Kaip auginti bazilikus be saulės spindulių?

Ar mangas yra alpinistas?
Ar galima ant žemės dėti kaulų miltų?
Kodėl mano maži agurkai susitraukia?
Ar balti obuoliai tikri?
Ar galite raugti pageltusius agurkus?


Jei jūsų namuose nėra tiek daug saulės, galite 10 valandų per dieną auginti baziliką fluorescencinėse arba LED lempose kaip pakaitalą arba naudoti saulės šviesos ir auginimo šviesų derinį.

Ar galima baziliką auginti išgyventi esant silpnam apšvietimui?

Tokiu atveju baziliką reikės suberti į vazoną ir įnešti į vidų. Atminkite, kad bazilikui reikia daug šviesos – nuo ​​šešių iki aštuonių valandų tiesioginės saulės arba nuo 10 iki 12 valandų dirbtinėje šviesoje. Be to, bazilikas vis dar yra vienmetis, todėl ilgainiui žydės ir mirs, net ir įneštas į patalpą. Toks yra jo gyvavimo ciklas.

Ar bazilikas gali augti tamsoje?

Taip… ir ne. Bazilikų rekomenduojama neauginti pilname pavėsyje (mažiau nei 1 valanda tiesioginių saulės spindulių per dieną). Dalinis saulė arba dalinis pavėsis reiškia, kad augalas gauna nuo 2 iki 6 valandų saulės šviesos per dieną.

Kaip auginate baziliką patalpoje po šviesomis?

Patalpų bazilikas turi gauti mažiausiai šešias valandas ryškios saulės šviesos per dieną. Jei neturite saulėto lango, nukreipto į pietus, galite įsigyti fluorescencinę arba LED lempą, kurią naudosite savo augalui. Kai auga šviesa, 12 valandų per dieną yra idealu, kai auginimo šviesa yra dviejų–keturių colių atstumu nuo augalo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: