reikia pilnos saulės šviesos?
Kodėl kai kurie augalai vadinami alpinistais?
Kaip apdulkinate agurkus?
Kiek yra vijoklinių augalų?


Saldieji kukurūzai, spragėsiai, lauko kukurūzai ir naujos super ir cukrumi patobulintos veislės apdulkins. Jei pasodinsite juos per arti, gausite krakmolingus, labai nesaldžius kukurūzus. Kad kukurūzai būtų atskiri ir saldūs, kaip reklamuojama, tarp kukurūzų blokų turi būti bent 50 pėdų atstumas.

Ar kukurūzus galima auginti arti vienas kito?

Venkite lėto augimo Nesodinkite per arti vienas kito arba rizikuojate, kad burbuolės bus apgailėtinai mažos. Mano drėgnesniu klimatu tinka ir 12 colių (30 cm) atstumas vienas nuo kito, bet sausesniuose regionuose galbūt geriau eiti maždaug 16 colių (40 cm) atstumu vienas nuo kito, kad augalai turėtų daugiau išteklių.

Kaip arti galite sodinti kukurūzus vienas šalia kito?

Sėti tarp sėklų 8–12 colių atstumu vienas nuo kito eilėmis 2,5–3 pėdų atstumu. Cukriniai kukurūzai taip pat gali būti sodinami „kalvose”. Į vieną kalvą pasėkite 4–5 sėklas maždaug 3 colių atstumu tarp sėklų.

Ar galite pasodinti 2 eiles kukurūzų?

Sėkite kukurūzus keliomis trumpomis eilėmis, o ne viena ar dviem ilgomis eilėmis. Pasodinkite kukurūzų sėklas maždaug 1 colio gylyje ir 3–4 colių atstumu vienas nuo kito. Išskirkite eilutes 2½–3 pėdų atstumu. Kai augalai pakyla, retinkite juos iki 1 pėdos atstumu.

Kaip tankiai galite sodinti kukurūzus?

Pasodinkite 4 sėklas į kvadratinę pėdą, o tada atskieskite iki 2 sėklų kvadratinėje pėdoje. Pasodinus kukurūzus taip tankiai, bus mažesnės nei įprastos varpos, bet pagerės apdulkinimas ir derliaus kokybė.

Ar kukurūzus galima auginti arti vienas kito?

Venkite lėto augimo Nesodinkite per arti vienas kito arba rizikuojate, kad burbuolės bus apgailėtinai mažos. Mano drėgnesniu klimatu tinka ir 12 colių (30 cm) atstumas vienas nuo kito, bet sausesniuose regionuose galbūt geriau eiti maždaug 16 colių (40 cm) atstumu vienas nuo kito, kad augalai turėtų daugiau išteklių.

Kodėl ūkininkai palieka 4 eiles kukurūzų?

Stovimos juostos: šiosliko juostelių, nes kukurūzai buvo susmulkinti. Kai kurie buvo palikti, nes kukurūzai buvo užkrėsti Aspergillus, kuris gali gaminti aflatoksiną ir paveikti kokybę. Keturios eilės juostelės pateikia klausimų tiems, kurie domisi, kodėl kukurūzai vis dar yra.

Kaip toli vienas nuo kito turi būti kukurūzai, kad neapdulkintų?

Atstumas Atstumas tarp veislių gali užkirsti kelią kukurūzų kryžminiam apdulkinimui. 100 pėdų atstumas paprastai laikomas pakankamu atstumu, kad būtų išvengta reikšmingo kryžminio apdulkinimo. Namas tarp (ar kokia kita didelė konstrukcija) taip pat gali padėti.

Koks yra geriausias tarpas tarp eilių kukurūzams?

Koks yra geriausias tarpas tarp kukurūzų?

Sėklas išdėliokite 8–12 colių atstumu vienas nuo kito eilėmis 2½–3 pėdų atstumu. Cukriniai kukurūzai taip pat gali būti sodinami „kalvose“. Į vieną kalvą pasėkite 4–5 sėklas maždaug 3 colių atstumu tarp sėklų. Kalvos turėtų būti išdėstytos 2½ pėdų atstumu, o tarp eilių – 2,5–3 pėdos.

Ko neturėtumėte sodinti šalia kukurūzų?

5 kopūstinių šeimos augalai konkuruos dėl maistinių medžiagų dirvožemyje. 2. Pomidorai.

Ar kukurūzai gali augti grupelėmis?

Savo sode kukurūzus auginame po tris grupes, 18 colių tarp kekelių. Jie eina žemyn 30 colių pločio lovų centre. Ši tvarka iki šiol leido mūsų kukurūzams atlaikyti labai stiprų vėją, kurį patiriame, ir taip pat užtikrino sėkmingą apdulkinimą.

Ar kukurūzus reikia nusėti?

Kukurūzai taip pat gali būti perpūsti esant dideliam vėjui. Taigi vienas iš būdų palaikyti augalus yra suteikti jiems tvirtesnį pagrindą, vieną ar du kartus per savaitę nubraukiant „kalvelės“ nešvarumus aplink augalą, kol kukurūzai pradės džiūti.kutas.

Ar galite sodinti kukurūzus 6 colių atstumu vienas nuo kito?

Sėkite ir sodinkite, kad galėtumėte sėti saldžiuosius kukurūzus, kol dirva sušils. Mirkykite sėklas vandenyje per naktį, prieš sodindami jas 1 colio gylyje ir 6 colių atstumu vienas nuo kito. Ploni iki 12 colių, kai augalai yra 6 colių aukščio. Mūsų sodo planuotojas gali sudaryti asmeninį kalendorių, kada sėti, sodinti ir nuimti derlių jūsų vietovėje.

Ar galima kukurūzus perlaistyti?

Ar galima per daug laistyti kukurūzus? Kukurūzų perlaistymas gali būti toks pat žalingas kaip ir perlaistymas. Perlaistyti augalai neaugins ausų ir ilgainiui nuvys ir mirs. Turėkite tai omenyje laistydami.

Kaip dažnai laistyti kukurūzus?

Kukurūzų augalą reikia laistyti saikingai. Kruopščiai laistykite kartą per 7–10 dienų arba tada, kai dirva išdžiūvo, kad palietų 1 colio gylį. Kukurūzų augalo šaknys išsidėsčiusios arti nendrių.

Kaip užauginate dideles kukurūzų varpas?

Kukurūzams reikia didelių vandens ir trąšų poreikių, todėl jų suspaudimas prastai augs. Pasodinę kukurūzus į bloką ir reguliariai maitindami trąšomis bei vandeniu, suteiksite kukurūzų augalams geriausią galimybę tinkamai apdulkinti, augti ir gerai užpildyti varpas.

Ką geriausia sodinti šalia kukurūzų?

Krapai – puiki žolė, auganti šalia kukurūzų. Jis gali pagerinti kukurūzų skonį ir pritraukti naudingų vabzdžių, tokių kaip blakės ir parazitinės vapsvos. Medetkos ir nasturtės – šios dvi gėlės privalomos visuose soduose, nes gali atbaidyti ar sugauti kenkėjus.

Kiek kukurūzų galiu pasodinti į 4×4?

Viename 4×4 kvadrate gali būti 12–64 kukurūzų augalai.

Ar kukurūzus galima auginti arti vienas kito?

Venkite lėto augimo Nesodinkite per arti vienas kito arba rizikuojate, kad burbuolės bus apgailėtinai mažos. Mano drėgnesniu klimatu tinka ir 30 cm (12 colių) atstumas vienas nuo kito.bet sausesniuose regionuose galbūt geriau eiti maždaug 16 colių (40 cm) atstumu vienas nuo kito, kad augalai turėtų daugiau išteklių.

Kodėl ūkininkai naktį pjauna kukurūzus?

Kodėl kukurūzai skinami naktį? Dėl kukurūzų stiebų sąlygų kukurūzai nuimami naktį. Jie yra maždaug nuo šešių iki aštuonių pėdų aukščio, o kadangi darbuotojai nuima derlių vietoje, kur derliaus nuėmimo sezono metu temperatūra gali pakilti iki 100 °F, derlių geriau nuimti naktį, kai vėsiau.

Kodėl ūkininkai nupjauna kukurūzų viršūnes?

A: Augalų antpilas skirtas kukurūzų sėkloms auginti. Kutai pašalinami, kad augalus galėtų apdulkinti tik kiti augalai. Viršutinės eilutės yra moteriškos eilutės.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: