Kaip dažnai reikia laistyti pipirų augalus?

Kuris augalas turi trumpiausias dienas?
Kodėl mano agurkai yra rutulio formos?
Ar centai padeda augalams augti?
Ar obuoliai tinka šunims?
Ar lengva auginti agurką?


Paprastai pipirų augalus reikia laistyti maždaug kartą per savaitę ir leisti gerai nusausinti. Tačiau šis dažnis gali labai skirtis priklausomai nuo temperatūros, vėjo ir augalo bei jo auginimo talpyklos dydžio. Karščio bangos metu gali tekti laistyti vazonuose esančias paprikas kiekvieną dieną!

Kiek vandens reikia pipirų augalui per dieną?

Rekomenduojame laistyti, kai žemė šiek tiek išdžiūvo. Per ilgiausias karščiausias vasaros dienas, tai gali būti kiekvieną dieną. Vėsesniu oru ir pavasarį bei rudenį gali tekti laistyti tik kas 2–3 dienas. Geriausia yra apčiuopti viršutinį dirvožemio sluoksnį, kad pamatytumėte, ar jis drėgnas, jei drėgnas, palaukite prieš laistydami.

Ar galima perlaistyti pipirų augalus?

Perlaistydami pipirų augalą sukels šaknų puvinys. Be to, per daug vandens dirvožemyje gali pašalinti gyvybiškai svarbias maistines medžiagas, kurių reikia jūsų augalams klestėti. Tai pasakius, jei pastebėsite, kad jūsų pipirų augalo lapai yra suvytę ir geltoni, tai reiškia, kad jūsų augalams kyla problemų.

Kaip dažnai reikia laistyti paprikos augalus?

Papriką reikia giliai laistyti, maždaug nuo vieno iki dviejų colių per savaitę. Nors paprikos mėgsta šiltus orus, jos nežydės esant dideliam karščiui, todėl sodininkai klimato sąlygomis, kuriose vyrauja aukštesnė temperatūra, prireikus turėtų laistyti du kartus per dieną.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: