...

Kaip pasigaminti naminių vabzdžių repelentų?

Kiek galonų reikia agurkams?
Ar morkos gali augti vazonuose?
Ar bakterinis vytulys išlieka dirvožemyje?
Ar braškių vynmedžiai?
Kas gerai auga esant dideliam karščiui?


Vienas iš paprasčiausių naminių purškalų nuo vabzdžių, tiesiog sumaišykite vieną puodelį baltojo acto su trimis puodeliais vandens. Taip pat galite įpilti pusę arbatinio šaukštelio indų plovimo muilo, kad tirpalas sukibtų. Kruopščiai sukratykite ir užtepkite ant pažeistų vietų.

Koks yra geriausias naminis vabzdžių repelentas?

Vienas iš paprasčiausių naminių purškalų nuo vabzdžių, tiesiog sumaišykite vieną puodelį baltojo acto su trimis puodeliais vandens. Taip pat galite įpilti pusę arbatinio šaukštelio indų plovimo muilo, kad tirpalas sukibtų. Kruopščiai sukratykite ir užtepkite ant pažeistų vietų.

Kaip pačiam pasidaryti vabzdžių repelentą?

Ar actas gerai atbaido klaidas?

Acto rūgštis daro actą puikia kovos su kenkėjais priemone, atbaidant kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius kiemo nemalonumus ir netgi naikindama silpnesnius vabzdžius. Tai veiksmingiausia nuo skruzdėlių, vorų ir uodų. Galite neleisti vorams patekti į jūsų namus, apipurškę acto aplink savo nuosavybės perimetrą ir įėjimus.

Koks yra geriausias naminis uodų atbaidymo priemonė kieme?

Burnos skalavimo skystis, actas ir pasenęs alus „One“ ragina sumaišyti mėtinį burnos skalavimo skystį, „Epsom“ druską ir pasenusį alų ir purkšti juo aplink savo kiemą. Kitas naudojamas obuolių sidro actas, vanduo ir aliejus, sudarytas iš citronelių, pipirmėčių, citrinžolės, kedro medienos ir pelargonijos.

Kaip pačiam pasidaryti vabzdžių repelentą?

Koks yra natūralus būdas atbaidyti klaidas?

Citrinžolių, citrusinių vaisių, pipirmėčių, eukaliptų, arbatmedžių, citronelių, katžolės ir levandų aliejai turi savybių, kurios atbaido kenkėjus. Aliejus galima naudoti atskirai arba kartu pasigaminti paprastą mikstūrą nuo vabzdžių. Mažame purškimo buteliuke sumaišykite apie 1 puodelį vandens su 25–30 lašų aliejaus.

Kaip pasigaminti paprastą priemonę nuo uodų?

Surinkite ingredientus. Jums reikės pusės puodelio distiliuoto vandens,pusė puodelio hamamelio, įtrinto alkoholio arba acto ir 30–40 lašų jūsų pasirinkto eterinio aliejaus. (Alkoholio trynimas gali sudirginti, jei purškiamas ant odos, o hamamelis yra švelniausias purškimo variantas.) 2.

Koks saugiausias vabzdžių repelentas?

DEET patvirtintas kaip saugus ir veiksmingas vabzdžių repelentas. DEET koncentracija produkte rodo, kiek ilgai produktas bus veiksmingas – didesnė koncentracija veikia ilgiau. Pavyzdžiui, 10 % DEET suteikia apsaugą maždaug 2 valandas, o 30 % DEET – apie 5 valandas.

Kas apsaugo nuo klaidų?

Citronelės, citrinžolė, saldieji apelsinai, citrininiai eukaliptai, pipirmėtės, levandos ir cinamonas – tai tik keletas aliejų, kurie, kaip žinoma, atbaido vasaros vabzdžius. Internete yra keletas receptų, skirtų „pasidaryk pats“ vabzdžių repelentams, kiemo purškalams, žvakėms ir difuzorių mišiniams.

Kokių kvapų nekenčia vabzdžiai?

Su repelentu labiausiai siejami citronelių aliejus, eukaliptų aliejus ir katžolės aliejus, tačiau kiti – gvazdikėlių, pačiulių, pipirmėčių ir pelargonijų aliejus.

Kokias klaidas vilioja actas?

Vaisinėms muselėms ir amarams acto kvapas yra nenugalimas. Jei vaisinės muselės ar amarai trukdo jūsų namuose, kieme ar lauko pastatuose, į nedidelį dubenį iki pusės pripildykite obuolių sidro acto ir sandariai uždenkite plastikine plėvele.

Kokio kvapo nekenčia uodai?

„Uodai nemėgsta tam tikrų kvapų, pavyzdžiui, levandų, citronelių ar eukaliptų. Šie kvapai atbaido uodus, nes gamina chemines medžiagas, kurių uodai nemėgsta – būtent linalolį ir geraniolį“, – sako Melanie Rose, Nationwide Pest Control kenkėjų specialistė.

Kaip pasigaminate naminį purškiklį nuo uodų?

Įlašinkite 10 lašų citrinžolių aliejaus ir 10 lašų rozmarinų aliejaus į 60 mlnešiklio aliejaus (alyvuogių aliejaus arba kokosų aliejaus) su virintu vandeniu ir degtine į purškimo buteliuką, kad sukurtumėte puikų naminį purškiklį nuo uodų, kuris geriausiai veikia.

Koks kvapas naikina uodus?

Citronelių aliejus yra natūralus uodų repelentas, kuris užmuš uodus ir išvarys juos iš jūsų namų. Ieškokite citronelių žvakių arba naudokite citronelių eterinį aliejų garintuve ar aliejaus difuzoriumi.

Koks yra geriausias naminis musių repelentas?

Bazilikų, lauro lapų, kedrų, cinamono, citrusinių vaisių, citronelių, gvazdikėlių, agurkų griežinėlių arba žievelių, levandų, medetkų, mėtų, pipirmėčių, pušų, rozmarinų ir vanilės aliejai bei oro gaivikliai yra keli populiarūs musių repelentų pasirinkimai.

Kaip pasigaminate naminį purškiklį nuo uodų?

Į purškimo buteliuką įlašinkite 10 lašų citrinžolių aliejaus ir 10 lašų rozmarinų aliejaus į 60 ml nešiklio aliejaus (alyvuogių aliejaus arba kokosų aliejaus) su virintu vandeniu ir degtine, kad sukurtumėte puikų naminį purškiklį nuo uodų, kuris geriausiai veikia.

Kaip pačiam pasidaryti vabzdžių repelentą?

Ar džiovintuvo lakštai atbaido klaidas?

Daugelyje džiovinimo lakštų yra ingrediento linalolas, kurio galima rasti tokiuose augaluose kaip levandos, bazilikas ir kalendra, kurie visi natūraliai atbaido įprastus sodo kenkėjus. Panašūs tyrimai parodė, kad šis ingredientas taip pat naudingas atbaidant tokias klaidas kaip erkės, straubliukai, vabalai ir vokiški tarakonai.

Ar Vicks VapoRub apsaugo nuo klaidų?

Kaip vabzdžių repelentas Jei pasibaigs įprastas purškalas nuo vabzdžių, apsvarstykite galimybę įtrinti Vicks VapoRub į odą kaip pakaitalą; jis gali neturėti specialios vabzdžių repelento galios, tačiau jis tikrai gali neleisti vabzdžiams įkandimo ir tuo pat metu išvalyti sinusus.

Koks losjonas apsaugo nuo vabzdžių?

Kitas geriausiai parduodamas losjonas nuo uodųUltrathon losjonas nuo vabzdžių iš 3M. Šiame losjone yra apie 34 % DEET, kad atbaidytų ne tik uodus, bet ir įkandančias muses, čigeres, elnių muses, erkes, uodus ir blusas.

Koks muilas apsaugo nuo vabzdžių?

Šis virusinis „Facebook“ įrašas atskleidžia, kad stipriai kvepiantis muilas, kaip ir „Irish Spring“, savo stipriu kvapu apsaugo nuo kenkėjų. Airijos pavasaris yra žinomas dėl savo klasikinio „gaivinančio“ kvapo, o internete yra daugybė sėkmės istorijų apie žmones, naudojančius jį musėms išvaryti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: