Kaip natūraliai atsikratyti agurkų vabalų?

Kaip natūraliai atsikratyti agurkų vabalų?

Ar vyriški moliūgų žiedai duoda vaisius?
Ką reiškia 7 rožės?
Ar turėtumėte nupjauti lapus nuo agurkų augalų?
Ar braškių augalai gali gauti per daug saulės?
Kaip padaryti, kad agurkų sėklos augtų greičiau?


Diatomitinė žemė puikiai veikia, kad agurkų vabalai nepatektų į mūsų sodą! Diatomitinė žemė yra netoksiški milteliai, kurie puikiai kovoja su kenkėjais jūsų sode. Diatomitinė žemė yra smulkūs milteliai, pagaminti iš susmulkintų diatominių dumblių su kietu apvalkalu fosilijų.

Ar muiluotas vanduo veikia agurkų vabalus?

Daugelis augintojų svarsto, ar jie gali purkšti savo augalus muiluotu vandeniu, kad sunaikintų agurkų vabalus, tačiau tai nėra itin efektyvu. Tiesiog paprastas muiluotas vanduo iš jūsų namų agurkų vabalų nenužudys, jums reikia kažko stipresnio. Rekomenduojame išbandyti augalinį ploviklį, pavyzdžiui, nimbamedžio aliejų.

Kas labiausiai vilioja agurkų vabalus?

Agurkų vabalus prie augalų šeimininkų pritraukia cheminė medžiaga, vadinama cucurbitacinu, kuri suteikia agurkams kartumo ir greičiausiai yra naudojama kaip apsauga nuo mažiau specializuotų žolėdžių (Deheer ir Tallamy, 1991).

Ko nekenčia agurkų vabalai?

Auginkite atbaidančius augalus. Gėlės, pavyzdžiui, nasturtės ir medetkos, žolė, pvz., katžolė, ir daržovės, pavyzdžiui, ridikai ir kukurūzai, padeda apsaugoti nuo agurkų vabalų.

Kaip pasigaminate naminį purškalą nuo vabzdžių?

Vienas iš paprasčiausių naminių purškalų nuo vabzdžių, tiesiog sumaišykite vieną puodelį baltojo acto su trimis puodeliais vandens. Taip pat galite įpilti pusę arbatinio šaukštelio indų plovimo muilo, kad tirpalas sukibtų. Kruopščiai sukratykite ir užtepkite ant pažeistų vietų.

Kaip atsikratyti agurkų vabalų savo sode?

Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus ant žemės ir gaudykite juos kartono gabalėliu, padėtu po augalu. Arba naudokite rankinį dulkių siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Kaip galite atsikratyti agurkų vabalų?

Naudokite geltonus lipnius spąstus, kad gaudytumėte agurkų vabalus ir kitus kenkėjus. Numuškite vabalus įsumalti ir sugauti juos po augalu padėtu kartono gabalėliu. Arba naudokite rankinį dulkių siurblį, kad susiurbtumėte vabalus.

Kiek laiko yra aktyvūs agurkų vabalai?

Agurkų vabalai gyvena apie 8 savaites ir yra ypač aktyvūs pavasarį, kai augalų stiebai ir lapai yra jauni ir švelnūs. Jie taip pat mėgsta būriuotis oranžinės geltonos spalvos agurkų žieduose. Peržiūrėkite visus šio vieno žiedo vabalus!

Ar neem aliejus veikia agurkų vabalus?

Neem aliejus yra veiksmingas organinis pesticidas, kuris gali būti naudojamas anksti kontroliuoti agurkų vabalus. Neemo aliejus sutrikdo vabalų vystymąsi, neleidžia jiems maitintis ir daugintis, todėl jie miršta nuo bado.

Ar neemo aliejus atsikratys agurkų vabalų?

Neem aliejus yra veiksmingas organinis pesticidas, kuris gali būti naudojamas anksti kontroliuoti agurkų vabalus. Neemo aliejus sutrikdo vabalų vystymąsi, neleidžia jiems maitintis ir daugintis, todėl jie miršta nuo bado.

Ar svogūnai atbaidys agurkų vabalus?

Drąsus svogūnų kvapas iš tikrųjų gali atbaidyti kenkėjus arba juos supainioti, nes užmaskuoja mėgstamų augalų šeimininkų kvapą. Bet kuriuo atveju, svogūnai agurkų lopinėlyje gali atbaidyti agurkų vabalus, o pasodinus juos tarp morkų eilių, atbaido suaugusias morkų šakniavaisių muses.

Ar krapai atbaido nuo agurkų vabalų?

Agurkai: krapai pritraukia naudingus vabzdžius, kurie minta agurkų kenkėjais, pavyzdžiui, agurkų vabalais. 5. Pomidorai: krapai gali pagerinti pomidorų augalų sveikatą ir pritraukti pomidorų raguolio plėšrūnus.

Kaip apsaugoti vabalus nuo augalų?

Pabandykite šalia paveiktų augalų pasodinti česnaką, rūtą ar bitkrėslę, kad atgrasytumėte japoniškus vabalus.

Ar Vicks VapoRub apsaugo nuo klaidų?

Kaip vabzdysRepelentas Jei pasibaigs įprastas purškalas nuo vabzdžių, apsvarstykite galimybę įtrinti Vicks VapoRub į odą kaip pakaitalą; jis gali neturėti specialios vabzdžių repelento galios, tačiau jis tikrai gali neleisti vabzdžiams įkandimo ir tuo pat metu išvalyti sinusus.

Ar džiovintuvo lakštai atbaido klaidas?

Daugelyje džiovinimo lakštų yra ingrediento linalolas, kurio galima rasti tokiuose augaluose kaip levandos, bazilikas ir kalendra, kurie visi natūraliai atbaido įprastus sodo kenkėjus. Panašūs tyrimai parodė, kad šis ingredientas taip pat naudingas atbaidant tokias klaidas kaip erkės, straubliukai, vabalai ir vokiški tarakonai.

Ar galite naudoti Dawn indų muilą insekticidui?

Nerekomenduojama naudoti indų ploviklio (pvz., Dawn), skalbinių ploviklio ar rankų muilo (net „natūralaus“ versijos), nes šiuose muiluose yra abrazyvinių ingredientų, galinčių pakenkti jūsų augalams. Insekticidui „pasidaryk pats“ geriausias sprendimas yra ekologiškas grynas kastilijos skystas muilas, nes jis yra natūralus ir labai efektyvus.

Ar actą galima naudoti kaip pesticidą?

Actas yra vienas iš geriausių ingredientų, skirtų kenkėjų kontrolės purškimui gaminti. Jis veiksmingai atbaido skruzdėles, uodus, vaisines muses ir daugelį kitų. Mišinio kūrimas yra gana paprastas ir laikomas saugiu žmonėms ir naminiams gyvūnėliams. Acto rūgštingumas yra pakankamai stiprus, kad sunaikintų daugybę kenkėjų.

Kaip pasigaminti agurkų vabalo spąstus?

Gyvų vabalų spąstams išpjaukite dvi plastikinio indo puses ir įdėkite karštų klijų tinklelį, kad užtikrintumėte vėdinimą (3 pav.). Išgręžkite dvi skyles viršuje, kad pritvirtintumėte virvę pakabinimui, ir naudokite karštus klijus, kad užsandarintumėte visus tarpus. Kiekvienoje gaudyklėje turi būti dešimt dryžuotų agurkų vabalų, surinktų iš lauko.

Ar paukščiai lesa agurkų vabalus?

Vabzdžius mylintys paukščiai minta įvairiais sodo kenkėjais, įskaitant kopūstų kirmėles,žiogai, baltasparniai, amarai, kandys, smarvės, auskarai, agurkiniai vabalai ir gruodeliai, kurie yra vieni iš sunkiausių sodo priešų.

Kaip elgiatės su agurkų vabalais dirvoje?

Spinosad purškalai gali būti naudojami kaip dirvožemio drėkinimo priemonė, kad lervos sunaikintų, kol jos nesudygsta dirvoje. B. bassiana purškalai užkrečia ir naikina agurkų vabalus jiems išsiritus. Jie veiksmingiausi taikant ne suaugusiems skirtus etapus.

Ar geltoni lipni spąstai veikia agurkų vabalus?

Geltoni lipni spąstai pagal spalvą pritraukia baltasparnius, amarus ir kitus vabzdžius. Viduje pakabinkite agurkų vabalo masalą (reikalingas naudojimui, parduodamas atskirai), kad galėtumėte stebėti ir gaudyti šiuos kenkėjus. Spąstai išlieka lipnūs visą sezoną, net ir lyjant arba kol visiškai pasidengia vabzdžiais ar dulkėmis.

Ar vištos lesa agurkų vabalus?

Jei auginate viščiukus arba turite kaimyną, kuris nori paskolinti jums savo viščiukus kelioms valandoms vakare, galite pastatyti laikiną aptvarą aplink savo agurkus ir leisti vištoms pasimėgauti vakaro užkandžiais. agurkų vabalai ant jūsų augalų, taip pat jų lervos dirvoje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0