Kaip tręšiate augalus kiaušinių lukštais?

Kaip auginate paprikas pavėsyje?
Ar dauguma augalų mėgsta kavos tirščius?
Kas atsitinka, kai laistote augalą kava?
Kada nereikėtų tręšti augalų?
Kaip į vazono dirvą įberti kavos tirščių?


Tiesiog sutrinkite švarius, sausus kiaušinių lukštus į smulkius miltelius. Suberkite kiaušinių lukštus į verdantį vandenį, tada uždenkite ir laikykite mišinį vieną savaitę, atidengdami tik kartą per dieną, kad pamaišytumėte. Po septynių dienų mišinį supilkite tiesiai į dirvą virš augalo šaknų.

Kaip ruošiate kiaušinių lukštus augalams?

Jei norite paruošti kiaušinių lukštus, sumalkite maišytuvu, smulkintuvu arba grūstuvu ir susmulkinkite juos į dirvą. Kadangi kiaušinių lukštams suirti ir augalų šaknims įsisavinti prireikia kelių mėnesių, rudenį rekomenduojama juos įdirbti į dirvą. Pavasarį į dirvą galima įmaišyti daugiau kriauklių.

Kaip gaminti skystas trąšas iš kiaušinių lukštų?

Sutrintus kiaušinių lukštus sumaišykite tiesiai į vazono žemę. Prieš tai darydami, į dirvą įmaišykite saują susmulkintų kiaušinių lukštų. Laikui bėgant, kiaušinių lukštai išplaus savo maistines medžiagas į dirvą ir padės jauniems augalams išaugti sveikais, stipriais augalais.

Ar kiaušinių lukštai yra gera trąša?

Kiaušinių lukštuose bus nedidelis kiekis kalcio, kalio, šiek tiek natrio, bet ne tiek, kad pakenktų augalams, fosforo ir magnio. Jie nesuteikia visų augalui reikalingų maistinių medžiagų, bet gali būti naudojami kaip priedas prie įprasto tręšimo režimo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: