Kaip sužinoti, ar mano moliūgai yra apdulkinti?

Ar agurkai auga tik vieną kartą?
Kiek agurkų auga piliakalnyje?
Kaip dažnai česnaką reikia laistyti?
Kokią žolę lengviausia auginti namuose?
Kas yra geriausias alpinistas pasaulyje?


Kaip sužinoti, ar mano moliūgai yra apdulkinti? Sužinosite, kad jūsų moliūgai apdulkinami, kai vaisiai užauga didesni ir pradeda augti iki pilno dydžio. Jei tai buvo sėkminga, patelės žiedai nuvys ir nukris, o vaisius ant stiebo išaugs iki brandos.

Kaip žinoti, ar moliūgai yra apvaisinti?

Ženklai, kad cukinijos žiedas buvo apdulkintas Neapdulkinti moliūgai iš pradžių pradeda geltonuoti. Tada jie nustos augti, taps rudi ir taps minkšti liesti. Vienintelis būdas sužinoti, ar gėlės buvo apdulkintos, pažvelgus į cukinijos moliūgą. Apdulkintas moliūgas išlieka ryškiai žalias ir kasdien auga ilgiau.

Kas atsitiks, jei moliūgai nebus apdulkinti?

Jei nevyksta apdulkinimas, nesubrendę vaisiai supūs ir nukris. Sumanūs sodininkai taip pat gali pastebėti, kad kai kurkubitai iš pradžių pradeda žydėti, augalai išaugina tik vyriškus žiedus. Nesijaudink! Tai trunka tik savaitę ar dvi, o netrukus pasirodys daugybė moteriškų gėlių.

Ar visi moliūgai apsidulkina?

Kitas savaime apdulkinantis augalas yra vasarinis ir žieminis moliūgas (ir visi kiti Cucurbitaceae šeimos nariai), kurių kiekvienas turi atskirus vyriškus ir moteriškus žiedus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0